Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Davidof92:] Egyszerű kérdés 3. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Az öngyilkosság szerintem nem megoldás egy problémára, hanem menekülés a probléma elől. Már csak ennek gondolata is betegség, ha ez komoly kérdés volt, kérlek fordulj orvoshoz.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) C^^


C^^
őstag

Nem, hiszen a valódi probléma nem oldódik meg, hanem kikerüli vele az adott illető azt, ellenben közvetetten sok más problémát generál.

MOD: szerintem ez sokkal összetettebb az egyszerű kérdésnél. :)

[ Szerkesztve ]

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Persze, hogy lehet! Naná! Ha van valami problémád, és megöngyilkolod magad, akkor már nem lesz több problémád. Ergo megoldás igen.
A kérdés, hogy megéri e ? :)

(#4) zoo8800


zoo8800
veterán

NEM!
mindig van remény

de ha azt vesszük, az öngyilkosság egy életre megoldja a problémát.

rip and tear, until it is done

(#5) Daweee


Daweee
őstag

Az öngyilkosság rohadtul gyáva és önző dolog... gyáva, mert ahelyett hogy szembenézne az ember a problémával, elmenekül előle. Önző, mert gondolj bele mit hagyna maga mögött... gyászoló, okokat kereső családot, barátokat... másokat is tönkretesz egy ilyen alak... (szerencsére nem tapasztalat)

Egyébként meg lesz csaj, ne félj van akinek csak később jön össze nem kell emiatt falnak menni...

[ Szerkesztve ]

(#6) Gergő_


Gergő_
őstag

a te esetedben biztosan nem.

a tinédzserkori problémák hetek alatt megoldódnak, általában maguktól is csak várni kell.

[ Szerkesztve ]

(#7) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Nem. Pusztán a problémától való végleges elmenekülés. Probléma marad megoldatlan, viszont élet oda.

A buddhisták úgy vallják, felesleges az öngyilkosság, mert a következő életben úgyis ugyanazzal a problémával kell foglalkozni. :)

Ha meg kritikus a helyzet, hogy már ilyenek foglalkoztatnak, akkor ne hozz döntést! Legjobb, ha egyszerűen hagyod a kérdést a francba és keresel segítséget.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#9) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Egyértelműen nem! Mindig van miért érdemes élni. Ha viszont ez nem csak egy átlag kérdés, hanem rád van kivetítve, akkor tényleg fordulj dokihoz!

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#10) MrPG8


MrPG8
aktív tag

Nem éri meg!
Utána úgy is megbánnád!

(#11) Vladi válasza Vladi (#7) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Ki akar öngyilkos lenni és miért?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#12) zoo8800


zoo8800
veterán

eddig 10:0 az arány.
remélem, egyértelmű :)

rip and tear, until it is done

(#14) mexicanraven válasza _tori_ (#13) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Azért az öngyilkossághoz elég sok bátorság kell, illetve maga ez a kérdés is figyelemfelhívó, azt várja, hogy nemleges választ kapjon.

A kérdésre a válasz: nem. Szerintem biztos vannak sokan nálad rosszabb helyzetben, örülj annak amid van!

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#16) bubi92


bubi92
őstag

Amennyiben nukleárisan fertőző vagy és már a fél városodat kinyirtad a puszta jelenléteddel akkor lehet.

Viszont bármilyen életszerű, normális esetben NEM.
Mindig van más megoldás.

(#17) vPhis


vPhis
aktív tag

Az öngyilkosság arra tökéletes hogy pokolra jussál és a probléma is megmaradjon.

bár bubi92 is igazat mond

[ Szerkesztve ]

(#18) mephi666 válasza _tori_ (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

vagy csak nem is akart igazából öngyilkos lenni és figyelemfelkeltésre ment az egész... aki tényleg öngyilkos akar lenni, az biztosra megy... nem kell bátorság hozzá... bátorság ahhoz kell, hogy elvesse a gondolatot és szembenézzen a problémáival/félelmeivel...

a válaszom természetesen: NEM!!!

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) Davidof92


Davidof92
senior tag

Megpróbálok egyszerre válaszolni mindenkinek. Jutott már eszembe a dolog. És nem csak lány miatt.

(#1) gamerkiller: "kérlek fordulj orvoshoz." és ő mit mond? ejnye bejnye nem kellene.

(#6) Gergő_: Én türelmes vagyok, csak már unom ezt a félelmes dolgot.

(#9) mocsanisi: "Mindig van miért érdemes élni." Hát én most pont ezt nem látom sehol.

