Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Nagyon nagyon "minimál" és ugyan ennyire hangulatos/vidám:
90x Retro case mod (13)
Full spacemashine (53)

De a többiek se keseredjenek el, azokon is van mit nézni :R

[ Szerkesztve ]

(#2) TESCO-Zsömle válasza #16939776 (#1) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Retrónál szerintem negatívum, hogy minimál. Láttam kiállításokat és gépeket 2005-ben meg azelőtt, és akkoriban nagyon nem a minimál volt a divat, sokkal inkább a rengeteg szín és színes fény. Minden világított, villogott, épp ezért volt nagy divatja a plexi házaknak.

A másik ami kicsit fura, az a Windowed. Vesz a fickó egy eleve nem kicsi házat, megtoldja két kiegészítővel, telerakja ablakokkal és nem tesz bele semmi... :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3) Silentfrog válasza #16939776 (#1) üzenetére


Silentfrog
veterán

Ha az első kép nem véletlenül került a sorozatba? Egy mocskos doboznak néz ki! Akkor tényleg úgy van, hogy a piszok és a rozsda antik külsőt kölcsönös tárgyaknak? :DDD

Elnézést Duracellm,nem neked mert válaszba, csak félrenyomtam! :B

[ Szerkesztve ]

(#4) Joshi válasza TESCO-Zsömle (#2) üzenetére


Joshi
titán

Szerintem meg pont ettől lesz Windowed hogy tágas és keresztül látsz rajta. Az egy más kérdés hogy kinek tetszik és kinek nem.
Egyébként pont ilyen házat fogok venni vagyis a 912-es már meg van de a nagytesó a 935 még nincs. De én nem ilyenre akarom építeni viszont jó látni egy-két ötletet mielőtt nekiállnék.

[ Szerkesztve ]

(#5) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Szebbnél szebb kuckók :C A Silverstone TJ-07-ért fáj a szívem. :B

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#6) Dani_kp válasza TESCO-Zsömle (#2) üzenetére


Dani_kp
őstag

"A másik ami kicsit fura, az a Windowed. Vesz a fickó egy eleve nem kicsi házat, megtoldja két kiegészítővel, telerakja ablakokkal és nem tesz bele semmi... :F"

A "belére" már lehet nem volt keret :DDD .

https://ingatlan.com/33821564

(#7) OutsideR válasza Joshi (#4) üzenetére


OutsideR
aktív tag

egyet értek TESCO-Zsömlével, az a felső rész pl abszolut üres, furcsa
Az első háznál meg ott a nagy ablak és semmi kábelmanagement, pedig pl. barna kábelharisnya jól illett volna bele.
De Phanzom Z-nél is bután nézn ki a sata meg az a 2 eres vezeték ott elöl.
Ezek apróságok de úgy le bírják rontani az összképet.

(#8) Aucor


Aucor
senior tag

A Living Dragon nagyon ötletes és szép. :D De kár, hogy egy hasonló itthon sajnos nem férne el... Bár sárkány nélkül jöhetne. :))

(#9) KINKY_007


KINKY_007
aktív tag

A magyar modok kiemelkednek a mezőnyből. A bit-techet szoktam nézegetni, szinte hihetetlen, hogy az angolok ennyivel igényesebbek...
A fotók csapnivalóak. Telefonnal különbet lehet lőni, ha az ember kicsit megerőlteti magát, a mennyiségről nem is beszélve. 2 kép 1 ház, és saját szerverekre lehet tölteni...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#10) FID


FID
őstag

Én azért most néztem egy nagyot! Valamit lefestek fehérre rakok bele vizet és mehetek versenyre? Vicc! Moddingos topikba 100x jobbak a gépek.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#11) OutsideR válasza FID (#10) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Hát... ha egy hűtőszekrényt festesz fehérre és vizet raksz bele maximum hideg vized lesz, azzal még nem versenyezhetsz :D

(#12) FID válasza OutsideR (#11) üzenetére


FID
őstag

Amint látod a képen versenyezhetsz.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#13) OutsideR válasza FID (#12) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Van itthon egy nem használt hűtő, kicsit megsárgult már, de lefestem és jövőre indulok a veletechen vele.

