Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

A béta teszt jogi szerződése engedi, hogy (már) nyílvános cikket írj róla?

Egyébként kíváncsi leszek rá, bár nekem az első rész után annyira nem jött be az előzetesekben láttok kislétszámú csapatos játékstílus, hiányoznak a nagyvasak

[ Szerkesztve ]

(#2) grimetime


grimetime
tag

természetesen igen. utána néztem mielőtt hülyeséget csinálnék. saját screeneket nem lehet csak posztolni, de ezek nem azok.

(#3) Kobaljov válasza grimetime (#2) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Oké, akkor nem probléma (régebben egy másik játék bétájában én is részt vettem és ott nem engedték (ami érthető is mert még sokat csiszoltak rajta mire megjelent))

(#4) 64b0r


64b0r
aktív tag

Nemár! Eddig nem arról volt szó, hogy 28-tól bárki ingyen letöltheti steam-ről (21-től azok akiknek megvan a soulstorm) :F ?
Pedig már rákészültem, hogy kipróbálhatom, mielőtt meg kell vennem. :W :O

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#5) grimetime


grimetime
tag

http://www.eurogamer.net/ 20 perc múlva kiosztanak 3000 keyt... szal ingyen kipróbálhatod...

(#6) Szaszati válasza grimetime (#5) üzenetére


Szaszati
tag

Én már kaptam is. Siessetek ha kell, 300 már elfogyott.

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#7) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Company of Heroes + Walkerek, de semmi gond, mert jó kis játék lesz :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#8) ricsiv92


ricsiv92
tag

Kaptam key-t, ezt most hogyan tudom aktiválni? :F

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#9) ricsiv92 válasza ricsiv92 (#8) üzenetére


ricsiv92
tag

Rájöttem, persze, hogy ott volt a szemem előtt :DDD

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#10) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

További 1500 fogyott el :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#11) momo2828 válasza Szaszati (#6) üzenetére


momo2828
tag

Még mindig van kb. 800 kulcs akinek kell az siessen. :)

(#12) ricsiv92 válasza momo2828 (#11) üzenetére


ricsiv92
tag

Már csak 300 ;)

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#13) Tyrel


Tyrel
őstag

Valaki tudna nekem segíteni?

Felteszem Steamot, beregelek rá ez miatt a vacak miatt, mer mér ne... Felteszem ezt, akkor nem indul el xlive.dll hibával... Sikerült kinyomozni hogy a legújabb windows live runtime kell neki, felrakom azt, végre elindul a játék...
Jelentkeznék be a windows live ID-mmel, erre közli hogy nincsen GamerID hozzárendelve a windows live accountomhoz... Mondom jó, kis tökölés után végre hozzárendelem, kapásból ki is választotta nekem hogy magyarország meg mindent, csak egy név kellett meg egy profilkép...
Újból bejelentkeznék a játékba, erre közli ez a ki****** ***r hogy "your region is not supported by Live"...
Ezek nem normálisak komolyan mondom, már két órája ezzel szórakozok és kiszúrják egy ilyennel az ember szemét, röhely...
Valaki tud rá megoldást?

Turenkarn

(#14) azreon válasza Tyrel (#13) üzenetére


azreon
tag

szia

Nekem valamiért amerikát ajánlotta fel regisztrációkor, próbáld meg arra átváltani a gemer profilban.

"The best way to predict the future is to invent it." - Alan Key

(#15) Tyrel válasza azreon (#14) üzenetére


Tyrel
őstag

Na ja, szeretném de nem találom hogy hol lehet átváltani?
Egyedül contact infónál van country rész, ott pedig teljesen szürke, egyáltalán nem engedi módosítani...
De undorító ez az egész rendszer...

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#16) ricsiv92 válasza Tyrel (#15) üzenetére


ricsiv92
tag

Nekem meg az a bajom, hogy bemásoltam a key-t, de mégsem fogadja el.
Az baj lehet, hogy nem azt az emailt adtam meg, amire a key-t kaptam, hanem az msn cimem?
pls segitsetek :F

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#17) Preda válasza Tyrel (#15) üzenetére


Preda
aktív tag

Windows live-ba bejelentkezel itt jobb felső sarokba a neved mellett katt..View your account...
majd lesz egy olyan, hogy Registered information ott a home fül alatt megtalálod

Én megcsináltam, de ugyanazt írja. Van akinek megy ?

ricsiv92: amikor megkapod a keyt akkor nem küldi el sehova csak az oldalon megjelenik egy sáv ahol kiírja. Onnan már nem számít, hogy milyen címet adtál meg mivel a kulcost csak úgy kapod meg ha bejelentkeztél.

[ Szerkesztve ]

(#18) aginor válasza Tyrel (#13) üzenetére


aginor
addikt

Nálam is ez a hiba, de mi a fene ez a windows live runtime?

ricsiv92: nálam ment minden rendben, lehet valamit elírtál..

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#19) Tyrel


Tyrel
őstag

EZT kell feltenni az xlive.dll hiba elkerüléséhez...

