Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Dany007 válasza DBAtti (#15) üzenetére


Dany007
veterán

Köszönöm. Így már értem. Akkor nem tetszene nekem.
Olyan kell(ene) amiben azért picit érezni a teret. De már legalább értem mit jelent mikor azt írjátok van tere vagy nincs. :)

Nekem igazából filmezésre - elsősorban, és zenére kellene. Már kérdeztem a topikban, ott a Shure SRH 440-est ajánlották. Meg kéne hallgatnom valahol...

Passz egy kicsit összekavarodtam a hétvégén. Ugyanis előkapartam egy régi fejhallgatómat. Gondoltam beírom a típusát mit szóltok hozzá, de nincs rajta... :D Abszolút noname. Az van ráírva, hogy HQ - egy csillag - stereo headphone. :U Kb 6 ezer volt 5 évvel ezelőtt. Sokat nem vártam tőle.
Viszont filmezéshez katasztrófa. Olyan egyhangú az egész. A Mély is inkább kopogós... És az összes hang film közben olyan egybefolyós. Nem lehet megkülönböztetni igazán a hangokat, hangszíneket. Pedig HQ hanggal ellátott fullHD filmet néztem. Ami házimozin frankón hangzik, de ebben a gagyiban gagyi nagyon.
Ellenben, ami meglepő volt, hogy zenéhez viszont meglepően jó. Pedig sima mp3-at hallgattam vele még csak nem is flacc-et. Szóval teljesen más volt. A mély mondjuk ugyanolyan szar volt, de a többi hangszínen érezni lehetett a különbséget. Tisztán kijöttek a magas / közép hangok.

Úgyhogy fogalmam sincs milyet vegyek. Az a 440-es nagyon tetszik. Kaptam is rá egy egész jó ajánlatot, csak az asszony kizár a lakásból ha megveszem... :D De olcsó gagyit meg nem akarok venni, arra meg én sajnálom a pénzt. Ja persze az is számít, hogy külön erősítő ne kelljen hozzá, mert csak alaplapi Realtek HD hangkártyám van... Bár gondolom az ilyen 15-20k-s kategóriánál még nem kell erősítő külön.

@baluka26:

Óh te meg csak ne beszélj! :D Láttam a hirdetésed itt a HA-n! :P Én is azt hittem csak elírás az ára... :U
Vajon mit tud egy ilyen amit egy mezei nem tud... : ) Persze a Denon, mint márka attól még istenkirály. Az első erősítőm Denon volt... :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.