(#14) DuplaZso válasza FID (#10) üzenetére


DuplaZso
aktív tag

Az is elég, ha csak menő/hájpolt helyről/jó drága darabokból, kiegészítőkből vásárolgatsz össze magadnak valami nagyjából egyedien kinézőt. Nálunk is aratott, és nem is csak egyetlen Veletechen.

(#15) eszterencs válasza DuplaZso (#14) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Igazán? Kicsit konkretizálnád, mire gondolsz?

(#16) eszterencs válasza KINKY_007 (#9) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Egyetlen egy kolléga van kinn tudósítani, és egymaga látogatja a standokat, beszél a cégekkel, segíti a moddereket, rohangászik a k...ra nehezen megszerezhető infók után (pl. dcmm indulók pontos listája), fotóz, közvetít, emellett segít a magyar moddereknek, fordít, akinek kell, stb.. elég bántó ez a fajta fikázás minden egyes alkalommal minden egyes tudósításunkkor. A németek helyben vannak, akárhányan kimehetnek, az angoloknak egy ilyen kiutazás meg aprópénz, odamennek egy 4-5 tagú stábbal, úgy könnyű...

Meg persze a legköünnyebb otthonról leszólni mások munkáját az íróasztal mögül. :(

De egyébként van egyáltalán közvetítés a dcmm-ről a bit-techen? Mert én nem látok, maximum a fórumba töltenek fel képeket a ráérő látogatók.

[ Szerkesztve ]

(#17) 7time


7time
senior tag

A TJ-07 mod nagyon komoly, gratula hozzá.

(#18) TESCO-Zsömle válasza DuplaZso (#14) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A közönség már csak ilyen. Autókiállításon is az 500 millás kocsikat nézegetik sokan, nem azt, ami 3 litert eszik 100-on...

Más kérdés, hogy amire utaltál az toronymagasan az egyik legjobban kivitelezett mod volt a felhozatalban...

(#19) OutsideR: Nyilván Jones-ra célzott, de szerintem ő messze az egyik legjobb minőségben dolgozó modder. Az, hogy komoly vasakat tesz a házakba meg inkább a hobbijával függ össze, ugyanis tuninggol.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19) OutsideR válasza DuplaZso (#14) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Melyik gép volt ilyen?
Mert az hogy drága cuccai vannak az embernek és ezeket bedobja egy gyári házba az még nem mod, de ilyet én nem láttam egyik veletechen sem.
A hűtős szöveg meg nyilván csak vicc volt Zsömi felvetésére.

Eszterencs: A vicc az hogy még a DCMM.de oldalon sincs semmi infó, szóval számomra az egyetlen információforrás ti vagytok. Nyilván egyedül minden infót összeszedni, fotózni és megírni embert próbáló feladat.
Maximális Respect.

[ Szerkesztve ]

(#20) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

A plexi háznál jól látom hogy több helyen pókhálós? :Y
Ha már szóba került a Windowed mod, nekem egy vitrin jutott róla eszembe. Csak ahhoz meg nem elég szép a kábelelrendezés.

Ez lenne a teljes casemod felhozatal?

(#16) eszterencs
Én nem vagyok modding őrült, sőt, de kicsit én is húzom a számat a minőség és a mennyiség miatt.
Persze ha ennyi fér bele, akkor ennyi, el kell fogadnunk.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#21) jones965 válasza OutsideR (#19) üzenetére


jones965
Modder

Vélelmezhetőleg ràm gondolt, de ha csak annyi fàradtsàgot venne az illető, hogy elolvassa a logouton lévő cikkeket, làthatja mennyire van összedobàlva.
Mi idekint testközelből éljük meg a rendezvényt és legalàbb annyira elismertek a munkàink mint a hazai (német) moddereknek.

(#22) TESCO-Zsömle válasza fi:zi'k (#20) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem, csak valami fura tükörfólia van a belsején, amiatt néz ki furán.