A region dologra pedig nem megoldás a profil megváltoztatása...

Kell csinálni egy teljesen új windowsliveID-t, aminél területnek pl. USA-t, angliát vagy németországot adunk meg (googleval keresni kell egy országhoz tartozó irányítószámot is), utána pedig ehhez kell hozzárendelni egy új gamerID-t aminek a regisztrációjakor szintén nagyon vigyázni kell hogy véletlenül se magyar régióba regisztráljunk. (international oldalról kell kezdeni nem a magyarról, stb.) Sokat segít ha Firefoxot használtok mert azzal nem nagyon tudja detektálni a területi beállításokat ez az ID-s regisztrációrendszer, míg Explorerrel megy neki.

ricsiv92: ezt passzolom, nálam ilyen nem volt...

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#20) ricsiv92 válasza Preda (#17) üzenetére


ricsiv92
tag

A bejelentkezésnél nem fogadja el a key-t, amit kaptam :F

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#21) ricsiv92 válasza ricsiv92 (#20) üzenetére


ricsiv92
tag

ezt a képet kapom

[ Szerkesztve ]

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#22) Preda válasza Tyrel (#19) üzenetére


Preda
aktív tag

Na nagy nehezen sikerült. El se hiszem. Köszi a helpet.

ricsiv92:hát az érdekes szerintem reg meg 1* uj kulcs aztán talán jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#23) Tyrel


Tyrel
őstag

Preda: szívesen :)

ricsiv92: Őszintén, erre lövésem sincs + szerintem ezt ki sem írhatná alapból. Ha Steam egyszer elfogadta a serialodat és megkezdte a letöltést meg a telepítést, onnantól ez a windows live hulladék rendszer már nem kötekedhetne...

Turenkarn

(#24) ricsiv92 válasza Tyrel (#23) üzenetére


ricsiv92
tag

Esetleg nem a regisztrációnál szúrtam el vmit, csak akkor meg mást írna. :F

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#25) ricsiv92


ricsiv92
tag

Kezd összejönni, már Magyarországot nem támogatja a live...

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#26) aginor válasza Tyrel (#19) üzenetére


aginor
addikt

Én itt adtam, fel megpróbáltam amit leírtál da valamiért rájött hogy kö**ög magyar vagyok és nem hajlandó csatlakoztatni. Ezt a kalap szart és ezek után még van pofájuk kiírni, hogy pre-order link!!!! :W

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#27) Tyrel válasza aginor (#26) üzenetére


Tyrel
őstag

Ha a WindowsLiveID és a GamerID sem magyar amit használni próbálsz akkor esetleg próbáld meg a windowsod területi beállításait is megváltoztatni, jobb ötletem nincs...
Nekem így megy, mondjuk még a szenvedés legelején egyesült királyságokra állítottam a windowsomat, aztán erről meg is feledkeztem... De szerintem a játékhoz sok köze nincs mert regelni meg nem engedett united kingdomba a Live rendszer, így végül németre regisztráltam és nem zavarja az eltérés... De azért ha már van egy key-ed meg fent van a játék akkor egy próbát megérhet...

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#28) aginor válasza Tyrel (#27) üzenetére


aginor
addikt

Ennél a GAmerID-nél hogyan lehet megváltoztatni a területi beállításokat?!

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#29) Tyrel válasza aginor (#28) üzenetére


Tyrel
őstag

Én nem tudtam az eredeti ID-mmel, de van ott valami contact infó vagy ilyesmi a profilodban... Csak nekem ott az ország rész be volt lőve magyarra és kiszürkítve, sehogy sem engedte módosítani, ezért regeltem egy újat, és ott a regisztrációnál kell figyelni hogy mit állít be... Addig nem szabad továbblépni amíg nem megfelelő, mert az már szerintem úgy is marad...

Turenkarn

(#30) aginor válasza Tyrel (#29) üzenetére


aginor
addikt

Ezt a fost, hihetetlen.. :W
Törölni lehet valahogy?

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#31) Tyrel válasza aginor (#30) üzenetére


Tyrel
őstag

Passzolom... :(

Turenkarn

(#32) ricsiv92


ricsiv92
tag

SIKER
Átirtam a területi és nyelvi beállitásokat és ujat reggeltem és müködik, köszi a segitséget
Találkozunk a harcmezőn ;)

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#33) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

AZt már nagy nehezen elfogadtam, hogy x360-om képtelen "rendesen" csatlakozni a Live-ra, de hogy már egy szar Beta se jön össze, az több mint sok...

