Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Én várom nagyon, és elő is rendelem, de ettől a viditől nem ájultam el. :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) #21123072


#21123072
törölt tag

Nekem a karakter anim nagyon old school, ahogy elhelyezi az aknát, ahogy dobja a gránátot, ahogy a lejtôn szalad...

(#3) atike


atike
nagyúr

Lehet még nem az igazi a karakteranimáció de valami félelmetes, hogy milyen hangulata van... :) Nagyon bejön!

(#4) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Várós! :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Egy óriási agyatlan baromságnak tűnik.

(#6) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Nem tudom, nekem ez alapján a videó alapján nem jön be. Eléggé repetitívnek tűnik így, ilyen open world menny ide gyilkolj le X zombit, gyűjtsd össze a dolgokat, menj tovább és újra...pedig ősszel kipróbáltam a demót a Game City-n, ugyanez volt benne kb, amit itt lehet látni.
Persze szerintem a State of Decay 2-nél még így is jobb lesz ismerve a Sony-t. :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#7) AxBattler válasza Hopkins95 (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

Minden zombis műben az igazi ellenség az ember. ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#8) mike710 válasza AxBattler (#7) üzenetére


mike710
aktív tag

Én azt nem értem, hogy ha kezd meleg lenni a helyzet akkor simán elszalad és nem érik utol, vagy el kell fáradnia egy idő után vagy megvan az új futó szimulátor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.