Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 14adam


14adam
addikt

Szép munka,de semmi értelme ha a védelem nem kapcsol le és végig ég a kábel...
Illetve még annyit,hogy ez a táp életveszélyes és még a gépedet is megsütheti....
Még annyit,hogy a kábeleket meghosszabítottad és a kábelek ellenállása is nőt,tehát most is mérj rá multival.
Azért durva,hogy 11,8-ról felmegy 12,3-ra,megy az még tovább is csak akarni kell ;] Stabil egy táp az biztos :D

(#2) Davidof92 válasza 14adam (#1) üzenetére


Davidof92
senior tag

Most mértem multival :D. Egyébként tudom, hogy szarból nem lehet várat építeni, de egyenlőre nincs pénzem venni egy normális 400-asat, tehát neki kell bírnia. A rövidzár védelemre gondoltál, hogy nem kapcsol le? Amúgy, meg nincs annyira sűrűn használva, általában hamarább kikapcsolom, mint hogy felmelegedne.

FSP belsőm nincs, csak AT tápom van pár darab, de azok nem jók ide :D.

[ Szerkesztve ]

(#3) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az igazi codegen mod az lett volna, ha átcsavarozol bele egy fsp belsőt... ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) bacsis


bacsis
Közösségépítő

yó is a kodegány.. a vargáné tápokhoz képest tényleg :K
Éljen a kanyóc hosszabítás, ügyesen megoldottad :R

(#5) Davidof92 válasza bacsis (#4) üzenetére


Davidof92
senior tag

:D Tudom, van hozzá kézügyességem meg némi tudásom. Inkább kodegány a maga 3 kilójával mint mercury/vargányé és tsa/hasonlók a 200-300 grammjukkal. Rövidzár védelem működik benne, teszteltem. Megy ám közbe a privi :DDD.

(#6) eziskamu válasza Davidof92 (#5) üzenetére


eziskamu
addikt

Na jó de ez a PPFC tekercs miatt kurva nehéz. Ha azt kihagyod, máris ott vagy a Mercurynál.

(#7) Davidof92 válasza eziskamu (#6) üzenetére


Davidof92
senior tag

PFC tekercse nem vészes súlyú, olyan 300-400 gramm környéke. Maga a táp viszont 2 kg körül van. Mindegy, nekem megteszi egy kis ideig még. Aztán veszek valami combos teszttápot, valami minőségit, olyan hipro 700W környékit. Azzal már nem lesz gond a tuning :DDD .

(#8) 14adam


14adam
addikt

Tök mindegy hány kiló ha egy minőségtelen szutyok... :U

(#9) Davidof92 válasza 14adam (#8) üzenetére


Davidof92
senior tag

tény, hogy elég gatya. Mindegy, egy keveset még kibír. Ha 3 év alatt egy prescott mellett nem halt meg, most se fog. Inkább a políromra mondj véleményt :P .

(#10) eziskamu válasza Davidof92 (#7) üzenetére


eziskamu
addikt

Lemérted? Több szokott lenni.

(#11) Davidof92 válasza eziskamu (#10) üzenetére


Davidof92
senior tag

Nem mértem, de akörül van, anyu mondta aki ugye főz süt és nagyjából tudja kézből a súlyokat. Majd ha legközelebb szétbontom, lemérem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.