Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Két ormótlan, "seholnincsrajtafogás" dobozt látok, amikben nyoma sincs a "jól kipárnázott" történetnek. Szinte fel vannak készítve előre a károsodásra. Egyáltalán nem biztos, hogy így csak a szállító cég a hibás.
A másik, hogy nem először indul el valahová valamelyik kis csapat későn, kapkodva, majd beesve kezdés előtt 2 perccel...és ma született bárány módjára néznek az útközben történt váratlan eseményekre...hogy "húú, hát ki hitte volna, hogy ez lesz, meg az lesz"...
Sajnálom srácok a történteket, tisztelem és elismeréssel adózok a munkáitoknak; de néha olyan amatőr hibákat követtek el, hogy sírva tudnék fakadni...

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#2) KaiotEch válasza LamerGyuri (#1) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

És még az ent kép is fejjel lefelé jelenik meg, ha megnyitom :P

(#3) LamerGyuri válasza KaiotEch (#2) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

A másik képet "csak" elfordítja. Apróság. Az oldalnak nem megyek neki többet, azért már törték be a fejem :B

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#4) feco72 válasza LamerGyuri (#1) üzenetére


feco72
Modder

Ezek a gépek (Balucéké) ugyanilyen (talán ugyanebben) a csomagolásban azért megjárták a Budapest-Tajvan utat már az idén, mindenféle károsodás nélkül. Az egy kicsit hosszabb.

Az utazásnál meg váratlanra nem tudsz készülni. Elvileg 1200 km végig autópályán. Tavaly is volt gebasz, akkor 16 órát utaztunk. Hajnal fél 3-kor indulva, szerintem az nem tartozik a kicsit elkésve kategóriába. Peti pl. csütörtök este indult és azt hiszem 4 körül írt frankfurtból. Egyébként nem késtek el, mert a músor nekik ma reggel kilenckor indult, csak sok,hosszú és meleg volt az út, meg azért pihenni is kell, hogy másnap elviseld a 60-70000 ember, aki ott megfordul.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#5) Barthezz2 válasza feco72 (#4) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Budapest-Tajvan, Tajvan-Frankfurt út közül szerintem utóbbi a hosszabb :P

Everybody lies.

(#6) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Remélem, hogy ezért a szolgáltatásért komoly kártérítést kérnek a szállítócégtől.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#7) xmaas


xmaas
őstag

Nem ertem miert kell hasznalni a dramai szavakat ilyen semisegekert azt hinne az ember hogy meghalt valaki amikor elolvassa a cimmet ennyire nem tudtok mit kitalalni ?...

(#8) KillHates válasza Tigerclaw (#6) üzenetére


KillHates
nagyúr

Felejtős teljes mértékkel. Ráhárítják a felelősséget a feladóra, meg olyan baromságot találnak ki, hogy küldd vissza Tajvanba ott majd kivizsgálják, meg ilyenek. A minap tört össze nekünk az UPS egy háromnegyed milliós chipforrasztó állomást, mert pénteken már nem tudtuk átvenni. Hétfőn olyan állapotban kaptuk meg, hogy tuti a pénteki futár legörgette a kocsijáról (kb 75 kilós cucc). Nem fér bele nekik két budapesti kézbesítés a 130 ezres szállítási költségbe...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#9) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Minden tiszteletem és elismerésem a Modderekké, de ha belefektetek egy módba több 100 munkaórát akkor utána ha 1200km-re van a cél megpróbálom magam kijuttatni a modot nem szállítókra rábízni ami nyílván így sem olcsó. Furgonokat lehet bérelni napi 10-15K-ért.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#10) ronson válasza m0h0senator (#9) üzenetére


ronson
őstag

Olvasd el még egyszer cikket. Már bocsánat. :R

(#12) FID


FID
őstag

Kemény nagyon! Nem is a dugó hanem szegény modok. :W

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#13) schawo válasza m0h0senator (#9) üzenetére


schawo
titán

És úszni is tud a furgonod?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14) ViZion


