Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) S e t h válasza troll4 (#50) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mivel részletesen kielemezted így elhiszem neked.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#52) Deck válasza S e t h (#51) üzenetére


Deck
titán

Én is hiszek neki, hisz végigjátszotta és az indokaival nem lehet vitatkozni..

PS5

(#53) Wesder válasza Deck (#52) üzenetére


Wesder
félisten

A név előjel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#54) Deck válasza Wesder (#53) üzenetére


Deck
titán

Nem komolyan írtam.

PS5

(#55) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez sose lesz PC-re?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#56) Xaels válasza Plazmacucci (#55) üzenetére


Xaels
félisten

Nem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#57) Plazmacucci válasza Xaels (#56) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#58) Nandish

A játék hangulata elragadtató, a zenék a színek, a játékmenet tökéletes!
Sajnos azonban szörnyű hibák vannak benne! A párbeszédek hangjai szönyű bosszantóak néha pld: motorozás kőzben a mögöttem ülő csendben beszélget velem, (főhős) miközben én üvöltök vissza neki?!
Van hogy rossz felöl jön a hangja az ellenségnek. Az is előfordult, hogy egy karakter beragadt pl egy medve s úgy öltem meg szegényt hogy egy házban vibrált a karaktere, sorolhatnám a hibákat!
Felháborít a dolog, hogy egy ilyen jó játékban erre miért nem figyeltek... persze lehet jönni azzal, hogy jönnek majd a javítások, de én elővételben vásároltam nagy izgalommal várva. Ha most kijàtszom s 3 hónap múlva már jó a játék akkor azzal az járt jól aki màr leértékelve vásárolta meg!

12 éve vagyok Ph-n! 13 éve szerelek Apple készülékeket...

(#59) Woodslave válasza Nandish (#58) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ebben igazad van teljesen én is így gondolom. Sajnos nem ez lesz az a játék ami alapján bármikor is előrendelek, vagy azonnal megveszek bármit.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#60) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Sajnos megint beigazolódott hogy nem szabad még nem is előrendelni, de még teljes áron sem megvenni. Majd ha 10 alatt lesz újonnan esetleg akkor megveszem. De lehet használt lesz ebből fél év múlva 6000-ért. Sajnos ez van. Már a Sony exkluzív is elmegy ebbe az irányba. Igaz egy kis stúdió csinálta. Ahhoz képest viszont szép eredmény. Csak nem tudom hogy az irány jó e...

(#61) S e t h válasza toronyhaz (#60) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem tegnap volt egy elég durva fagyásom, kb.5-6 másodpercig állt a játék.
Éppen észleltek egy táborban, jött a kiálltás amikor megláttak, fagyás.
Azért örülök hogy tudtam onnan folytatni.

Viszont a legviccesebb a TheVr streamje volt.
Egy combosabb táborra ráhúzták a zombikat, akik azonnal el is kezdték rágni a banditák nyakát.
A banditák csak sétálgattak tovább, mintha náluk ez egy megszokott dolog lenne, fel sem veszik.
Nem tudom ez mennyire közismert bug, nálam egy másik tábornál a zombik és banditák elég jó kis csatát vívtak.

Tegnap megvolt az első találkozásom egy hordával.
Az az élmény apám.......
Osonok egy Nero állomáshoz, nagy csend, talán túl nagy is, aztán egyszer csak hullámokban özönlöttek ki az állomás melletti vasúti kocsikból.
Gőzöm sincs hogy úszhattam meg, mármint a Forest Gump stílus alkalmazásán kívül.

Utána osontam vissza, megvártam az éjszakát, a horda elment portyázni én meg lootoltam magamnak egy kis staminát.

Sajnálom hogy a fejsze ennyire gyorsan tönkremegy, nincs az az ócskavas mennyiség ami bírná a javítást.

Most látom, nem is ide akartam, bár a bugok miatt maradhat itt is.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#62) kelzsoca válasza S e t h (#61) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nekem tegnap volt egy elég durva fagyásom, kb.5-6 másodpercig állt a játék.

Sajnos a napokban én is belefutottam egy ilyen kifagyásba.

https://vertigostore.eu

(#63) Nandish

A horda elmeny nagyon nagyon nagyon komoly.
Es tenyleg a jatek is csak wzek a hibak ne lennenek...
Nem tudom hogy idohiany okozta a studional vagy amator hiba... nem ertek hozza de bosszanto h ilyenen megy el az egesz.

