Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cyanide

A helyes megfejtés: [link]
14 alá ne menj, még különösen indokolt esetben sem.
:)

[ Szerkesztve ]

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#2) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog (1)

szerintem 16 alá ne menj :)

[link] ;)

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Hehehe :) Ez a partnertől is függ.
Alsó szerintem is mindenképpen 14 éve. Lejjebb ne. Meg szerintem a max 25... :U
De 20 biztosan. Nekem az első komolyabb kapcsolatom egy 20 éves csajszival volt, én akkor voltam 17. Most is 7 évvel idősebb b.nőm van.
De persze ez egyén kérdése. Van aki 20 évesen is 15-nek néz ki és fordítva.
Amúgy ma már egy 14 éves csaj is benne van mindenbe, szóval nyugodtan válogathatsz! ;)

(#4) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Én azt mondom 17 évesen 15 éva alá ne menj, de szerintem 28-29-ig még simán jó vagy. :)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5) MrPG8


MrPG8
aktív tag

Azért 50+-al ne kezdj ki :D

(#6) Bonyi96 válasza aero. (#2) üzenetére


Bonyi96
csendes tag

Ezt a blogot én is olvasom, nagyon nagy :R

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#7) JoeYi


JoeYi
őstag

sztem 16tól 23ig. 16 év alatt kevés a tehetséges lány ha érted, hogy gondolom.

23 felett pedig a nők már olyan pasit keresnek akivel tervezni lehet. Na meg ritka az olyan lány, aki azt szeretné hallgatni, hogy mi volt az iskolában :DD

(#8) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

16 minimum, de még ez is necces.

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Hivatalosan, ha a 14-et betöltötte.

(#10) juliabrilke


juliabrilke
addikt

17-től fölfele nyugodtan mehet. Határ az 50. :DDD

Ha komoly kapcsolatot keresel és családot tervezel, akkor legyen egy munkád és 23 fölött próbálkozz.

(#11) Csepe


Csepe
aktív tag

Hát ti nem tudjátok, hogy a szerelemben nincs korhatár! :DD

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#12) Takemoto


Takemoto
tag

17 évesem szerintem
min: 15év
max: korhatár nincs, ha szóba áll veled ilyen témában, akkor... :DDD ;]

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

(#13) zoo8800


zoo8800
veterán

14 alá ne nagyon menj.
aztán mindent bele ;]

rip and tear, until it is done

(#14) Davidof92


Davidof92
senior tag

Hmm. Nem ilyen válaszokra számítottam. A lefele meglepett, de a felfelétől FATAL lett. Lefele én 13ig gondoltam, és (#7) JoeYi nem feltétlenül mindenkinek arra kell, amire gondolunk. Az általatok mondott 15-16 erősen meglepett. Nekem mindössze valaki olyan is megfelene, hiába 13, akinek kiadhatom szeretetemet, ami az elmúlt 17 alatt összegyűlt.(eddig sosem volt barátnőm, még csók sem volt). Mindenkinek akartam válaszolni de nem akartam multipostolni.

Zoo:Mért ne?

[ Szerkesztve ]

(#15) zoo8800 válasza Davidof92 (#14) üzenetére


zoo8800
veterán

Végülis mehetsz, csak 14-nél húztam meg a határt. Ha illetek egymáshoz, lehet 13 is, de a nagy korkülönbség azért ciki.

Egyébként, ha elszabadulnának az indulatok, 14 év alattival tilos... ;)

rip and tear, until it is done

(#16) Egorov válasza Davidof92 (#14) üzenetére


Egorov
aktív tag

Szerintem egy 13 éves lehányka még igen fiatal, mindenért nyíg, meg szerintem nem nagyon lenne közös témátok. Inkább 15+ legyen.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#17) Davidof92 válasza zoo8800 (#15) üzenetére


Davidof92
senior tag

Tudom, hogy tilos alatta. Van annyi önuralmam, hogy nem engedném neki. De miért nagy ciki a nagy különbség?

Egorov: Az a baj, hogy felénk a 15+ lányoknál nekem 0 esélyem van. Hiába vagyok kedves, stb, ha külsőre viszont nem tartozom a legszebbek közé. Inkább a másik véglethez közel saját meglátásom szerint. Pedig nem vagyok nagyravágyó.

[ Szerkesztve ]

(#18) zoo8800 válasza Davidof92 (#17) üzenetére


zoo8800
veterán

Ha szerinted nem ciki, akkor hajrá. Szerintem az, ha pl 12 éves a csaj.
A lényeg az, hogy megtaláld a számításaid.

rip and tear, until it is done

(#19) Peter Kiss válasza Davidof92 (#14) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Mert megb.sznak érte (viccet félre).

Ki akarod adni a szeretetedet valakinek? 13 évesnek akármit mondhatnál, el sem jutna az agyáig. Visszavonom a fenti 16-ot, legyen inkább 17 (mint te) vagy feljebb.

(#20) aero. válasza Davidof92 (#14) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog (1)

Hát, ma egy 13 éves lány teljesen üres, még a barátságot se ismeri. Sajnos az én osztályomban mindegyik vinnyogó, nyávogó, hülye, szemtelen kiskirálynő., teszem hozzá 16 évesekről beszélek most.
Szerintem kíméld meg magad ezektől és próbálj meg 16 fölött kutakodni.

Viszont vannak jó kivételek 15 felett már, elég kevés, de van.