(#20) Picco válasza Davidof92 (#19) üzenetére


Picco
addikt

(#9) mocsanisi: "Mindig van miért érdemes élni." Hát én most pont ezt nem látom sehol.- eppen ezert fordulj orvoshoz, kapsz szepen valami antidepresszanst, amig azt rendesen szeded eszedbe sem fog jutni.

amugymeg csapj le magadnak 2 ordas nagy pofont ha mar mas nem tette meg es allj a sarkadra. foglald el magad mindig valamivel, sportolj ettol megjon az onbizalmad->jobban fog menni a csajozas->megtobb onbizalom->elvezni fogod az eletet.

kerdesre a valasz: igen, egyfajta megoldas az ongyilkossag, a gyengeke. de az vitathatatlan h szamodra mindent megold, csak eppen par ember eletet nyomoritod meg vele...

[ Szerkesztve ]

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#21) Vladi válasza Davidof92 (#19) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

"és ő mit mond? ejnye bejnye nem kellene."
Ha normális tovább irányít, hogy hol keress segítséget.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#22) Daweee válasza Davidof92 (#19) üzenetére


Daweee
őstag

Ebben a korban vannak mélypontok meg kevésbé mélyek, pláne ha az ember ilyen visszahúzódó. De javulni fog az idővel és a tapasztalattal. Ez biztos, sokaknak bevált. Én most valahol a két szakasz között lebegek, nálad egy évvel idősebb fejjel :D Szal kitartás, tudjuk hogy az élet egy nemi úton terjedő betegség aminél 100% a halálozási arány ;]

(#23) Davidof92 válasza Picco (#20) üzenetére


Davidof92
senior tag

"kapsz szepen valami antidepresszanst, amig azt rendesen szeded eszedbe sem fog jutni." Ez olyasmi mint a drog, hogy jókedvem lessz tőlle? Amúgy gondolom nem valami olcsó a dobozonkénti áruk, szal felejtős. Sport alatt mit értesz? Ha a futást, akkor azt elkell felejteni mert azon csak felhúzom magam és 100méter után már alig kapok levegőt.

másik 2tőtöknek is akartam válaszolni, csak vladi-nak benne van a válasz ebbe, dawee-nek meg nemtok mit kitalálni válasznak.

[ Szerkesztve ]

(#24) Daweee válasza Picco (#20) üzenetére


Daweee
őstag

Azért szerintem nem kell egy tizenévest antidepresszánsokkal tömni...
Davidof: Foglald el magad. Mondták a sportot, ha nem jön be annyira, elkezdhetnél játszani valami hangszeren például, az fel tudja dobni az embert :K Esetleg barátkozni az iskolában? Vagy az már esélytelen? :F Hogy állsz ilyen téren?

[ Szerkesztve ]

(#25) Davidof92 válasza Daweee (#24) üzenetére


Davidof92
senior tag

Apám gitározik, de engem nem érdekelnek a "rendes" hangszerek, nekem valahogy csak az elektromos jön be, modern talkingtól hardtechnoig. Van olyan sport amit szeretek csak azt itthon nem lehet űzni. Barátkozni? Mármint kikkel? Lányokra gondolsz? Mert velük nem tudok, van valamiféle félelmem, olyasmi mint a lámpaláz, csak itt egy ember miatt is jön.

(#27) proof88


proof88
addikt

Üdv,

a választ Te is tudod a kérdésedre: nem megoldás!
A nevedből feltételezem, hogy 17 év körül lehetsz. Én is elég hektikus voltam ilyentájt. Ezt úgy értsd, hogy viszonylag jól tanultam, jól éreztem magam a suliban, meg nagyjából jól voltak a dolgok, de érzelmileg mégis labilis voltam. Ez a kamaszkornak a sajátja. Emlékszem, 19-20 évesen visszaemlékeztem középsulis önmagamra, és sokszor nem értettem, miért cselekedtem anno így meg úgy. A 19-20 éves kor számomra felüdülés volt, mert túlléptem azon az életszakaszon. Szerintem mindenkinek nagyon mélypontos az élete ebben a korban. Minden problémára van megoldás. Mi a problémád?

szerk.: hidd el, megéri átvészelni a kamaszkort! Ifjú korodban olyan dolgokat élsz át, megváltozik a világszemléleted valamelyest, meg minden. A dugás is jön magától, ne aggódj! :D

[ Szerkesztve ]

(#28) Davidof92 válasza proof88 (#27) üzenetére


Davidof92
senior tag

Összetett. Iskola: Nagyon unom már, monoton fos az egész. Csak azért járok mert muszáj. Nem nagyon van semmi sem ami érdekel. Aztán nem bírom elfogadni magamat, szerintem meglehetősen rusnya vagyok > szerintem ennek is köze van ahhoz, hogy nemmegy az ismerkedés, illetve a párkeresés.

