Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) errorcode06


errorcode06
őstag

Troll ON:

Ezt talán tovább tart majd mint 6 óra. ;]

Troll OFF

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#2) Xaels válasza errorcode06 (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Elnézve ebben sem vagyok biztos.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) XuChi


XuChi
addikt

:W Mi ez a szemét ??? :W

(#4) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Ezek nem normálisak..
Képesek ezt a szutykot a szintén rosszul sikerült order után prezentálni? Ráadásul pont az Overwatch és a Battleborn láz közepén? S-S-S-Süllyesztőő :)

(#5) L3zl13


L3zl13
nagyúr

"The Order 1886 sokak kedvence volt"

Érdekes, én még túl pozitív véleményt nem nagyon hallottam a játékról.

Aki hülye, haljon meg!

(#6) Mister_X válasza L3zl13 (#5) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Játék? Én azt hittem, hogy film volt :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) Hiftu


Hiftu
senior tag

Ez menni fog full hd-n 60 fps-el?

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#8) tDr1v3r válasza Hiftu (#7) üzenetére


tDr1v3r
veterán

NEM MER GYENGE A KONSZOLL

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9) haxiboy


haxiboy
veterán

Hirtelen azt hittem már a Terep 2 (Deformers) éledt újra. :U

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#10) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Ez azt szép. Mint a Naughty Dog, csak pont fordítva. Naggyal kezdték, és kicsibe folytatják. Oh, az irónia...
Nagy büdzsé = Szar játék, Kis büdzsé = ...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#11) saelin


saelin
veterán

Ingyen lesz?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12) errorcode06 válasza saelin (#11) üzenetére


errorcode06
őstag

Hát persze :D

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#13) gianni85


gianni85
veterán

köcsög ready at dawn ahelyett, hogy készítenének egy semmitmondó X-edik szinematik ikszpíriensz külső nézetes játéknak csúfolt interaktív filmet, erre csinálnak egy színes szagos mókás JÁTÉKOT. Hova süllyedtünk???

(#14) oriic válasza gianni85 (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pf, a vegen meg elvezetes is lesz. Hova fajul ez a vilag?:D

Live-Die-Respawn

(#15) gianni85 válasza oriic (#14) üzenetére


gianni85
veterán

Azt mondjuk nem tudom elképzelni, hogy ebből a koncepcióból egy teljes árú játék legyen, de megfelelő árazással letölthető címként látok benne fantáziát. Főleg ha lesz benne mondjuk egy 4fős split-screen mód. Igazi party cucc :K

(#16) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na! Ez az a cím aminél remélem, hogy csak és kizárólag konzol exkluzív lesz! :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) oriic válasza .LnB (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pc-re is jon.

Live-Die-Respawn

(#18) szupermacs


szupermacs
veterán

Csak ez hiányzott már.
Jut eszembe az aréna shooterről: Wicked-et kellene fejleszteni végre és több contentet (pályát, karakter, játékmódot, fejlődés) belepakolni. Kegyetlen jó játék lenne, csak sajnos már senki nem tolja. :(

(#19) Wlac válasza L3zl13 (#5) üzenetére


Wlac
Ármester

Az igazsághoz hozzátartozik két dolog: egyrészt teljes áron valóban lehúzás a játék, a maga 6-8 órás, "egy délutános" végigjátszási idejével, de 4-5 ezer forintért baromi jó szórakozást nyújt, másrészt a fanyalgók nagy jelentős része ki sem próbálta, csak hallotta, hogy az Order az rossz, mert rövid, szóval rossz, ezért szidja minden fórumon. Pedig egyébként tényleg nagyon jó játék/interaktív film, ami üvöltene a folytatásért.

“The wha-"

(#20) szupermacs válasza Wlac (#19) üzenetére


szupermacs
veterán

A Jurassic Park is nagyon jó kis interaktív CGI film volt, de az tuti, hogy nem adnék ki pénzt érte. Egyszer jó volt végigtolni, mert JP fan vagyok, de az ilyen pár órás történetmesélős, nyomj meg néha 1-1 gombot dolgok kegyetlen lehúzások szerintem. (Minden TT játékot annak tartok.)

(#21) Wlac válasza szupermacs (#20) üzenetére


Wlac
Ármester

A JP pont kimaradt, de a TT játékok nekem bejönnek a szerteágazó sztori és választási lehetőségek miatt. De mondhatnám még a Fahrenheitet, Until Dawn-t, Heavy Raint, vagy kismillió társukat. Az Order azonban teljesen lineáris, valóban olyan, mint egy hangulatos CGI film, néhol egy kis gameplay-jel megspékelve. Ha valakinek az ilyen interaktív mozik nem jönnek be, azzal sincs semmi gáz, de ez nem a játék és nem is a játékos hibája, szimplán az egyik más stílust képvisel, mint amit a másik keres.

“The wha-"

(#22) szupermacs válasza Wlac (#21) üzenetére


szupermacs
veterán

Én csak azért rühelltem a JP-t, mert teljesen mást vártam. Azt hittem, hogy egy open-world vagy survivor játék lesz. Nem gondoltam, hogy ennyire mozizós a hangulata. Persze nem rossz, van akinek ez bejön. De nem nekem. Én hülyeségem volt, hogy nem olvastam utána a megjelenés előtt. De emiatt nem toltam a TWD játékokkal sem (mondjuk azt a sorozatot egyébként is utálom a képregénnyel együtt, mert már nem az mint amikor elindult).

(#23) Zanik


Zanik
addikt

Nem értem a fanyalgást: ha a Plant vs. Zombies meg a Rocket League jó móka, akkor ez a játék már miért ne lehetne az? Nem állítom, hogy tutira az lesz, de miért ne lehetne?

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#24) oriic válasza Zanik (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt igazából szerintem nem magával a játékkal van gondja a többségnek, hanem azzal, hogy legtöbben egy Order folytatást vártak leginkább. Ami persze attól még simán lehet hogy titokban készül.

Live-Die-Respawn

(#25) Mister_X válasza oriic (#24) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vagy csak a tipikus "jaj már megint egy MOBA/Arena shooter/miafranc" mentalitás. Aláírom, én is különbet várnék a csapattól és ezért a játékért teljes árat nem fizetnék.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#26) szupermacs válasza Mister_X (#25) üzenetére


szupermacs
veterán

,,Vagy csak a tipikus "jaj már megint egy MOBA/Arena shooter/miafranc" mentalitás."

Nincs ezzel baj, a fejlesztők látják, hogy ebből van pénz. Hülyék lennének nem MOBA/Arena shootereket/Survivor játékokat csinálni. Csak kicsit kezd már sok lenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.