Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) forgonati


forgonati
őstag

A csillagkapus az odabasz, gratulálok! :R

Keelah Se'lai!

(#2) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Gratulálok a nyerteseknek. :C

Remélem VeleTech 14-en személyesen is tudok majd. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3) rudi


rudi
nagyúr

Srácok nagy gratula! És nehogy ám csüggedni kezdjen, aki nem nyert most serleget! Mindegyik magyar mod fantasztikus volt :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) adamssss


adamssss
veterán

6/3 magyar arany. Azért nem kicsit vagyunk rátok büszkék. :R

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#5) Trebron09


Trebron09
őstag

Grat nektek! :R :K :C

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#6) Ger_man


Ger_man
senior tag

Hát srácok, nem is tudom mit mondjak, ilyen hírek miatt mindig kicsit én is büszke lehetek, "Hazánk fiai" :B Nincs is ettől jobb érzés. Gratulálok mindnyájatoknak! :R

(#7) subaruwrc


subaruwrc
félisten

Gratula a modder bajnokoknak :C

(#8) gebro


gebro
aktív tag

Gratulálok mindenkinek. :K

A csillagkapus nagyon tetszett. :C

(#9) TomiLi


TomiLi
addikt

Gratulálok a nyerteseknek! Jó látni, hogy ezen a területen is jelen vagyunk, és nem is akárhogy!!! :C

Bogyóka

(#10) rudi


rudi
nagyúr

Hihi, vicces, hogy a hivatalos DCMM oldalon, Facebook oldalukon és kb. sehol nincsenek még kinn az idei eredmények, csak itt a Ph-n :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#11) feco72 válasza rudi (#10) üzenetére


feco72
Modder

Sőt a fórumon sincs semmi.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#12) Fücsök007


Fücsök007
őstag

Gratula a tehetséges moddereinknek! :C :R

(#13) CheGhost


CheGhost
aktív tag

Gratulálok a srácoknak, nagyon jók lettek a gépek. Sok sikert kívánok nekik a továbbiakban!
Ezután mindenki láthatja, hogy nem az számít, honnan indul valaki, kellő elszántsággal el lehet érni mindent. Lehet, hogy a következő évi nyertes ezt látva merít erőt egy jó kis átalakításhoz? :)

[ Szerkesztve ]

*** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

(#14) #27483136


#27483136
törölt tag

Csúcsok vagytok! :C

(#15) beteg


beteg
őstag

Szuper! Gratulálok!!!

Csak futni kell!

(#16) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Gratulálunk a győzteseknek, különösen a magyaroknak, nagyon szép eredmény fiúk :C :R

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#17) Kasya


Kasya
nagyúr

Grautulálok mindenkinek!

Az a csillagkapu es fa eger nekem nagyon tetszik :)

(#18) CsuBaKamBra


CsuBaKamBra
tag

Gratulálok a magyar csapatnak !!! :C

csabi112 xBlue -ja a légkáprázatosabb így képeken talán élőben még inkább, de soccer maszkja és az a csillagkapu, hát nekem leesett az állam.. :Y

(#19) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Gratulálok, megérdemeltétek. :K

(#20) TROG AIR


TROG AIR
aktív tag

Nemzeti modderek! :) Grat!! :DDD

430 pozitív , 0 negatív....

(#21) jippa


jippa
aktív tag

Ez aztán a komoly eredmény. Minden résztvevőnek gratulálok.

(#22) marositech


marositech
senior tag

A csillagkapuról van még több kép? Mert vagy a szemem rossz vagy tényleg nagyon nagyon "nemtudok rá jelzőt találni"!!!

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#23) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Szép munka gratulálok :R

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#24) feco72 válasza Psychopeti (#23) üzenetére


feco72
Modder

Bíztam abban, hogy lesz magyar győztes, de ekkora sikerre nem számítottam.Minden szereplő moddernek :R . A jövő évi Veletech igen keménynek igérkezik :DD

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#25) fricz19


fricz19
őstag

gratulálok a nyerteseknek(főleg a magyaroknak :D)
:C

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#26) .mf


.mf
veterán

Grat srácok! :C

Remélem a Csillagkapu kint lesz jövőre Veletechen :) Már amikor az idein Soccer még csak mesélt róla, már akkor nagyon érdekesen hangzott. S úgy látszik, hozta is a szintet :R

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#27) subset


subset
senior tag

Szép munkák, köszönjük, és nagy gratula ! :C

Használj Te is szabad szoftvert !

