Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Vérgémer kártya... :W Ez kellett ,de tényleg

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Ringman


Ringman
nagyúr

4!!négy!GB, kellett ez nagyon.

(#3) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Vevőcsalogató.:D

(#4) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Ennyire olcsó a DDR3, hogy kilóra lehet hegeszteni ezekre a semmit nem érő kártyákra?
Ezek szerint 1GB DDR5 = 4GB DDR3 árban (egy kis felárral)??
Kenheti a hajára aki megveszi amúgy, de meg is érdemli.

[ Szerkesztve ]

(#5) Graphics válasza kriszpontaz (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fogalmam sincs hol lehetnek kihasználni a 4GB DDR3 kínálta előnyöket

;]

Megvan a középsuliban e-pe--is növelésre

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) lujó55 válasza kriszpontaz (#4) üzenetére


lujó55
őstag

semmit nem érő kártya?

(#7) MZsoltee válasza Graphics (#5) üzenetére


MZsoltee
veterán

Sparkle lett az AMD oldalon a Powercolorból? Kár! :O

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#8) Dilikutya válasza kriszpontaz (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem értéktelen a HD7750. Épp ez az, hogy már bőven kevés hozzájuk az a memória-sávszélesség, amit a DDR3 nyújtani tud.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Hogyan vakítsuk a parasztot című adásunkat láthatták :DDD

Duliee: Mivel a 4gb memória kicsivel több sújt jelent,így gondolom nagyobbat lehet vele ütni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) stranger28


stranger28
addikt

Nem tudom mit fikázzátok!!444 Apukám tegnap vette nekem, ésnonjó!

Kössünk rá 12+k*6 darab monitort és van is értelme mindjárt!!!!444

;]

[ Szerkesztve ]

(#11) Ringman válasza Graphics (#5) üzenetére


Ringman
nagyúr

max, ha nagy textúrákkal dolgozol.

de ott meg valószínű a lassú memória lesz a limit.

(#12) gyiku válasza MZsoltee (#7) üzenetére


gyiku
nagyúr

pont ezt akartam irni, hogy elirigyeltek a sparkle ddr2 gamer edition-oket :DDD

hüllő

(#13) Graphics válasza Dilikutya (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Csak ha alapból GDDR5-tel szerelték eddig,,, akkor mi a fenének kell visszafelé lépni..

Így ez a kártya kb olyan mintha a mérnökök szemen köpnék magukat...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) stratova válasza kriszpontaz (#4) üzenetére


stratova
veterán

Semmit nem érő? A kártyával nincsen semmi baj, a memóriával már inkább. Reméltem, hogy ilyet nem lépnek meg s megmarad ez a húzás a HD6600/7600-as sorozatnál, bár már azt is visszafogta (még a HD 5570/5550 is gyorsult a GDDR5-től).
Azért is kellemetlen, mert a kártyatesztek alkalmával csak a kezdeti GDDR5-ös példányok kerülnek górcső alá és nem sok forrás van, ahonnan kideríthető a DDR3-mal okozott teljesítményveszteség mértéke.
A hír utolsó mondata lehetne dőlt, félkövér.

[ Szerkesztve ]

(#15) mghltm


mghltm
addikt

4x-ezett vram harmadolt savszelesseggel?! nagyszeru huzas, gratulalok a powercolor-nak! ;]

[ Módosította: doc ]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#16) MongolZ


MongolZ
addikt

A PowerColor is betör a Sparkle által teremtett piaci résbe :)
Egyébként engem érdekel, hogy ezekből vajon mennyit adnak el? Van erről valami kimutatás? Lehet, hogy akkorát szakítanak vele, amit el sem tudnánk képzelni... bár meglepődnék.

(#17) kriszpontaz válasza stratova (#14) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A DDR3-al már semmit nem érőnek lehet hívni, DDR5-el is elég karcsú szegény. A 7770 már talán ér valamit, de ez a kártya alapból sem hasít, nemhogy még így kicsesszenek vele.

(#18) MasterDeeJay

Lehetne swap-nak használni a vramot, vagy ramdisknek. Esetleg böngésző cache-nek.
Rengeteg lehetőség van Linux alá. Windows alá nem tudom, de ha valaki tud megoldás szívesen kipróbálnám.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#19) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Küzdenek a PC-kbe eladott memóriák növelése érdekében! :))

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#20) ViZion válasza MasterDeeJay (#18) üzenetére


ViZion
félisten

Pendrájv, integrált VGA-val :D

Ehh, de vicces kedvükben vannak a gyártók... gondolom erre volt vmi piackutatás ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#21) M107


M107
addikt

:R

Vérpistike (nekem kell 4 db egybe kötve) érteleme 0%, GDDR 3 már jó lenne kivezetni a piacról ha lehet jóáron kapni GDDR 5 memóriát és azzal kellene szerelni az alsóbb kategóriás termékeket is.

