Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) bteebi


bteebi
veterán

Nagyon jó, és kezdőknek kifejezetten hasznos, lelkesítő írás, hasznos és jó tanácsokkal, hálás köszönet érte! :R Tavaly nyáron kezdtem el dartsot nézni, azóta kifejezetten megszerettem, ami eléggé meglepő, mert régebben kifejezetten nem szerettem. Fantasztikus a hangulata, és kifejezetten izgalmas is tud lenni. 90-es, 100-as átlag felett meg egyszerűen lenyűgöző :).

Sajnos mostanában nem nagyon van lehetőségem (magyar) közvetítést nézni, de a Sport 1-es (2?) szakértőket nagyon szeretem - sokkal jobbak, mint a eurosportos kommentátorok. Nagyon lelkesek, segítőkészek, öröm hallgatni őket :R. Nagyon tudnak izgulni egy jó kiszálló, egy 180-as kör, vagy pláne egy kilencnyilas kiszálló (lehetősége) esetén. Persze ki nem :D. Meg mint ahogy ők is elmondták (talán többször is), a darts matekra is tanítja az embert. Én szerintem kifejezetten jól és gyorsan számolok fejben, de időnként csak pislogok, hogy milyen gyorsan mondják, hogy épp mennyit dobott az adott játékos, és hogy miket kellene dobnia a kiszállóhoz. Persze a rutin meg az évek :DDD, de akkor is...

Ezen azért jót mosolyogtam:

"Én a következő alapgyakorlatokat szoktam elvégezni. Először dobok 20-20 darab 20-ast és 19-est, valamint 10-10 külső és belső bullt. Ezután 1-től bullig minden számon végig megyek, és a három nyílból mind a háromnak a kijelölt szektorba kell repülnie."

Alapgyakorlatok ugyan, de nekem minden bizonnyal több teljes napra lenne szükségem, hogy ezt végig tudjam csinálni :B :)). A leírásod alapján viszont te már egyáltalán nem vagy kezdő :).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.