[ Szerkesztve ]

(#21) Davidof92 válasza Peter Kiss (#19) üzenetére


Davidof92
senior tag

Kössz. Most mégsz*r*bb a kedvem mint eddig volt, na nem mintha eddig ilyan rózsás lett volna. A velem egyidősek-el a helyzetet előzőekben kifejtettem. Talán jobb nekem egyedül. Örökre. Na megyek, carbonozok még kicsit, aztán alvás, holnap suli, mondjuk oda sem tudom mért járok. Jóéjt, kössz a válaszokat.

(#22) stangli válasza Davidof92 (#14) üzenetére


stangli
senior tag

14év a törvényben meghatározott kór, ami alatt szexuális kapcsolat nem lehet, feltéve ha a szülök is beleegyeznek. tudtommal. ha van jogász vagy nálamnál több infót tudó az kijavít. :U járni, duma lehet vele éstb, de törvényileg nyuszizás nem lehet 14alatt, a felett bárkivel, akár 90éves mamával is, ha jól esik mind2ötöknek. ;]

(#23) Egorov válasza stangli (#22) üzenetére


Egorov
aktív tag

Jah 70 felett már nincs foga. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24) zoo8800 válasza stangli (#22) üzenetére


zoo8800
veterán

kor, és nem kór :W a kór az betegség, az évek száma a kor :)
14 alatt szülői beleegyezéssel se szabad...

rip and tear, until it is done

(#25) Theodolit válasza aero. (#20) üzenetére


Theodolit
tag

ott a pont,
nálunk 17 évesek,de a 8-al többen(13) vannak mint a fiuk(5) az osztályban szóval képzelheted micsoda élmény egy nap. :D

[ Szerkesztve ]

Az élet 10%-al a ponthatár alatt kezdődik!

(#26) Ice!?


Ice!?
őstag

Most vagyok túl egy olyan kapcsolaton, amiben a lány 14et töltötte nemrég. Én 16 leszek nemsoká.
Tény, hogy ilyenkor még nem tudják felfogni, hogy mivel is jár egy kapcsolat. Inkább ezért ne "kezdj ki" fiatal és/vagy éretlen csajokkal. Hiába lehet őket könnyen megfogni, van hátulütője is a dolognak. (:
Felső határ. Háát.. Én mondjuk egy 19 évessel már nem lennék együtt.
Persze nem egy olyan lányt ismerek, aki jóval idősebb faszival jár. Pl 17 éves csajszi, 32 éves faszi. Nekik grat.

zoo: 14 évesnél csak a határt húzd meg. Mást ne. : DD

[ Szerkesztve ]

(#27) zoo8800 válasza Ice!? (#26) üzenetére


zoo8800
veterán

;]

rip and tear, until it is done

(#28) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Emberek, ne írkáljunk már zöldeket. Általánosítások jobbról-balról, ne hülyéskedjünk. Teljesen egyéntől függő, hogy ki hány évesen mennyire fejlett akár érzelmileg, akár más téren, mennyire érett egy kapcsolatra, hogy fog fel egy kapcsolatot stb stb.

Athlon64+:
Az első barátnőm, amikor összejöttünk (kb. ezer éve, még a trójai háborúk idején) 15éves volt. 3,5 évig tartott a kapcsolatunk, valószínűleg nem azért, mert 17 a legalsó korhatár, ahonnan ki lehet alakítani bármiféle kapcsolatot, így globálisan kijelentve, frankón általánosítva.

Davidof92:
A kérdésre válaszolva: amennyit okésnak érzel. Ennyi a válasz, nem több.

(#29) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

ezt a sok korhatáros maszlagot...17 éves örüljön az ember, ha nem képernyőn látja a p@nát, nem kell válogatni :DDD ;]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#30) Lauda


Lauda
félisten

Kikezdhetsz barkivel, csak nem ajanlott. :DDD Amugy szvsz liliomtiprasba ne menj bele semmikeppen, de ha 17 vagy lefele max egy evet, az alatt nagyon gyerekek meg, persze dugni lehet oket, csak agyilag nincsenek sehol. :D Mondjuk van aki 20 evesen se, szoval erosen egyenfuggo a dolog. Inkabb korban magadhoz illovel kezdj vagy kicsit idosebbel, lehet jobban jarsz. :)

(#31) Peter Kiss válasza Szten Márs (#28) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Nagyszerű, találtál egyet, akkor. Most már más idők járnak, Trója végleg eltűnt. Ráadásul minek van nagyobb esélye? Jön egy földön kívüli, kivesz egy ember a kosárból, legyen mondjuk Einstein. Mit mondana erre a kis zöld ember? Az emberek tudnak gondolkodni. Igaz ez? Pont nem.

(#32) Szten Márs válasza Peter Kiss (#31) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Lehet más idők járnak, de az emberi fajnak van egy igen időtálló tulajdonsága, amely tulajdonság mindig megvolt és mindig meg is lesz: a nagyfokú diverzitás. Az, hogy különfélék vagyunk, az, hogy van ilyen-olyan és amolyan is közöttünk. Persze, talán lehet általános vonulatokat felállítani, csupán statisztikai alapon, de minek, miért ítélnénk ezek alapján meg bárkit is? Lehet azt mondani, hogy az xy korosztályra vagy épp nemre ez meg ez jellemző, de tök felesleges, meg kell ismerni a másikat, és látni fogjuk, hogy milyen ember, látni fogjuk, hogy mi van vagy épp mi nincs benne, és nem a skatulyák alapján előre eldönteni, hogy milyen is ő, és esetlegesen csak ezért kizárni. Nagyon nem szeretem az általánosítást, mert az emberekre egyszerűen nem működik, ahhoz túlzottan sokfélék vagyunk, minden korosztályban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.