(#28) Mokó


Mokó
aktív tag

Hadd' gratuláljak a győzteseknek ezuton is,hogy öregbítik kis hazánk hirnevét :R
A csillagkapu pedig egy igazi sweet-spot,100% eredeti,kiváló munka :R :R :R

(#29) ViZion


ViZion
félisten

Gratula! :R
Nagyszerűek a modok! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#30) Engineer086


Engineer086
Modder

Srácok! Ezúton is gratulálok a kiváló eredményekhez! Fantasztikus, hogy egy ilyen erős mezőnyben ennyi magyar tudott az első helyen végezni. Igazán büszke vagyok rátok! :C :R

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#31) Chrys_


Chrys_
addikt

Soccer, a német munkatársam is lehidalt ettől a munkától :) Mondta is, nem csoda hogy te nyerted meg a közönségdíjat! Gratulálunk, a videó is tetszett a weblapodon róla!

(#32) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Gratulálok a nyerteseknek, tudtam, hogy nyer a faegér :K

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#33) kromatika


kromatika
veterán

gratula :K

(#34) Joci10


Joci10
őstag

A három győztesen kívül a többi magyar versenyző eredményeiről (helyezéseiről - pl.: csak épp lemaradt valaki a dobogóról) tudni valamit? (Vagy a dobogósokon kívül a többi eredményt direkt nem is hozzák nyilvánosságra?)

(#35) rudi válasza Joci10 (#34) üzenetére


rudi
nagyúr

Csak a dobogós eredményeket hozzák nyilvánosságra.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#36) szab.tam


szab.tam
nagyúr

hát ez nem semmi.
:R :C :))

***

volt már egyáltalán valami hasonló nemzetközi modding siker?
(nem 1-1- elvétve, hanem ahol legalább 2-en benne voltak az összes kategóriát nézve az első 3-ban...)

***

azért ennek voltak előzöngéi.
aki kint volt a veletech-en, az testközelből láthatta, hogy nem pár karbon fóliázott, találomra leneoluxozott, neonozott akármik voltak kiállítva, hanem gyakorlatilag az összes cucc nagyon igényes volt.
akkor ugye: egyáltalán volt a veletech, ami egy remek felvezetés volt.
és mint minden pontozásos szakágban a zsűri azért előre tájékozódik, és nagyjából képben van.
ez hatványozottan az xBlue-n tettenérhető.
a Csillagkapu egy hagyományosan jó témaválasztás, egy zseniálisan látványos mechanikai és optikai megoldással. közönségsikerre volt ítélve. :))
bari fafaragásai meg külön tészta. :D

(egy kulisszás kérdés: a cm szponzora volt a dcmm-nek?)

***

németeken kívül képviseltette ilyen számban egy nemzet magát?
és ami külön érdekes, hogy nem csak úgy összeszéledtek oda a magyar fiúk, hanem gyakorlatilag egy egymást ismerő, ph-s csapat.
és ez így nemcsak a magyar modderek, hanem a ph ázsióját is növeli bizonyos szempontból.
ami viszont visszahathat a jövőbeni veletech-es moddingversenyre. (eljöhet még az idő, hogy külföldiek is jönnek ide.) :K

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#37) Sicilian


Sicilian
addikt

Gratulálok ! :C

nothing is true everything is permitted..

(#38) rudi válasza szab.tam (#36) üzenetére


rudi
nagyúr

2010-ben Soccer 3. lett caseconban, GumisPeti pedig 2. közönségszavazásban
2011-ben BaluC 2. lett közönségszavazásban
2012-ben nem jött össze helyezés

A DCMM szponzorai ott láthatóak a legtöbb standképen logón: aixit, Caseking.de, Gamescom, Pro7Sat1 Games, we-mod-it.com, a Cooler Master nem. A németek között Ali Abbas (aka Alan Lee) valójában angol születésű, a CE modban 3. Georg Rotaru román származású, de mindketten Németországban élnek. Igaz külföldi - de nagyon külföldi - a casecon 2. Yu Han, ő Kínából jött. Igazából a DCMM szervezők akár a környező országokat is felébreszthetnék, pl. a cseheknek igen komoly moddereik vannak mondhatni a szomszédban.

