Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

A túrónak kellettek bele ezek a brutál felütések? :(((

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#2) kapeti07


kapeti07
senior tag

"howareyoukid" Street Fighter módra :D

Xbox: kapeti

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem mindig is a DoA tetszett a legjobban, csak sajna sose értettem a bunyós játékokhoz. A grafika szerintem kcisit elmarad a mai szinttől (bunyús játékok közül).

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) danikollar


danikollar
őstag

Ezt az 5. részt nem próbáltam, de a 4. rész igen. Nem volt rossz, de nálam inkább Tekken és Mortal Kombat a favorit.

(#5) sad_Vamp válasza danikollar (#4) üzenetére


sad_Vamp
őstag

4.rész brutál jó volt. 5ös kb a 3ig patchig használhatatlan, és még mindig rengeteg probléma van a holdokkal a vendég karaktereknél.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#6) Cifu válasza sad_Vamp (#1) üzenetére


Cifu
nagyúr

Osztom a véleményed. A DoA egy kicsit eddig kilógott a sorból, oké, részben a "boob bounce" effekt túljátszása miatt, részben viszont amiatt, mert úgy volt verekedős játék, hogy közben a mozdulatok nem voltak teljesen elszakadva a realitásoktól, tehát valahol a Virtua Fighter és a Tekken között kerestek egy kis rést maguknak. Ez viszont most elkezdett elmászni a "látvány-verekedős játékok" irányába, mint a Street Fighter vagy a Tekken... :\

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.