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#34) momo2828


momo2828
tag

Sziasztok!
Nem tudnátok egy kis segítséget adni? Amikor elindítanám a játékot és megy a videó egy ideig aztán megakad a hang és utána a kép és kilép a játék. Bejön helyette egy error report os ablak, ami azt írja, hogy a játékot be kellett zárni, és hogy küldjem el az error reportot.
Találkozott vki ilyennel?
Előre is köszi a válaszokat

(#36) Flatron710


Flatron710
tag

Köszi az infót! ( Sikerült szerezni a 3000 kulcsból 1-et! )
Lejött és megy!
Első látásra tetszik! Bár... lehet, hogy csak szokás kérdése - volt egy "pár" közös "órám" LAN-on és NET-en az első résszel és a kiegészítőkkel - de nekem egy kicsit fura összességében... 1-2 dolog hiányzik, amit nem biztos, hogy jó ötlet volt kivenni.
Próbáltam gép és ember ellen is! Taktikusan és amatőr módon is!
Már előre látom, hogy az egység limit kevés ahhoz, hogy az ember normálisan tudjon támadni, védekezni és/vagy hódítani... :(( (megoldható így is, csak ez már nem ugyanaz a Warhammer 40k DoW )
Az új faj, ami megjelenésben a zergekre hajaz elég fasírt... 3 lehetőségre van bontva a Force commander - ami szintén nagyon gyengén teljesít az előző parancsnokokhoz képest - aminek nem sok értelmét látom.
Vannak benne új dolgok is, amik tetszenek. fedezék, épület elfoglalás... ( igaz egyik módszer sem hosszabbít sokat a gyalogos egység "életén"... )
Összességében azért várom a játékot!!!

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#37) Gergello


Gergello
addikt

kb mikor jelenik meg?

(#38) Preda válasza Gergello (#37) üzenetére


Preda
aktív tag

Elvileg ekkor.

(#39) Gergello válasza Preda (#38) üzenetére


Gergello
addikt

Ez bőven jó, először ez, utána SC2. :K

(#40) Preda válasza Gergello (#39) üzenetére


Preda
aktív tag

Hát sc2 jöhetne már, de az ha szerencsénk van se jön Q4 előtt.

(#41) ricsiv92 válasza Preda (#40) üzenetére


ricsiv92
tag

Egy kis off, az sc2 kb mikorra jön?

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#42) Preda válasza ricsiv92 (#41) üzenetére


Preda
aktív tag

Előbb írtam, hogy ha szerencsénk van se jön a negyedik negyedév előtt idén. Szóval esetleg idén karácsony, de majd ha kijön a béta akkor már többet fog mondani a blizz így ez is csak találgatás.

(#43) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ha valaki most megveszi a Dawn of War: Soulstorm-ot a Steam-en (ami egyébként jan 28-ig 3,75€ vagyis kb. 1000Ft!), ugyancsak játszhat a DoW2 betaval ingyen.

***

(#44) ollie válasza Flatron710 (#36) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Inkább a zergek hasonlítanak a tiranidákra, ugyanis a tiranidákat már jóval hamarabb kitalálták, mint a zergeket. A Starcraft ötletei a Warhammer 40000 világából lettek lopva.

***

(#45) Preda válasza ollie (#43) üzenetére


Preda
aktív tag

Hm 1k ért az nagyon fincsi. Én csak azt nem értem, miért lett elhagyva az építkezés lehetősége a DOW2-ben. Annyira mondjuk nem zavar mert így nagyon pörög a játék meg nincs bázisvédés meg egyebek, csak egységfight legalábbis VCP-ben. Szerencsére összeakadtam egy 3v3 on meccsen egy másik magyar sráccal és elég jól toljuk ketten :D .
Lehetséges, hogy a rendes kiadásban kell majd építkezni vagy ez már így marad?

(#46) Gergello válasza Preda (#45) üzenetére


Gergello
addikt

Nem azt írta, hogy lehet fejleszteni a bázist (gondolom építéssel)?

(#47) Preda válasza Gergello (#46) üzenetére


Preda
aktív tag

Lehet fejleszteni 2 lépésben, de régen csomó épület volt most meg kb. csak turetet lehet építeni + van a főközpont meg esetleg 1-2 speckó képességhez valami épület.

(#48) Eugene Roe válasza Preda (#47) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Igazából turetet se lehet építeni ;] csak ha camper-commanderrel vagy, egyébként a turetek erősen OverPoweredek egyenlőre.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#49) Preda válasza Eugene Roe (#48) üzenetére


Preda
aktív tag

Hát nem tudom nekem volt olyan, hogy lerakott 2-t ellen azt sima gyalogosokkal bedaráltam. Szóval szerintem annyira nem imba. Igan orc nob leaderrel megtörtem a supressed dolgot aztán hős is volt meg rakétások..de az elején nem rossz

(#50) scarcow


scarcow
csendes tag

Sziasztok!

Én keresek embereket, akikkel tudnék együtt játszani a DoW 2 bétában. Az lenne a legjobb, ha összejönnénk 3-an, egy csapattá.

Én általában esténként, 1-2 órára érek csak rá. Ja, és nem vagyok túl penge, de ismerem a játékot most már elég jól - 21-e óta játszom vele :)

Ha valakit érdekel, a gamertegem is meg a steam id-m is ugyanez: scarcow.

-sc

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.