Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Szóval ez egy romantikázós párkapcsolat szimulátor lesz. :))

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2) VágniValó válasza Kvelstadt (#1) üzenetére


VágniValó
addikt

Abból is az elítélendő fajta. Kiborítónak tartom, hogy a képen férfi és nő van csak 2019-ben, és nem elég ez a megrázkódtatás, de ráadásul mindketten fehérek!!!

:))

Mókát félretéve; sajnálom, hogy PS exkluzív, azért egy demót kipróbáltam volna.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#3) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Oké, most elōször elfogott egy kis hype.
Kaptunk egy Elenat, a tájkép sem csúnya (mintha egy kis RedDead2 beütése lenne) illetve tapintható a NaughtyDog tech
Ha nem lesz durva frame drop én megveszem. Rosszabb nem lehet mint egy Ubisoft openworld :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#4) Kendek válasza hombre[EU] (#3) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Majdnem, de a csajszi az Sarah Whitaker, Deacon hajdani, Seattle-ből származó botanikus menyasszonya. A játék java részében valószínűleg csak a halott feleségeként fog - nem - szerepelni. Elena Fisher pedig volt újságíró, oknyomozó riporter, és szerves, élő részét képezi az Uncharted részeinek. :)

<-ƘƘ->

(#5) hombre[EU] válasza Kendek (#4) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Te már olvastad a scriptet? :) Tudom, én is úgy gondolom max kap az elején 15percet, motorozz el vele A-ból B-be romantikázni,megkedveled-meghal. Ugrunk 10 évet és rádsózzák Elliet kezdōdik a túlélés.
A külsōje hasonlít Elenara

Nem gondolom,hogy nagy durranás lesz (lehet meglepōdünk), de örülök annak,hogy esélyt kapott a Bend és a jövōben lehet még alkotnak valami nagyot, illetve egy új IP aminek mindig örülök

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.