Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Robert07


Robert07
aktív tag

Nem rossz gep, de en nem csereltem volna le az FX-8320-at es 290-et.

Grat hozza, es vigyazz a fustre, nehogy megszokjon. :DDD

(#2) ->Raizen<- válasza Robert07 (#1) üzenetére


->Raizen<-
veterán

A hang, és a kibocsájtott hőmennyiség, és a fogyasztás is fontos kritérium lett. Én fizetem a vellanyszámlát is. Ez egy erős alap, a vga meg bármikor cserélhető nagyobbra, de az nem mostanában lesz, mert nem indokolt. A füst még egy darabig benne fog maradni, akkor lesz meghajtva, ha egy gtx 1080-nál erősebb vga fog belekerülni valamikor a távoli jövőben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) Wesder válasza ->Raizen<- (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Mennyi volt az annyi, ha szabad kérdezni?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) #20655360


#20655360
törölt tag

Kérlek mondd h ezt nem most raktad össze, ~2 héttel a 480 megjelenése előtt. :U

(#5) ->Raizen<- válasza #20655360 (#4) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Májusi a gép, vga nélkül vettem, úgy volt hogy kivárom az új gent, de még aznap találtam egy kihagyhatatlan ajánlatot, és mentem a 970-ért. Akkor még az rx 480 specifikációját nem tudtam. De nem bántam meg mert én már nem foglalkozom az amd-vel, nekem fontosabb a stabil, hibamentes működés. Szerintem ezért se jelent meg a cimlapos cikkem, hova tovább el is tüntették, aztán mikor szoltam, várakozó állásba tették hetekig. Meguntam, és inkább csináltam egy személyes blog bejegyzést, még egyszer nem csinálok ide címlapost.

(#6) daneg86 válasza ->Raizen<- (#5) üzenetére


daneg86
csendes tag

"már nem foglalkozom az amd-vel, nekem fontosabb a stabil, hibamentes működés"
Szinte csak AMD/ati videokártyáim voltak, és még sosem volt semmi problémám, ismerős körökben AMD cpu-val sem.. Egyedül egy ismerősömnél vannak problémák, aki mindent felpakol ész nélkül, és össze vissza állítgat mindent.. nvidia/amd ugyan úgy hibákat produkált nála, egyik sem élt 2 évnél tovább ( overclock észnélkül.. )

ha ilyeneket olvasok valahogy mindig user error-ra gondolok..

http://elektrobarlang.blogspot.hu/

(#7) ->Raizen<- válasza daneg86 (#6) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Persze, én a gépeimet csak teszt jelleggel tuningoltam, hétköznapi használatban, alap, gyári beállításokkal megy. Ez ilyen, az ember ha csalódik, akkor még egyszer nem szeretne, tudod, mindig jobbat, könnyebben, ez egyfajta emberi természet.

(#8) MineFox54


MineFox54
őstag

Jó a gép, de (nem ismerem a szokásaidat, de azért na) elférne benne egy 256-os ssd és/vagy egy 2tb-s vinyó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.