Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Woodslave


Woodslave
nagyúr

igen nekem is ilyen gondolataim voltak, a következő generációtól én nem jobb grafikát várnék, hanem több életszerűséget, logikát és még több szabadságot. Nem akarok spoilerezni mert itt nincs gomb, de az hogy meglátogatunk valakit, akivel még egy nyomorult 1 mondatos semmitmondó párbeszédet nem tudtak megírni, majd elmotorozunk a táborból és rádión szól hogy jó lenne ha meglátogatnánk....

Rombolható környezet, ha rádobok egy molotovot egy szénabálára akkor gyulladjon már fel, meg ne csak az legyen megmászható amiről a készítők úgy gondolják.

Nem akarok én emberszimulátort, hogy Deeknek ennie inni és egyéb dolgait kelljen végeznie, vagy legalább kétnaponta aludni mert leszédül a motorról, de azért vannak benne bőven olyan dolgok amiről a teszt is szól és kicsit jobbá tették volna a játékot (legalább a reaktív párbeszédek) ha már a szalmabála nem gyullad mert túl erőforrás igényes a semmiért.

Ezeket leszámítva valóban jó játék, de nem hibátlan. Amit mindenhol szóvá teszek slimen azért nem fut röccenésmentesen, ami legalábbis nálam már néha olyan szintet ért el hogy a játékélmény rovására ment

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.