Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

Jo kis konfig. Nalam is pihen egy Slot A lap meg proci. Majd egy korhu izom konfig alapjat fogja itt is adni.

Nem lehet rossz kibontani egy 15eves erintetlen lapot :)

(#2) DarthSun válasza RexMaximus (#1) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Szerel össze azt a konfigot ! , értékes gép lesz :K

Nagy élmény tényleg egy ilyen időutazott lap, ráadásul a használt is ritka már...

(#3) iday


iday
aktív tag

Szép új alaplap. ;)

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#4) DarthSun válasza iday (#3) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

:R :R , hát nem tudtam eldönteni mennyire publikus hogy ki is küldte, nem mertem eddig a személyét felfedni ;)

(#5) Sanchez638 válasza iday (#3) üzenetére


Sanchez638
addikt

Szép új van nekem is :DDDD Nah jelentkezzenek akik kaptak még a szériából :D.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#6) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Nagyon igényes konfig lett, csak gratulálni tudok :R

(#7) DarthSun válasza bacsis (#6) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Kössz Mester ! Meg a Pluto- t is :R

(#8) Vladi


Vladi
nagyúr

Ilyen lapot leakasztani zsír állapotban. Fúúúúú..... :O

Az ilyen kicsikének feladatot kell adni, nekem az az elvem. Nem szabad, hogy a polcon porosodjon.

Én spec megkínálnám valami korabeli linuxszal, mondjuk red hat 6-8, vagy fc 1-2 közül valamivel, de ez az én bajom. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#9) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Codegen 6039L-G8 SP ház

Nagyon igényes konfig, írás mehetett volna címlapra is.

(#10) DarthSun válasza Vladi (#8) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

A Puppy is elmegy rajta, és az kis mérete ellenére tartalmaz minden mai netezésre, filmezésre alkalmas progit, bár flashvideok, meg újjabb kódolású filmek felejtősek, sima avik még elmennek a gépen. Bár én inkább retro programok/játékok- ra használom dos/win alatt.

(#9) quailstorm : kössz ! , és a háztípust is :R

[ Szerkesztve ]

(#11) iday válasza DarthSun (#4) üzenetére


iday
aktív tag

Attól nem kell félni.
A wc-n nem tudok alaplapot nyomni. :DDD

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#12) DarthSun válasza iday (#11) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Ott nem, de azért egy időutazás....mindíg is sci-fi kedvelő voltam-vagyok :)

(#13) Ati00


Ati00
tag

Egész tetszetős konfig. :)) Az biztos, hogy az IBM-es gépemet körökre lealázza mert annak a beépített VGA-ja +Celeronja koránt sem tud ennyit, mint egy Athlon Pluto + Radeon 9800. Gondolom stabilitásban is 100x jobb :DDD Ma is pont bekapcsoltam a gépet, MS Encharta 99 -->kicsivel később kékhalál. Ennyit a celeronról. Bár lehet Windows ME-vel máshogy megy. Lehet azt feltelepítem. Az biztos, hogy az IBM PC 300-at nem otthoni használatra hanem irodába tervezték :DD Vagy lehet az Enchartával van a gond XD

[ Szerkesztve ]

(#14) DarthSun válasza Ati00 (#13) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi ! Tényleg stabil, miután a megfelelő ramokat megtaláltam hozzá, ebben válogatós az alaplap, kilónyi ramból lett 3, melyeket szeret :D
A WinMe- vel hasonlók a tapasztalataim, ha egy kicsit is bizonytalan alatta a vas, akkor persze instabil, de ha kifogástalan, akkor a köztudattal ellentétben semmi gond vele.
A gépedben talán az integrált video vagy a hangkártya, mely a gondot okozza, de ez csak tipp, ha megfelelő driverek vannak hozzájuk, elvileg hiba nélkül menniük kéne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.