Elvileg limitált a résztvevőszám. ~50 cuccot engednek nevezni, amit előzőleg meg is rostálnak, és ebbe az összes kategória beletartozik. Ennyinek van hely. Ezek a legjobbak, amik neveztek és így is találunk köztük megkérdőjelezhetőeket. Gondolj bele milyenek lehetnek, amik nem jutottak be...

jones965: természetes. Az lenne a csúnya, ha még a szubkultúra se tartana össze. Nem mellékesen igencsak felül vagytok az eddig látottak alapján a ranglistán. Várom a többi kategóriát, de sima modba nem sok ellenfél van, amitől tényleg tartani kéne. Persze szigorúan szvsz.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23) OutsideR válasza jones965 (#21) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Hát nem tudom, én megnéztem a munkáid élőben és egyik sem úgy nézett ki mint amit boltban raknak össze drága alkatrészekből.
Például letisztult illetve minimal design gépeket sem úgy jönnek ki a gyárból mint ahogy kinéznek, azokban is rengeteg meló van amiből egy laikus kb. semmit sem vesz észre.

(#24) fi:zi'k válasza jones965 (#21) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Egyetértek Zsömivel, simán a felső 1/3-ban vagytok összességében. :K

(#22) TESCO-Zsömle
Akkor megnyugodtam. :)

Sosem néztem utána, hogy mi a szabályzat. :N
Pont azért kérdem, mert van 1-2 tényleg megkérdőjelezhető darab és nem igazán tudtam hova tenni a dolgot.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#25) Joshi válasza OutsideR (#7) üzenetére


Joshi
titán

Én még mindig azon az állásponton vagyok hogy ennek pont ez a lényege hogy minimális belső legyen. Gondolom bevizezhette volna az egész gépet de akkor túlzsúfolt lenne mint amilyen általában a moddolt gépek. Azt nem állítom hogy nem lehetett volna kreatívabb ötleteket belevinni de még az is lehet hogy az embernek ez az első munkája.

(#26) FID


FID
őstag

Én erre gondoltam! Ezen semmi olyan nincs amiért azt mondanám,hogy ennek pl ott a helye. Ez egy tök alap gépház 99%ban.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#27) Joshi válasza FID (#26) üzenetére


Joshi
titán

Nem tudom mennyire alap ugyanis a 915 biztosan nem plexi oldalú ráadásul a nagy háznak is csak az egyik oldala plexi a másik biztosan nem. De a nagy ház plexi része se így néz ki biztosan úgy készítette az illető. Szerintem azért furcsa nektek mert ti inkább a túlzsúfolt házakhoz vagytok szokva.

(#28) FID válasza Joshi (#27) üzenetére


FID
őstag

Nem nem. Látom én a változást! De most komolyan! Egy ilyen kaliberű versenyre nem lenne pofám kimenni egy olyan munkával amit lefestettem és kivágtam az oldalát.

Persze az én munkámba is bele lehet kötni. De ezekben van munkaóra rendesen.

[ Szerkesztve ]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#29) fi:zi'k válasza FID (#28) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Neki volt, legfeljebb nem fog nyerni. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#30) Joshi válasza FID (#28) üzenetére


Joshi
titán

Én meg olyan módokat tartok égőnek mint az a Sárkányfejes. :DD

(#31) FID válasza Joshi (#30) üzenetére


FID
őstag

Róla tudni kell, hogy más irányt képvisel mit a többi modder. Nem gépházhoz ragadt a fantáziája mint nekünk.
Persze az más kérdés, hogy kinek tetszik kinek nem. De több a fantázia benne mint egy fehér hűtőszekrényben.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#32) Joshi válasza FID (#31) üzenetére


Joshi
titán

A sárkányosnál pl mi a modding a PC cuccokat illetően? Az hogy kivágta ház oldalát ami mondjuk fél órás munka és mellérakott egy Süsüt? ;]

(#33) Silentfrog válasza Joshi (#32) üzenetére


Silentfrog
veterán

Ha ő csinálta a sárkányt is akkor azért az nem semmi. :P
/nekem egyáltalán nem tetszik! /

[ Szerkesztve ]

(#34) Acélfarkas válasza Joshi (#30) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Mi a bajod vele? Ha megnézed a sárkifejet a fényképen tényleg *égő* ;]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#35) KINKY_007 válasza eszterencs (#16) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

Ki van írva, hogy a kiutazást az ROG támogatta, azt gondoltam, hogy ez emel valamit a színvonalon.
Nem hiszem el, hogy nem fér bele az idejébe még plusz 3szor megnyomni az exponáló gombot, vagy kérni plusz egy kezet a derítéshez, hogy tényleg legyen mit nézni...
A modokra gondoltam a bit-technél-nem a közvetítésre, ahonnan ti is mazsolázni szoktatok és a német modok minőségét "fikáztam" ezzel.
Jones nyert is, jó lett volna, mondjuk erről is egy hír, ha már a ROG támogatja a PH-t...
A magyar különítmény nagyon rendben van, különösen Jones munkái tetszenek.

