Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cyberkind


cyberkind
félisten

Remek, nagyszerű lett volna, pláne a Dying Light után. :DD

Paranormal Cocktivity

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Én nagyon vártam "annak idején", mert az elsőt is imádtam :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ez így kb olyan lett volna mint az 1. rész. Biztos újra kezdék már azóta párszor, de szerintem,-a gameplay alapján- jobb is így.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) XuChi


XuChi
addikt

Ezen videó láttán, hálát adok, hogy nem jelent meg ez a rettenet. Tudom, hogy ez még csak egy pre-alpha vagy még az sem, de alapjaiban béna az egész. Borzalmas mozgás animációk, gagyi karakterek, hülyébbnél hülyébb fegyverek, dög unalmas terep etc.

(#5) Sirandrish válasza XuChi (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Full arcadenak tűnik, de szerintem ha folytatják a fejlesztést, azért nem így jelent volna meg.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Chapel


Chapel
addikt

3 toltam ki mióta kijött az első részt, imádtam és 15x-re is beszarva menekültem ha meghallottam a sikítósan üldöző zombit :D
Persze minden kieg is megvolt - nem beszélve mennyivel szebb a felújított kiadás, hiszen a DL motorját kapta meg.
Ha valaki nem is szerette, azt el kell ismerni kevés ennél hangulatosabb trailert láttam.

Dying Light nagyon jó volt, de valahogy nekem jobban bejött a DL széria.
Nem igazán értem miért ilyen hányatott a sorsa a második résznek, annak idején nem volt ilyen openworld, rpg, zombis téma...lehet DL1 és 2. miatt féltek nem lenne értelme? :(

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#7) FoxiestFox válasza Chapel (#6) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez tényleg mókás, még nem láttam :D Én nem játszom ilyen zombis cuccokkal, de a trailer adja.

(#8) Enton válasza FoxiestFox (#7) üzenetére


Enton
addikt

Érdemes kipróbálni szépen sorba. Dead Island, DI riptid, majd Dying Light. :K
Mire végzel velük addig ki is jön a folytatás is plusz a DLC cunamia is talán.

(#6) Chapel:

Az elsö részé még jobb is:

[link]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#9) Corleone33


Corleone33
aktív tag

még mindig úgy gondolom hogy a Dying Light minden volt ami a Dead Island sose tudott lenni, az ambíció ellenére

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#10) Chapel válasza Enton (#8) üzenetére


Chapel
addikt

Az etalon trailerben...hányszor néztem meg. Nagyon profi munka, nem semmi milyen drámai mélységet adtak neki pár percben. :K

Corleone33: Egy apróságot ne felejtsünk el. 4 évvel korábban jött ki a Dead Island!
Dead Island 2011 - Dying Light 2015
Más szóval az után kezdtél el fejleszteni bőven mikor a Dead Island már rég kint volt; így azért más a kép, ha már mindenképpen hasonlítani akarunk.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11) Sirandrish válasza Chapel (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem ezzel együtt is jobb a Dead Island, de ez a személyes véleményem :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Chapel válasza Sirandrish (#11) üzenetére


Chapel
addikt

Szerintem is; csak miheztartás végett írtam. 4 év marha sok idő.

Én iszonyatosan szeretem szerintem fantasztikus játék, a felújított motorral meg voltak helyszínek ahol csináltam screeneket mert bizony igen igen szép lett!
Előtte sem volt csúnya, de így aztán végképp élvezhető és korrekt a látvány még most is 9 évvel a kiadás után. :K
Én elkezdtem DL-ot...őszínte leszek nem tudok bele kötni sok jó új ötlet, de 4-5 indítás után uninstall. Egyszerűen nem fogott meg az atmoszféra ami a DI-ben rögtön megvolt számomra.
Nem leszólás, személyes szájíz, ennyi :)

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#13) Sirandrish válasza Chapel (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyébként erről a felújított verzióról totál lemaradtam. Rákukkantok már :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) batman91 válasza Sirandrish (#11) üzenetére


batman91
őstag

Pontosan ezt érzem én is. Nekem is csalódás volt a Dying Light a Dead Island-hoz képest. De azért el voltam vele bőven, csak nem hozta azt amit vártam.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.