Ami a PH-t illeti, most már második éve eléggé intenzíven benne vagyunk a moddingban, a magyarok DCMM szereplésében (nem véletlen a sok PH-s arc, persze aki itthon modderkedik, annak nem igazán marad más megjelenési lehetőség), szponzorok felhajtásában is. Egyébként jövőre tessék benevezni egyik-másik saját coolert a CE Mod kategóriába!

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#39) feco72 válasza rudi (#38) üzenetére


feco72
Modder

Egy billentyűben biztosan gondolkozom jövőre. A többi... majd meglátjuk.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#40) szab.tam válasza rudi (#38) üzenetére


szab.tam
nagyúr

értem. :)

azért az ilyenek jót tesznek a nemzeti, ph!-s és moddingos öntudatunknak.

***

jövőre...
túl messze van.
amúgy pedig a hűtőimben nincs elektronika, így nem biztos, hogy belefér a kategóriába.

ötlet azért lenne:

1. volt egy (fél) titkos tervem. csak túl későn jött, így nem volt már r időm, se kedvem. a kiállítási asztal alá egy csőhálózat. procikat szimuláló, így fordított funkciójú vizesblokkok. amik melegítették volna a hűtők talpát. a csőrendszer másik végére egy kb. 1 kw hőtermelő villany fűtőszál.
és akkor kézzel lehetett volna érzékelni a bordák hőleadását, pc nélkül.

2. pc vízhűtésre kötött, így 35-40 fokra fűtött real doll. srtesszprogik terhelés fokozatával lehetne állítani a teszthőt. ööö. izé: testhőt....
:U :DDD

(van még ilyen...)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#41) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Gratulálok mindenkinek! A Ph!-nak is, hogy összehoztátok a srácokat. Ahogy szab.tam írta, remélem két-három év múlva a veletech-re is beesik egy-egy külföldi modder, pláne a környező országokból.

(#42) Shapord


Shapord
tag

Gratulálok a hazai sikerekhez! :R

Az asztal lába tíz centivel megrövídebbítendő...

(#43) kleinguru


kleinguru
addikt

Most mondjam, hogy megmondtam, hogy a csillagkapus mod az valami iszonyat állat király császár... leírhatatlan:K

Mindenkinek gratulálok, csak így tovább:R!

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#44) bteebi


bteebi
veterán

Szívből gratulálok srácok :C :R, nagyok voltatok :K!

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#45) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Szép volt fiúk! :C

⭐ Stella

(#46) KAMELOT


KAMELOT
titán

Csabinak a gépe állat lett! GRATULA!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#47) djgeg


djgeg
őstag

Eszméletlen modok eszméletlen teljesítmény. Gratula mindenkinek :)
Stargates mod meg egyszerűen fenomenális a tárcsázó mechanikával ![link] (habár StarGate Fanként kicsit elfogult vagyok )

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#48) szab.tam válasza KAMELOT (#46) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én a veletech-en csak egy plllanatra álltam meg a gép mellett.
ténylegesen lefagytam.
szinte kérdések sem tudtak megfogalmazódni bennem.
akkor és ott szinte eltántorogtam, annyira lenyűgözött...
tényleg...
(a kiírt kb. 600 munkaóra talán még alul is volt saccolva...)
mindenkinél jobban drukkoltam neki.) :)

:R

*****

azért ezekhez a műveletekhez a családtagok támogatása és végtelen toleranciája elengedhetetlen feltétel...
ezúton is külön köszönet nekik...
:K :R

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#49) szab.tam válasza szab.tam (#48) üzenetére


szab.tam
nagyúr

folyt:

a veletech-en több moddert elkísért a család:
asszony, gyerekek.
volt, hogy szülő, anyós.
én csak pislogtam a galérián... :)
ilyen eredmények hátterében nemcsak a sufniban megbúvó szeszámok, inspiráció, hanem ők is állnak.
nah, nem folytatom.
csak ez még kikívánkozott...

:))

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#50) jim bcs


jim bcs
MODERÁTOR

Gratula fiúk, így tovább! :C

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.