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Komolyan nem értem az Amd-t mire jó ez neki csak kizárólag a nem hozzáértő vásárló megtévesztésére, ha meg beperelné miért nem ért hozzá ő minden technikai specifikációt megadott az árú működik garancia van rá fellebbezés kizárva.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#22) inferno88


inferno88
őstag

Viccnek jó!

Gef 640 szindróma.

Semper fi!

(#23) MongolZ válasza M107 (#21) üzenetére


MongolZ
addikt

Ez nem AMD, ez PowerColor.
Én a 8 gigás verzióra benevezek. ;)

Egyébként én messze nem haragszom ezekre a termékekre (és gyártókra), annyi minden sz*rt megvesznek az emberek így is, amik messze túl vannak árazva... és nem csak a számítástechnika terén.

[ Szerkesztve ]

(#24) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Na ez mire kellett...

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25) M107


M107
addikt

:R

"A modellek között 4 GB VRAM-mal rendelkező, igazán vevőcsalogató megoldás is van."

Elnézést a nem hozzáértők számára, a mostani cpu és vga piactól már hányni tudnék Clone Clone hátán.

Minőségi termékekből amik megérik az árukat egyre rosszabb és rosszabb az alsóbb kategóriákban.

UI:

Sajnos ez van ez a valóság, s ezen csak :DDD :DDD :DDD :DDD lehet. SAJNOS.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#26) petya1992


petya1992
tag

Örüljünk, hogy van még rajta memória. ;]

(#27) stratova válasza M107 (#21) üzenetére


stratova
veterán

A Powercolor akciója ez, nem pedig az AMD-jé. Utóbbinak annyi a sara, hogy nem ajánlásnak, hanem kizárólagos megkötésként kellene megfogalmazniuk a GDDR5-öt. kérdés, hogy a notebook és asztali vonalat egységesen kezelik-e, mert előbbinél pl. a HD 7730M is csak DDR3-at kap, de a GPU ott 675 MHz-en üzemel, nem pedig 800-on (bár ez a sávszél még ennek ellenére is kevés lehet). Abu tán tudna erről bővebben nyilatkozni.

(#28) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Végre négy!!44négy!4444 gigabájtos 7750 kari!!!négy

Valahogy GTX 650 alá kellett menni... Sparkle mikor adja ki a saját verzióját?

<< Heimdal >>

(#29) M107 válasza MongolZ (#23) üzenetére


M107
addikt

:R

Nekem 64 GB kell, (32 Gb GDDR 2) (32Gb GDDR 3) memória párosítással.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#30) Tomix24


Tomix24
addikt

Mielőtt szétszeditek, ez a kártya tökéletesen jó olyan Mini ITX házba, amelyikbe 1 slotos kártya fér csak el.

Mert vicces nem vicces, a DDR5-ös változatának(1GB-os modell) nincs árban, teljesítményben, és főleg fogyasztásban(nem kell neki külön tápcsati sem) riválisa. Úgyhogy pl ezen piaci szegmenst lefedi 23K körül. És ugye ez a szegmens a Net/Youtube/némi játék alacsony felbontáson szegmens HTPC piac.. Bár a 2-4GB tényleg vicces.

[ Szerkesztve ]

(#31) M107 válasza stratova (#27) üzenetére


M107
addikt

:R

Elhiszem de itt az AMD-nek van joga megregulázni a bérgyártókat.
Személyem azt tenné egyből elvenni a jogot a gyártástól, nehogy lejárassák a nagy nehézségek árán megszerzett hírnevet.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#32) inferno88 válasza M107 (#29) üzenetére


inferno88
őstag

Valójában én is arra várok,hogy a pincében fekvő EDO ramokat végre felrakhassam a 7750-re

Semper fi!

(#33) kriszpontaz válasza inferno88 (#32) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Miért nem szeded ki a 286-os alaplapból a SIMM ramokat? :D
Azzal lenne csak az igazi! Mindenképp megérne egy próbát egy 7970-en. Lenne a kártya vagy 15 kiló minimum 16gigával, legalább súlyban megérné az árát!

(#34) Kapti


Kapti
tag

Én pedig HD7850-et akarok DDR3-mal, abból miért nincs? :D

Phenom II X3 720BE @955X4 - Life is good.

(#35) robotjatek válasza M107 (#31) üzenetére


robotjatek
tag

Pénzügyileg biztos rohadtul megérné az AMDnek elvennie egy exkluzív gyártótól a jogot

(#36) Löncsi


Löncsi
őstag

Dezsír, ennyi a HD7970-en sincs.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#37) Apollo_21


Apollo_21
addikt

Vérpistiknek jó bebüvőlni 2db-ot belölle ésakkor hudejó nekik.......sőt én mindjárt 4et vennék.

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#38) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

A crossfire konfiguráció hány kártyát is kezel le? Mert ha 4et belepattint Vérpisti a gépbe, már 16GB Vram van a gépben, azzal lehet aztán sikítva osztani az eszet az isiben! :D

(#39) M107 válasza robotjatek (#35) üzenetére


M107
addikt

:R

Na itt jön be a kapitalista szöveg - most nem rád értem.