12 éve vagyok Ph-n! 13 éve szerelek Apple készülékeket...

(#64) Jeanne d'Arc

Erős csalódás ez a game, főleg amilyen dömpingben adják el, sokaknak nem jött be. :(

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#65) Xaels válasza Jeanne d'Arc (#64) üzenetére


Xaels
félisten

Mi a gond vele? Sokkal jobban élvezem mint az RDR2-t.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#66) nanorambo válasza Jeanne d'Arc (#64) üzenetére


nanorambo
őstag

Nekem is nagy csalódás, de pozitívan. Az egyik legjobb zombis játék, amivel játszottam. Nagyon hangulatos, nagyon jók a zenék, hard fokozatban rendesen hozza a "túlélő" hangulatot. Nálam elég előkelő helyen van.

[ Szerkesztve ]

(#67) S e t h válasza Xaels (#65) üzenetére


S e t h
nagyúr

Biztosan játszott vele.
A sokaknakról tuti van vmi statisztikája, de szerintem nem fogja megmutatni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#68) Wesder válasza S e t h (#67) üzenetére


Wesder
félisten

Sokaknak alatt valószínűleg a 0 pontos retard értékeléseket érti.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#69) S e t h válasza Wesder (#68) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem voltak prekoncepcióim a játékkal kapcsolatban, főleg a zombi rókabőr újbóli lehúzása miatt, de a tapasztalataim azt mondatják velem, hogy eddig az év játéka.
Én csak azokat sajnálom, főleg slim tulajdonosok esetében, akiknek komoly bugokkal kellett szembesülniük, nálam szerencsére ezek nem jelentkeztek, de ezekkel az egy mondatos, hszt. generáló célzatú hozzászólásokkal nem tudok mit kezdeni, laleh viszont nagyon jó ebben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#70) Woodslave válasza S e t h (#69) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért a neten olvasni hogy pro-n is előfordulnak lag problémák. Szerencsére itt a pro tulajok nem tapasztalták

Itt egy komoly tipp az fps dropra :C :o

Choose to rebuild your database and it could help to make your Days Gone experience smoother. Generally speaking, too, if you’re really worried about low FPS in Days Gone you should try and avoid high-intensity areas such as hordes and camps. köszönjük :C

Én még hozzá tenné, ha aggódsz a lag miatt ne indítsd el a játékot az tökéletes megoldást jelent rá. :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71) kelzsoca válasza Woodslave (#70) üzenetére


kelzsoca
félisten

Vannak azért akadások, szaggatások pro-n is.

https://vertigostore.eu

(#72) Xaels válasza Woodslave (#70) üzenetére


Xaels
félisten

Pro-n is lassul, főleg amikor elkezded az Északi részt kimaxolni. Szerintem kicsit túlvállalták magukat, annyi mindent kell mozgatni a háttérben, a hordák és az egyéni korcsok, a vadállatok, a szektások és a csavargók. Sok a random event, a dinamikus időjárás és ezek egymásra való hatása. Maga a térkép is hatalmas és változatos, be van telepítve mindenfélével. Az igazat megvalva zombiapokalipszis ide vagy oda, de sokkal nagyobb élet van ebben a játékban mint a legtöbb OW cuccban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#73) Woodslave válasza Xaels (#72) üzenetére


Woodslave
nagyúr

spolier nélkül majd kiváncsi vagyok mit tapasztaltok ha tovább mentek a sztoriban

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74) Xaels válasza Woodslave (#73) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs spoiler gomb, de én már átkeltem a hágón.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#75) Woodslave válasza Xaels (#74) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nálam ott fokozódott talán a helyzet. Tényleg olyan rossz hogy mindig amikor szóba kerül ez az amúgy qrva jó játék eszembe jut mennyivel jobb élmény lehetett volna/lenne :U :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76) Xaels válasza Woodslave (#75) üzenetére


Xaels
félisten

A déli táborokban elég sűrűn esik le a frame, mondjuk engem annyira nem zavar mert amikor kell nincs vele baj. Annak idején sokkal rosszabb teljesítménnyel is játszottam PC-n. Ezen a részen amúgy rendesen rátettek egy lapáttal mindenre, mégtőbb vadállatt meg korcs és a csavargók sem szarral gurigáznak már.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.