Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Egy open world sandbox címtől nekem ez kicsit kevésnek tűnik. :F
Witcher 3 valaki?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#2) Viper26 válasza AxBattler (#1) üzenetére


Viper26
nagyúr

Pont erre gondoltam, ez így kevés lesz, ez egy tartalmasabb csőjáték ideje kb.

W3 - kb 90 óránál vagyok, de még mindig nem értem végig rajta.

Pixel 7 | FR955

(#3) Deck válasza AxBattler (#1) üzenetére


Deck
titán

Legalább nem lesz tele sok felesleges dologgal. GOW is csak 20 óra volt. A minőségre megy a Sony nem a mennyiségre :)

Witcher 3 amúgy 50 óra.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#4) AxBattler válasza Viper26 (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Oké, akkor szokás szerint majd megvárom a Gold/GOTY kiadást... :D

(#3) Deck
Witcher 3 inkább 100+ óra, ha valóban el akarsz benne merülni.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#5) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Az elsō beszámolók alapján elég sokat fejlōdött a játék és nem csak a grafika,animációk terén. Sokakat meglepett és (hál'istennek) dicsérték a motorozást is

Life, Uh, Finds A Way

(#6) Deck válasza AxBattler (#4) üzenetére


Deck
titán

Main storyt írtam, hogy annyi. Nem hiszem, hogy a Sony ne tudná mit csinál :)

PS5

(#7) Deck válasza AxBattler (#4) üzenetére


Deck
titán

Most olvasom, hogy a 30 óra csak a fősztori ezenkívül sok más dolog is lesz :D

PS5

(#8) hombre[EU] válasza AxBattler (#1) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jogos, de a CDPR vagy a Ubisoftnál akár 1000 ember is dolgozik egy projekten,míg a Bendnél jóval kevesebb. Ps1 éra után csak psp-re portoltak, azóta ez az elsō nagy projekt

Life, Uh, Finds A Way

(#9) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ha a játékmenet nem az xp grindelésről fog szólni, mint az újabb AC-ben, akkor tuti nem lesz hosszabb 20 óránál.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) AxBattler válasza Deck (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Úgy már korrekt, főleg ha DLC-k is jönnek, esetleg új területekkel.

(#9) GodGamer5
A fészkek megkeresése és kifüstölése elég időt fog hozzá tenni.
+ Szerintem egy normálisabban kidolgozott post-apoc világnál kihagyhatatlan ziccer az eldugott, rejtőzködő helyek/bázisok/közösségek betervezése.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#11) kiezTe90 válasza Deck (#3) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Így van. A GOW-t kivittem 21 óra alatt, de igazából tartalmasabb volt mint bármelyik másik játék! :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#12) Deck válasza kiezTe90 (#11) üzenetére


Deck
titán

Érzésre azért több volt. Bár én mindent megcsináltam benne, fokozatosan haladtam :)

PS5

(#13) hombre[EU] válasza Deck (#12) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nekem a MyPsLife main+side q. 60+ órát írt és max 5-6 óra volt az endgame (valkūrök+armor grind). Én is keveslem a 20-at

Life, Uh, Finds A Way

(#14) Deck válasza hombre[EU] (#13) üzenetére


Deck
titán

[link]

PS5

(#15) kiezTe90 válasza Deck (#12) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Telefonon mellé ütöttem 31! Csak idejárok hazudni :D

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#16) hunluki válasza Deck (#3) üzenetére


hunluki
senior tag

50 óra? Nekem DLC-kkel együtt 182 volt benne első végigjátszásra... Most a másodiknál nehezebb szinten tolom, kb 60 körül járok és most jön a HoS :D

egy kis ontopic is:
Szerintem kivárom a GOTY összes DLC, rendesen felpatchelt változatot, de tuti kijátszós lesz. Addig meg elvakarászok a RDR2-vel, de akad még nagyon régről egy Dragon Age Inquisition ha nem akarna zuhanni az ára :D

[ Szerkesztve ]

(#17) Rodi 4.80 válasza hunluki (#16) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Ja, a W3 simán 200+ órás játék, van benne annyi tartalom hogy ihaj!

(#18) janeszgol


janeszgol
félisten

Használt One S már van 50 ezerért akár a boltokban is, szóval ideje szétnéznem használt PS4 iránt vagy valakitől bérelni a következő hónapban. Van pár játék (3,4,5 kb), amikkel szívesen játszanék.

(#19) Ken Levine


Ken Levine
kezdő

Én nem játékidőben mérem a minőséget.
Sőt, ebben a generációban pont hogy a minőség helyett a mennyiségre teszik a hangsúlyt a fejlesztők, platformtól függetlenül. Friss példa esetemben az AC Odyssey amit 120 óra alatt játszottam végig és a végére már a tökön szúrás kerülgetett a sablonos küldetések miatt. Legyen valami 30-40 óra (open world esetében is) de az valódi tartalommal legyen telepakolva. Szóval én nem esek kétségbe, hogy "csak" 30 óra lesz.

(#20) Deck válasza Ken Levine (#19) üzenetére


Deck
titán

Az Odyssey egy remek játék. A mellékküldetések meg opcionálisak.

PS5

(#21) Ken Levine válasza Deck (#20) üzenetére


Ken Levine
kezdő

A dijázn és a grafika remek, minden más fájóan sablonos és faék szintű, szerintem. Még decemberben megvettem az Ezio Collection-t, nagyon jó újra játszani a régi részeket, még a Revelations-t is pedig már az nagyon megfáradt rész volt. Ég és föld a sorozat régi és új részei. De persze rengeteg "újdonság" van az Origins és az Odyssey-ben, megértem ha valakinek az új Far Cry vonal jön be.

[ Szerkesztve ]

(#22) hunluki válasza Ken Levine (#19) üzenetére


hunluki
senior tag

Én se, ellenben ha ez a játékidő végig minőségi akkor az nagyon jó dolog. Lásd pl a példának hozott W3, nekem minden perce élmény volt és úgy ragasztott be a gép elé hogy észre se vettem az idő múlását. Nálam ez a jó játék ismérve, elszakít a valóságtól és teljesen bele tudok olvadni az általa kreált világba.

(#23) Ken Levine válasza hunluki (#22) üzenetére


Ken Levine
kezdő

Én is hasonlóan gondolom. A Witcher 3 kivételes játék, sajnos nem sokan tudták követni a példáját exkluzív szinten se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.