Tori: Nem, soha, és alkoholt sem iszom.

Többi kérdésre ha lessz csak holnap tudok válaszolni, jóéjt.

(#29) Daweee válasza Davidof92 (#25) üzenetére


Daweee
őstag

ok, zene kilőve :D
Amúgy mondták előttem, tény és való, pici alkoholizáció oldja a gátlásokat. Csak a megfelelő helyen kell csinálni.

(#30) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Persze, ha gyenge ember vagy. Csak a szüleidet sajnálom.

(#31) proof88 válasza Davidof92 (#28) üzenetére


proof88
addikt

Szerintem ha már helyesen írni megtanultál, nem szabad öngyilkosnak lenned. :C Sokan küzdenek eléggé a helyesírással itt a fórumon. :D
Bocs, komolyra fordítva a szót: sokan azért járnak be csak, mert muszáj. Viszont az osztálytársaiddal milyen a viszonyod? Ha másért nem, legalább miattuk járj be. :D Mit takar a rusnya kifejezés? A pattanások is mérséklődnek idővel. :K
Szüleiddel milyen a viszonyod? Testvéred van-e?
Amúgy biztos érdekel nagyon valami, csak max még nem találtad meg. Autósport? Versenyzés? Informatika? Hobbid biztos van, nem? Az is lehet, hogy csak elérhetetlennek tűnik számodra, ami szeretnél lenni, és ezért mondod azt, hogy nem érdekel semmi.

(#33) proof88


proof88
addikt

szablya: Így BKV-sztrájk idején a metróban... :D

[ Szerkesztve ]

(#34) Davidof92 válasza proof88 (#31) üzenetére


Davidof92
senior tag

Helyesírásom nagyon rossz, ékezeteket sokszor lehagyom. Itt azért megy ilyen jól mert aláhúzza a szavakat a gép ami hibás. :D Osztálytársaimmal elég jó, bár ez inkább csak fiúkra értendő, a lányokkal nem beszélgetek. Én nekem semmi sem tetszik magamon, úgy az egészre értettem hogy rusnya. Testvérem van, viszont csak féltestvérem és nem él velünk. Szüleimmel a viszony? Érdekes kérdés. Jóba vagyok velük, viszont nekik nem mondok el semmit. Autósportba a Forma 1 érdekel. Felénk nincs versenypálya, így azt sem tudom megnézni mennyire tudok/tudnék vezetni. Informatikából a hardveres rész érdekel. És ez az amit nem tanítanak az iskolába, csak a szoftvereset. Microsoft féle keretprogramokkal még nem is volna baj, de ez a szar C++ programozás :((( :W . Ellenben hardverek buzerálni imádok, csak hát ugye ez a pénzesebb oldala. Bár a most kapott 2400+ amd-vel el tudok szórakozgatni, csak ezzel is vannak gondok. Azt viszont nem tudom mi akarok lenni és nem is érdekel igazán. Max csövezek. Bár hamarább lennék öngyilkos mint csöves...

(#35) ollie


ollie
MODERÁTOR

Az öngyilkosság gyávaság. A mellett, hogy az ember elmenekül minden probléma elől, még óriási fájdalmat is okoz a szeretteinek.

***

(#36) Trub válasza Davidof92 (#34) üzenetére


Trub
tag

Istenem, mit nem adnék, ha a mi sulinkban C++-t nyomatnánk. Ehelyett a pascal-t túrjuk. A suli az már ilyen, eddig untam az egészet, most már rühellem :D ebben az évben rendesen megfingattak minket.
A lányok miatt nem szabad ennyire kibukni, oda kell menni, és nyomni a dumát, hisz te vagy a férfi, a csaj nem fog odajönni hozzád/kezdeményezni. Az meg hogy szerinted rusnya vagy... naés? Néha olyan Kvazimodókat látok az utcán, csajjal az oldalukon, már én is hogy húú...

[ Szerkesztve ]

(#37) D1Rect


D1Rect
félisten

Egyedül a "nem bírok meghalni" problémára megoldás. A többire nem.

(#38) tiv83us


tiv83us
veterán

Mivel nem tudjuk a topikot allandoan figyelni es nem szeretnenk ha elokerulne egy-ket elmes tag, aki a baromsagait taglalja, igy ezt megelozve a topikot bezarom.

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Davidof92:] Egyszerű kérdés 3. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.