Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Davidof92


Davidof92
senior tag

Íme az én kedvencem minden téren:
Citroen XM

Nagy, kényelmes, mivel hidropneumatikus felfüggesztése van. Egyszer ilyet szeretnék a 2.1-es turbódízel motorral.

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Szamomra minden szempontbol:

:R

(#3) #51736960


#51736960
törölt tag

Dodge Charger 1968 (túl nagy a kép, nem akarom direktbe beszúrni)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4) Akos96


Akos96
senior tag

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#5) Zolinho1026


Zolinho1026
tag


Család is elférne, gyors is, ökörködni is lehetne vele, tuningpotenciál is van benne és amúgy is a japán autók felé húz a szívem.

Loxone and Loxberry superuser

(#6) Pukkancs


Pukkancs
tag

Toyota Camry 3.0 v6
Volvo 850 t-5

(#7) Davidof92


Davidof92
senior tag

Azért az Evoban annyira nincs sok hely hátul, mondjuk mihez képest, egy golfhoz képest lényegesen több :D

(#8) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

John Cooper Works Mini Cooper S

Harrrr!!!!

(#9) Tálydi


Tálydi
senior tag

BMW E34/E38/E39/E60/F10, képeket nem nyomok most, ezek az autók tökéletesek számomra. Van bennük elég hely, sportos elegáns külsö, gyönyörű hangon járó selymes sor 6-ok :K

Eeeeh, what’s up, doc?

(#10) Alexios


Alexios
veterán

[ Szerkesztve ]

(#11) mephi666


mephi666
nagyúr

micsubicsi eklipsz :K ...nem egy családi autó, de nekem nagyon tetszik a formája (drágább kocsik közül meg polka gt2, régiek közül meg shelby gt350 )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

BMW M3 E93

(#13) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

(#14) CséZé


CséZé
őstag


:DDD

(#15) Tálydi válasza gamek!ller (#13) üzenetére


Tálydi
senior tag

I think i like it :DDD

Eeeeh, what’s up, doc?

(#16) kmisi99


kmisi99
addikt

chevy impala 1967
[link]
Vagy bmw m3 hamann

[ Szerkesztve ]

(#17) Davidof92


Davidof92
senior tag

Csézé: gondolom kicsit jobb állapotúra gondolsz :D

Többiek: látom nagy része az embereknek németautó párti

(#18) Neoteric


Neoteric
addikt

Audi RS5

PSN: ne0teric_sAN

(#19) Fadam válasza #51736960 (#3) üzenetére


Fadam
csendes tag

+1

Dodge Charger 1968-as vagy a 70-es de semmikép nem a 69-es mert annak középen ketté van vágva a hűtőrács az meg nemgyerebe.

(#20) Zolaash válasza Davidof92 (#17) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Az. Én is.

Rip and tear

(#21) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Amúgy az tűnt fel, hogy nem gondoltok a jövőre.. :) Nem véletlenül M5-öst választottam ide.. :)

(#22) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Azért nem semmi, hogy a legtöbb ember azt szeretné, ha semmi emberi ábrázat nem maradna a hátsó felén a jó magyar utakon, ezekkel a rugózás nélküli csodákkal :DDD Értem én, hogy e-penis (izé, car-penis), de nekem a kényelem fontosabb, mint hogy fene tudja hány száz lóerőm legyen, miközben mehetek majd max 130-al...

(#23) Davidof92 válasza gamek!ller (#21) üzenetére


Davidof92
senior tag

hibridhajtás?

Szten Márs: nem véletlenül esett a választásom az XM-re, siklik az út felett és nem eszik sokat

[ Szerkesztve ]

(#24) gamek!ller válasza Davidof92 (#23) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem. 5 ajtós, van benne hely is, nem pattog le az útról, előzni is lehet azért vele, relatív keveset eszik és csodaszép. Ja és elférne hátul a gyerekülés is.. :)

(#25) Davidof92 válasza gamek!ller (#24) üzenetére


Davidof92
senior tag

mennyi az a kevés? :D

(#26) mephi666 válasza Szten Márs (#22) üzenetére


mephi666
nagyúr

magyar utakra:

;]

#27: azért a jó öreg nivák is simán lepipálják szerintem terepen az összes méregdrága luxusterepjárónak nevezett akármit ;) (tapasztalatból mondom: ahol a régi nivák nem mennek el, ott nagyon más sem)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27) Davidof92 válasza mephi666 (#26) üzenetére


Davidof92
senior tag

inkább ez:

lada 2131

[ Szerkesztve ]

(#28) gabor85


gabor85
őstag

Imádom.
Persze az már vicc hogy a szerencsétlen VW magyar honlapján a legnagyobb felbontású fotó 1280x1024...

(#29) Thunderzolee

Nahát.. igazi autót még nem is linkelt senki? :D
Pedig volt már ilyen topic.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#30) Szten Márs válasza mephi666 (#26) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Nem hiszem, hogy különösebben kényelme lenne. A Citroenek ilyen téren igen jók, de francia autót nem vennék. Citroent pláne nem, dolgoztam az Autohome-nál, az bőven elég volt elrettentésnek. (Avagy AI Assistance - ez a cég intézte - lehet intézi még ma is - a Peugeot-Citroen védőszárny szolgáltatást, és naponta hadd ne mondjam milyen mennyiségű lerobbant Citroen adatait kellett adminisztrálnom....)
Mindenesetre valami kényelmes autó lenne a vágyam, amibe öröm beleülni, és öröm vezetni, mindenféle úton. Ja és az sem rossz, ha füldugó nélkül is vezethetem. Tudom, hihetetlen divatja van a motorok hangjának, van is ezer bejegyzés ilyesmiről, de ez nekem tényleg minimum fura... minél halkabb, annál inkább közelebb van a "legjobb autó" képemhez...

