Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jokeph


jokeph
nagyúr

Gratula a kitartó munkáért - rengeteg agyalás, logisztika és szerelés - és nekem tetszik.
Látom, meglett a Wraith Prism RGB szoftveres vezérlése is, valamint szerepel tőlem egy kis cucc az utolsó előtti-előtti-előtti képen (kék világítós aluminimum frame venti a VIA-s AM2-es lapon (MSI K9MM-V).
:C :R

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

Szintén gratula, nekem is tetszik!

(#3) DarthSun válasza jokeph (#1) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Köszönöm :R Elvoltam egy darabig vele, mire mindent belőttem a korábbi fehasználási szokásaimnak megfelelően. Wrait igen, az USB kábelével+szofverével szabályozható, ahogy ajánlottátok a topicban.

Éppen látszott a hozzászólásod a képmentéskor a ventivel :)

(#2) Fred23 : Neked is köszi :R , bár tudom hogy a Midi ház Neked már nagynak számít, az LP formátumot kedveled inkább...

(#4) Fred23 válasza DarthSun (#3) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ahogy mondod, de perpill mégis éppen egy ATX-es konfigot építek. Ennek is megvan a maga szépsége, csak (nálam) ez asztalra nem való, ami egy erős hátrány.

(#5) UnA


UnA
Korrektor

Már csak azt nem értem, hogy ez most szervernek vagy egy windowsos asztali gépnek készült? ;)

(#6) DarthSun válasza UnA (#5) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

All in one, mindegyik az én tervezetem alapján :) Értem, szervernek nem annyira fogható fel, mert 1 gép magában, Win desktopnak már jobban. Szerver esetleg annyiból hogy a megosztott média könyvtárakat elérem telefon/tablet/laptopról, így pld konyhában főzés, kaja közben is mehet a gépen levő film és zene. Valamint a retro gépekkel a tesztpadról is elérem a hozzájuk szükséges cuccokat.

(#7) DarthSun válasza Fred23 (#4) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Én is asztal alá szoktam tenni. De most :
- a laptop helyére ment, a kábelek odáig voltak méretezve
- az asztal alatt nincs már hely, tele van retro gépekkel
- végül a bal asztal bal oldalára tettem, ha már karácsonyfa színorgiát is tud, legyen szem előtt :D :B

(#8) jokeph válasza Fred23 (#4) üzenetére


jokeph
nagyúr

Nálam az E-ATX is asztalon van (meg az összes többi is). :D
Brand LP konfigokkal volt pár élményem, de a "legjátszósabb" a saját ITX gép megépítése volt, párszor összeraktam-szétszedtem mire minden a helyére került.

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#9) KROK640


KROK640
veterán

Azta! Ez simán elmenne GAMER vagy fő gépnek is (mondjuk talán egy jobb VGAval, de még ígyis). Gratula! :R
Ennyi HDD és SSD egy átlag embernek az egész lakásában nincs, mint amennyi csak ebben a gépben van!
Egyedül az lehet kellemetlen benne, hogy az optikának a ház tetejére kellett kerülnie, de sajnos ez a mai házakra már jellemző, hogy megfeledkeznek az ODDről :( (egy újabb nyomós érv amiért nem tervezem lecserélni a gépházamat). (A felső ventilátor kiszedése előről, és a felső HDD helyére betett ODD nem opció? - bár látom akkor az "üveglap" nem tudna felkerülni a ház elejére )

A "Win10 és XP beüvegezve :" résznél az utolsó kép az milyen oprendszer? Mert pont olyan üvegezett ablakkereteket és olyasmi startmenüt szeretnék mint ami azon a képen látható!

[ Szerkesztve ]

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#10) DarthSun válasza KROK640 (#9) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

:R Kössz !
Mivel kellett az összes drive, melyek szétszórva voltak, amiatt került rá ennyi. Napi használathoz van az 1TB- osokon, és az egyik 2TB- oson szükséges retro anyagok, mentések. Aztán 2 oprendszer, meg még kellett szabad tárterület is.

ODD valóban belemehetne, ha az üveglap nincs rajta. De nem gond mert ezt a BDRW- t így mobilizálni lehet, az USB kábelével pillanatok alatt át tudom tenni másik gépre is.

Az a kép XP oprendszer, beüvegezve a WindowBlinds- el.

(#11) Bile Demon


Bile Demon
őstag

Minden igényt kiszolgál ez a kiszolgáló.
XP
Gaming
NAS
Net
HTPC

Bruhe

(#12) DarthSun válasza Bile Demon (#11) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Leírtad a lényeget frappánsan összefoglalva :) :R

(#13) KROK640 válasza DarthSun (#10) üzenetére


KROK640
veterán

Persze, egyben összefogtad a szétszórt driveokat :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#14) JHC


JHC
tag

[kép]
Nekem egyel kevesebb meghajtóm van, de legalább másfélszer vagy kétszer ennyi tárhely van fiókban, hogy a kedvenc cucc legyen meg biztosan.

[ Szerkesztve ]

(#15) DarthSun válasza JHC (#14) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Szép !

Nálam is cserélődnek majd, egyelőre a meglévőket használtam fel. Valamint van 5db Win10 ready tartalék gépem még hasonló tárhellyel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.