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#36) fi:zi'k válasza KINKY_007 (#35) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Jól el szabták az egyes munkák linkelését. :N

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#37) KrAt válasza KINKY_007 (#35) üzenetére


KrAt
veterán

Szerintem azt kéne megköszönni mind a PH!-nak, mind a ROG-nak, hogy létrejöhetett egyáltalán a kiutazás, a tudósítás, minden. Kétlem, hogy a fórumozók összedobálták volna azt a pénzt, ami ott elment a fentiekre..

Hidd el, mindig lehet többet és többet nyújtani, de szerintem el sem tudod képzeni, mennyi munka van emögött, hogy ezt így le lehetett rendezni a PH! részéről. Gyanítom, az ittlevők 95%-a fele ennyire sem tudta volna elvégezni..

ON és Peace...

(#38) OutsideR válasza KrAt (#37) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Tegnap az eredményhirdetésre várva kíváncsiságból rákerestem a DCMM-re, A PH-n kívül nem találtam sehol értelmes tudósítást. Még a DCMM saját oldalán sem.

(#40) Ger_man


Ger_man
senior tag

A fényképek minőségének szapulása miatt megemlíteném, hogy olyan helyen ahol millió helyről érkezik a fény, ott kicsit nehéz érvényesülni.

A folyamatos ember áradat miatt, aki állványról szónokol, annak azt tudom mondani jöjjön el legközelebb és próbálja meg... ;]

Remek munkát végzet Daywalker, annyi kilométer, és alváshiány után én tuti az asztal alatt aludtam volna. :))

(#41) jones965 válasza Joshi (#30) üzenetére


jones965
Modder

Baluc Living dragon-járól azt is illik tudni, hogy 3 irányba mozgatható a sárkány fej. Eredetileg szervo motorral mentek, de mindegyikben széria hibás volt a feszültség szabályzó IC. Ebből kifolyólag szépen le is égtek, nem úgy mint a mod. Nem véletlen lett a mozgatás kategóriában 3. helyezett.
Beépített füstgép, stb. A mozgató mechanikát pedig toló-húzó bowden-el készítette el.
Azért mielőtt valakit-valamit kritizálunk, illene a dolgok után nézni.

A koncepció lényege pedig az MSI motívumára készült. A sárkány éppen kitör a gépházból.

[ Szerkesztve ]

(#42) Ger_man válasza jones965 (#41) üzenetére


Ger_man
senior tag

Én még annyit fűznék hozzá, hogy ették-itták a nézők :K Lásd a közönség díjat is!

(#43) OutsideR válasza jones965 (#41) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Itt van mozgásban is. szerintem állatul néz ki.

(#44) Joshi válasza jones965 (#41) üzenetére


Joshi
titán

Azért nem fog tetszeni mert leírtad a részleteket, meg aztán had ne tetsszen ha egyszer nem tetszik. ;] Én csak leírtam a véleményemet ettől még nagyon sok embernek bejöhet a dolog. ;)

(#47) Joshi válasza Oliverda (#45) üzenetére


Joshi
titán

A leírtak alapján sok munkaóra lehet a sárkányban ezt nem vitatom, de ettől még nekem nem tetszik ráadásul vajmi kevés köze van a számítástechnikához. Szerintem kilóg a sorból még akkor is ha sokaknak tetszett ami nem meglepő mert ami mozog hangot ad ki és még füstöl is arra odafigyelnek az emberek.

(#48) OutsideR válasza Joshi (#47) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Jövőre Traktorral megyek, az mozog, hangot ad meg füstöl :))

Ja nem, jövőre már a fehér hűtőszekrényt ígértem be. Akkor majd azután. :DD

[ Szerkesztve ]

(#50) FID válasza OutsideR (#48) üzenetére


FID
őstag

És ha a hűtő bent lenne a traktorban?

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.