Exkluzív gyártó - most ezzel lejáratja magát mármint a gyártó én az AMD helyében azonnal visszavonnám a gyártást, ha nem változtat rajta.

Pénz pénz 1000000000000000X
Sőt tovább is.

De ilyen a világ amíg sok sok hozzá nem értő ember él addig el lehet azt ilyen undorító dolgokat is sütni.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#40) Apollo_21


Apollo_21
addikt

Dejó akkormár 4x hosszabb az e-penis..mint a valódí....így kell csajozni:)

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#41) M107 válasza Apollo_21 (#40) üzenetére


M107
addikt

:R

Egyetértek veled mint a sex a pusztító című filmben Bullok és Stalonne közt.

:DD :DD :DD :DDD :DDD :DDD

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#42) #06658560


#06658560
törölt tag

32 bites xp alá megvegyem a négy gigás cukisünit? sokat dob a crysison a 256GB RAM mellett? CF-X-be köthetem? Erre lehet bótolni a zikszpét?

[ Szerkesztve ]

(#43) inferno88 válasza kriszpontaz (#38) üzenetére


inferno88
őstag

Ugyanúgy 4GB marad a VRAM,ugyanis nem adódik össze.

Semper fi!

(#44) kriszpontaz válasza inferno88 (#43) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem vagyok képben a témában, azért kérdeztem, de akkor semmi értelme 4et venni :D.
Max hogy facebookon mutogasd a fényképet a gépház belsejéről, miközben tolod a Minecraftot, mert minden más szaggat vele.

[ Szerkesztve ]

(#45) T_Stark


T_Stark
őstag

Na már a PowerColor is kezdi a hülyeséget?
Igazi Pistike edisön...

(#46) MongolZ válasza M107 (#39) üzenetére


MongolZ
addikt

Mielőtt elmennénk antikapitalistába, az egész élet erről szól. Elmész a boltba és megveszed az olcsó sz*rt, vagy a picit jobbat túl sokért.

Az AMD-t meg senki nem nézi le emiatt, max az extrém geekek, egyébként a kutyát nem érdekli, hogy van egy 4 Gb-os kártyája. Ez a "túl ciki" meg "túl égő", meg "lejáratja magát" csak az óvodásokra vonatkozik és ők a vásárlóknak csak egy kimutathatatlan kis rétege. Az AMD meg úgy áll hozzá az egészhez, hogy gyártsanak DDR3-al, úgyis megveszik, akkor meg kit érdekel. Kínálnak jót is, de hát ezt viszik. Ez nem a pénzről szól. Aki 7970-et akar venni, az úgyis megveszi, akár van 4 Gb-os DDR3-al gyártott 7750, akár nincs.

[ Szerkesztve ]

(#47) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Semmi gond nincs ezzel,ha 18 ezer lesz az ára.
Nem nagyon értem ,hogy ennek mi értelme van,de biztos vagyok benne,hogy nem hülyék ülnek a tervezőasztal és a markentingesek között.
Nekünk forumozóknak hülyeségnek tünik de logika biztos van ebben a húzásban.

Egy kérdés,ha én a ddr5 kártyán csökkenetem a memoria sebességet akkor hasonló eredményt kapok mindha lassabb ddr 3 memoriás lenne a kártya?

Pl .:ha egy 7770 ddr5 4500 mhz-en fut és csökkentem a memoriák sebességét mondjuk 2500 mhz re akkor olyan mindha ddr 3 lenne rajta?

(#48) MZperX75


MZperX75
addikt

Miért ne ,ha már a Power Color gyárt GTX640 GDDR3-al,akkor ne hogy már ne lehetne lebutítani a HD7750-et is egy ilyennel,csak hát akkor legyen HD7750SE vagy HD7730.

Egyébként 15ezret megérhet
,Méltó ellenfele a GTX640-es vagy HD4830-as :DDD ,HD5750-es kártyának.
Viszont keveset fogyaszt,és egy szlotos :C

(#49) misx


misx
senior tag

Az ilyen kártyákkal a gyártók duplán jól járnak. Egyrészt viszik mint a cukrot, másrészről mivel vissza van fogva, így hamarabb fog elavulni és a sok SteveBlood 1 év múlva újból megy kártyát venni, mert a COD9 (ki tudja már hányadik jön), nem megy csak 20 fps-sel csutkamaxon 1080p-ben. ;]

[ Szerkesztve ]

(#50) M107 válasza MongolZ (#46) üzenetére


M107
addikt

:R

Ha lenne képességem, ezek után az AMD vezetőinek és minden ilyen embernek tevékenykedjen bárhol az élet területén, azonnali szívhalált okoznák.
S még nem is éreznék, lelki fusztrációt.

UI:

Az ilyenek d**** ! Nincs rosszabb mint a tudatlan vásárolok megkárosítása, tudatosan.
Egy ***.

Kicsit finomabban, ha lehet!

[ Módosította: KrAt ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.