(#31) föccer


föccer
nagyúr

Igaz ez kocsi, és nem autó, de én most egy ilyenre gyűjtök :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#32) gamek!ller válasza Davidof92 (#25) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Azt írtam relatív kevés. Kb 12-3 liter kell neki.
Föc: Hány lóerős? :)

[ Szerkesztve ]

(#33) Davidof92 válasza gamek!ller (#32) üzenetére


Davidof92
senior tag

XM el jár 6 literrel hiába 2.1-es :D (109 ló, 250 Nm forgatónyomaték)

Szten Márs: sokat szidják hogy megbízhatatlanok. Karban kell tartani mint a többit, igaz többet igényel cserébe többet is ad :) Nem sok ellenfele van futóműbe az öreg XM-nek, tudtommal 1 jobb van, az pedig a C6. Igaz lényegesen drágább is.

[ Szerkesztve ]

(#34) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#35) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

<3 :))

De őt is nagyon szeretem :K

(#36) föccer válasza gamek!ller (#32) üzenetére


föccer
nagyúr

Lóerőben nem teljesít túl nagyot, de nagyon nyomatékos a motorja. Gyak bármilyen emelkedőn meg tudom indítani 1-esben, és alacsony fordulatnál sem köhög a motor. A fogyasztása egy kicsit sok, de remélhetőleg egy örök életre szeretni fogjuk egymást az utasaival ;K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#37) dízelracer


dízelracer
senior tag

Újabban már nem igen hoz lázba a sebesség, a vadulásról is régen leszoktam. Praktikum, kényelem, jó ár/érték arány a lényeg. Mindent összevetve nekem jelenleg a legjobb választás egy Skoda Superb Kombi lenne 140lovas tdi motorral. A "mire áll fel" kategóriában nálam még mindig az R500 Superlight a favorit. 2000ccm, 263lóerő és csak 506kg! Brutális számok. ;]

(#38) albert8


albert8
addikt

Az én kedvenceim a Drift királynője Monalisa/nissan silvia s15/ a másik pedig Elenaor/shelby mustang gt500/
De még nagyon birom a tábornokot/Dodge charger rtmeg Hummer,350z,EVO8 meg sorolhatnám :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#39) Gergő_


Gergő_
őstag

:D

Ha választhatnék, biztosan valami überbiztonságos volvo, citroen, bmw, audi lenne, ebben a sorrendben.

(#40) Davidof92 válasza Gergő_ (#39) üzenetére


Davidof92
senior tag

De-lorean(aszem így írják)
a régieknél nem kell félni hogy egyszer majd kirohad és lakatolni kell mert soha nem rohad el, rozsdamentes acél :D

(#41) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Itt van egy gyorsba, rengeteg van.

(#42) Psychonaut válasza Davidof92 (#40) üzenetére


Psychonaut
addikt

DeLorean DMC-12

(#43) #19617792


#19617792
törölt tag

Nem autó, de jármű. T-72 ;] :DDD

(#44) akom


akom
senior tag

(#45) Probber


Probber
őstag

Az előző generációs (~2008-2009) Subaru Outback 3.0R

- Legendásan jó, megbízható, erős motor (Impreza vérvonal).
- Sportos és egyben elegáns megjelenés kívül-belül.
- Országutakon és terepen is otthonosan érzi magát.
- Kombi felépítése jó pakolhatóságot rejt magában.
- Tágas, kényelmes belsőtér.
- Összkerékmeghajtás.
- Biztonságos.
- Gyönyörű!

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#46) bubi92


bubi92
őstag

ha nagyon sok pénzem lenne akkor:
Lexus Ls460

de ebben hülyén nézne ki a gyerek ülés, meg azért a fehér bőr is összehányva. és nincs is sok pénzem.

kicsit elérhetőbb cél:

ugyan még nem ültem ilyenben, de ez egy ideális családi autónak látszik, miközben mégis sportos a kinézete. Kizárólag fehér színben.

(#47) Archer válasza Gergő_ (#39) üzenetére


Archer
őstag

Ki az a marha aki lefényezi a rozsdamentes acél karosszériát?

Amúgy csak hogy maradjak a földön, Suzuki Escudo Pikes Peak ;] Mondjuk ezzel már nehéz a földön maradni :D

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#48) aero. válasza gamek!ller (#32) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Háááát, egy 335i eszik 15 litert vegyesbe, szóval lesz az 17 is, városba meg vagy 22, de nem vitás hogy brutális hangja van, imádom, csak a váltója szar napi közlekedésre.

[ Szerkesztve ]

(#49) Móci


Móci
addikt

Nálam a Capri a minden, ha már választani kell:

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#50) Davidof92


Davidof92
senior tag

Még a dákók is tettszenek nekem, főleg a sandero.



piszok olcsó kocsik és francia technika van bennük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.