Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Mikor lesz a szóbelid?

(#2) Daweee válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


Daweee
őstag

Ha minden igaz szerdán... Épp ideje volt elkezdeni a magyart ;]

(#3) Jhonny06 válasza Daweee (#2) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én szerencsére csak 25.-én, szintén nem készültem túl sokat idáig, lassan már kéne, de 0 kedv.

(#4) veector


veector
senior tag

Hát ez annyira irodalom fail mint ez a cikk iPad botrány.
szóval kb nem

(#5) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Én tavaly Kölcseyt húztam magyarból, meg a magyar nyelv eredetét nyelvtanból, egy része stand up volt, de összességében nem sikerült olyan rosszul:D

(#6) Daweee válasza Jhonny06 (#3) üzenetére


Daweee
őstag

ismerős, az elmúlt héten átrágtam magam a törin nagyjából, azaz egyszer elolvastam mindent, de nem érzem hogy sokkal okosabb lennék... Ott úgyis lesznek források, abból ki lehet indulni simán.
A magyart meg ma kezdtem, de mivel a könyv sz@r, a füzetem meg anarchikus és olvashatatlan, kénytelen vagyok ilyen netes hülyeségekből tanulni, de én valahogy képtelen vagyok gépről tanulni, túl nagy a csábítás hogy valami mást csináljak a neten (lásd ezen bejegyzés megszületése :D) szal nem nagyon haladok ezzel sem :U Még jó hogy más szóbelim nem lesz :D

veector: ok, nincs sok értelme, de mint feljebb kifejtettem, a bejegyzés megírása erősen pótcselekvés :D

[ Szerkesztve ]

(#7) Jhonny06 válasza Daweee (#6) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ráadásul nekem kb. teljesen lényegtelen, hogy hogy sikerül a magyar/töri, duplázással vagy bejutok, vagy majd jövőre újra matek. Tehát még ösztönzés sincs, hogy ezen múlik.. :DDD

(#8) Daweee válasza Jhonny06 (#7) üzenetére


Daweee
őstag

matek/infóval megyek tovább, egy pontot nem számít (duplázás esetén) hogy ezek hogy sikerülnek :D Egyetlen szempont az esztétika hogy a bizonyítványban szépen mutasson az az esetleges töri 5 meg magyar 4... SEMMI gyakorlati haszon, nem baj, így szeretjük a felvételi rendszerünket :DD

(#9) Jhonny06 válasza Daweee (#8) üzenetére


Jhonny06
veterán

Dettó :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.