Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Davidof92:] Polír

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

nem lett rossz, de en lehet hogy nem alltam volna neki a szam hianyaban..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) 14adam


14adam
addikt

Szép.Mennyit dobot a hűtésén?Nekem is lekéne már polírozni a hütőt,de még sose jutottam el odáig :)

(#3) Davidof92 válasza 14adam (#2) üzenetére


Davidof92
senior tag

Még nem próbáltam, jelenleg szárad. Eddig is alig maradt zsír a mag meg a borda között, kíváncsi leszek most mennyi fog.

Gamerkiller: Minek a hiányában? ::D

[ Szerkesztve ]

(#4) gamerkiller válasza Davidof92 (#3) üzenetére


gamerkiller
senior tag

A szam.. Hogy milyen finomsagu a csiszolo papir. Nincs ekezetemem psp-rol vagyok.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5) Davidof92 válasza gamerkiller (#4) üzenetére


Davidof92
senior tag

Jaa, értem. Fém munkás fia vagyok, érzem én a kezemmel, hogy milyen kell :P (Fater esztergályos). A legvégét a fogkrémmel csináltam, csak az elején volt papír.

PSP: Nincs, de szeretnék egyszer, mondjuk lehet csak zenét hallgatnék rajta, meg filmet néznék, valahogy nagy játékok nincsenek hozzá.

(#6) gamerkiller válasza Davidof92 (#5) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én is ezt mondtam aztán beleszerettem. Ma még a nagy gép alig volt bekapcsolva, vár már átjöttem mert a West-et nem tudom azon megnézni. Egész délelőtt PSP-n játszottam.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7) Samus


Samus
addikt

lehet, hogy a Silent Knight alját is fel kellett volna polírozni, jobb lenne a hatásfok, mert eléggé silány volt (tükröződés 0, ránézésre is szórta a fény, egyenletlen volt picit).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Davidof92:] Polír
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.