ViZion
félisten

faCCa... a nagy reklámdumák megvannak, de normálisan szállítani :(

Mondjuk rendszeresen rendelek külföldről, Sprinter hozza, eddig soha nem volt baj. OK, nekem csak kutyatápot hoznak ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15) rudi válasza Barthezz2 (#5) üzenetére


rudi
nagyúr

Vagynem. Mert direktben BP-Tajvan nincs, csak Frankfurton (esetleg talán Münchenen vagy Londonon) keresztül.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#16) rudi válasza m0h0senator (#9) üzenetére


rudi
nagyúr

BaluC és Soccer modjai speciális esetek, MSI hivatalos modok, így az életútjuk az alábbi volt:
1. elkészültek Budapesten
2. elmentek Tajvanra fotózásra
3. az Ent visszakerült Tajvanból Budapestre a Veletechre
4. Computex kapcsán ismét visszament az Ent a Loader mellé Tajvanba
5. Elkerültek a DCMM-re Frankfurton keresztül

Loader ment két interkontinentálist legalább egy átszállással, az Ent meg négyet. Aztán az is kérdőjeles, hogy a tajvaniak a Computex után hogy pakolták vissza a modokat a dobozaikba.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#17) KaiotEch válasza rudi (#16) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Aztán az is kérdőjeles, hogy a tajvaniak a Computex után hogy pakolták vissza a modokat a dobozaikba.

Ferde szemmel :D

[ Szerkesztve ]

(#18) Geller72


Geller72
veterán

Ilyenkor utazás előtt érdemes belenézni a google mapsba, mert mutatja, hol vannak autópálya építések. Én franciába jöttem kifele, volt olyan szakasz, ahol 120 km-en 12 helyen volt építkezés. A baleseteket nem tudod kiszámolni, de mindig számolunk egy-két órás stauval. Majdnem mindig vannak alternatív útvonalak, érdemes ezeket figyelembe venni. Inkább kerülj 30-40 km-et, de sokkal lazább a forgalom egy másik pályán. Jellemzően éjjel érdemes utazni, mert akkor kisebb a forgalom. Pénteken és vasárnap mindig nagy a forgalom. Mi is inkább úgy jövünk, hogy fél nappal előtte érjünk inkább ide és itt pihenünk, mint hogy beessünk.Kitartás, biztos meg lesz a gyümölcse..;).

(#19) Reggie0 válasza KillHates (#8) üzenetére


Reggie0
félisten

(#13) schawo: Vannak ilyen uszo parkolohazak. Talan kompnak hivjak.

[ Szerkesztve ]

(#20) KillHates válasza rudi (#16) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Aztán az is kérdőjeles, hogy a tajvaniak a Computex után hogy pakolták vissza a modokat a dobozaikba."

Sanszos, hogy betették tessék-lássék alapon.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21) KillHates válasza Reggie0 (#19) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ott a pont! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#22) edari válasza Reggie0 (#19) üzenetére


edari
őstag

Ez melyik filmből is van? :D

(#23) jones965 válasza KillHates (#20) üzenetére


jones965
Modder

Tajvanban a modot BaluC és Soccer saját kezűleg csomagolta be, kimerítve fakerettel, az üres részek pedig ki voltak egészítve csomagolási kemény szivacsokkal. A kibontásnál ott voltam én is, katasztrofálisan nézett ki. A dobozoláson fel volt tüntetve a törékeny áru, valamint a szállíthatóság formája, ehhez képest fejre állítottan és a merevített doboz az éleinél összetörve a szállító cég szalagjával körbe ragasztva érkezett meg.

(#24) KaiotEch válasza edari (#22) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ace Ventura legeleje.

[ Szerkesztve ]

(#25) ViZion válasza jones965 (#23) üzenetére


ViZion
félisten

pfff... jófej cég akkor. Panaszt tettetek, van értelme egyáltalán? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26) KillHates válasza jones965 (#23) üzenetére


KillHates
nagyúr

Me culpa. :R
Azt hittem, hogy rá merték bízni a sárgákra a csomagoltást.
De úgy látszik mindegy lett volna, mert erre az állatságra tényleg csak az lett volna a megoldás, ha műgyantába öntik az egészet... :U
Bátorkodom megjegyezni, hogy érdemes lenne megnevezni a szállító céget. Megérdemelnék...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#27) jones965 válasza ViZion (#25) üzenetére


jones965
Modder

Igen, kártérítési igény lesz benyújtva. A dolog pikantériája, hogy a kedvezményezett a csomag feladási biztosításnál az MSI, míg a kár a modderek munkáját érte. :(

(#28) ViZion válasza jones965 (#27) üzenetére


ViZion
félisten

hááát... sok sikert! ...szükségetek lesz rá szerintem. :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#29) Daywalker válasza LamerGyuri (#3) üzenetére


Daywalker
addikt

Köszi, de ez eg bug, amiről nem tudtunk...

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.