Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Create.


Create.
addikt

Én még nem tudom letölteni. Mikortól lesz elérhető a letöltés is? Azért elég jó pontokat kapott, kevesebbre számítottam.

[ Szerkesztve ]

(#2) reelc válasza Create. (#1) üzenetére


reelc
veterán

Elvileg mostantól, már nem előrendelés.
Nem rosszak a pontszámok, bár igen jó pontjai a Warhammer Chaosbanenak is voltak (Shacknews 9.0, IGN 8.7 - a mai napig ott virít a Steames adatlap képén). Szerintem akik magasra pontozták, azok nem is játszottak azzal.

[ Szerkesztve ]

(#3) Create. válasza reelc (#2) üzenetére


Create.
addikt

Igen most már megjelent a letöltés nálam is.

(#4) Create. válasza Create. (#3) üzenetére


Create.
addikt

Igaz még csak 1órát játszottam vele, nekem nagyon tetszik. Nagyon smooth az egész játék, a karakter váltások is. Kontrollerrel játszom, teljesen kényelmes, azt hozza a játék, amit vártam tőle, bár nagyon még nem mélyedtem el benne.

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Én a játékidőm 90%-át RPG-vel töltöm (ideértem a hack&slash-t is). Ez a játék eddig elkerülte a figyelmem. Köszi. (Mondjuk most decemberben nem fér már bele - egy másik játékot vettem: A Plague Tale: Innocence, most fél áron van Boxra), de februárban tuti. Szerintem PC-re veszem meg. Olvastam a gépigényét: Ryzen 2500U 12 giga ram és a Vega 8 elég lesz neki, ha hihető a gépigénye.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) Create. válasza janeszgol (#5) üzenetére


Create.
addikt

Az én gépemen fhd ultra minden és 160+ fps-el megy. Ja és csak 10gb-ot szed le.

[ Szerkesztve ]

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Vége akkor a csendnek, jönnek a tesztek. [link]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jónak tűnik..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) myckey


myckey
veterán

Úgy fest, hozza a Darksiders hangulatát és az abban tapasztalt játékelemeket.
Visszaköszön WAR :C

Jó ez a Darksiders világ.
Eddig minden része élvezhető alkotás lett. Számomra.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#10) reelc válasza myckey (#9) üzenetére


reelc
veterán

Engem egyszer olyan valaki vélemény érdekelne, akinek nincs kötődése a Darksiders játékokhoz. Ha nem jelent ilyen tekintetben pluszt a játék, akkor önmagában
milyen?
A Darksiders első részével játszottam nemrég, tetszett is, amíg nem jött olyan feladat időre, hogy x számú ellenfelet ölj meg a teremben egy bizonyos módon. Az ilyesmit nem szeretem, uninstalláltam is. Úgy rémlik kötelező volt, nem mellékküldetés, bár ebben már nem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

(#11) Create. válasza reelc (#10) üzenetére


Create.
addikt

Bár van kötődésem a darksidershez, én imádtam mindet. Ez a játék hozza a hangulatot, bár teljesen más. Szerintem 30eurot simán megér. Annyira nem jutottam messzire benne, így nem tudom, hogy időre lesz-e benne harc. A harc része is nagyon élvezetes, a platform és kis logikai elemek is jók. A zene pedig zseniális benne.

[ Szerkesztve ]

(#12) myckey válasza reelc (#10) üzenetére


myckey
veterán

Függetlenül a világtól, amire épül a játék.....szerintem jól összerakták. Jó szórakozás annak, aki a játékelemeket bírja -amire épül- , felfedezős-ügyeskedős- logikai elemes pályák.
Karakter fejlesztés is adott + sok sok harc.
Darksiders első részéből is van benne....tehát ha az tetszett..... :)

Nézz róla anyagokat sztm. :K
El tudja dönteni az ember, hogy szereti-e ezt a fajta harcrendszert, kameranézetet, karakterek "istápolását", felfedezést-járkálást....stb.

Jó kis hack-and-slash ez. Sajátos és sztm nagyon hangulatos megjelenéssel, kellően változatos játékelemekkel.

Vagy nem. :D

(#11) Create.

Tényleg hangulatos.
Maga a megjelenés, a hangzás és az új karakter jelleme..... WAR tól eltérő szellemiség.
Darksiders franchise kedvelőknek simán tuti vétel. De aki ezt a stílust szerette máshol, más formában, annak is megér egy próbát.

Csak egy a "probléma"....kellene még idő a harmadik részhez , is. ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13) reelc válasza myckey (#12) üzenetére


reelc
veterán

Köszi mindkettőtöknek.
Persze, néztem videókat, tetszetős. Majd egy komolyabb akcióban beszerzem (elhiszem, hogy megéri, a keretem túl kicsi. Most néztem a gépigényét, majd a jövőbeli gépcserém után valamikor, a mostani nem bírná. :) ).
Csak azért kérdeztem, mert ez már egy ismert világ, nem biztos, hogy ugyanúgy vélekedik róla az, aki ismeri a számozott részeket, és az aki nem.
Örülök, hogy jó véleménnyel vannak róla, de ehhez a korábbi ismeretek is hozzátesznek sokaknál.
(pl. ott a Warhammer 40k Inquisitor Martyr - annak nyilván jobban átjön a hangulat és talál ismerős dolgokat az, aki valamilyen szinten már találkozott a 40k-val, és másképp csapódik le annál, aki nem.)

[ Szerkesztve ]

(#14) myckey válasza reelc (#13) üzenetére


myckey
veterán

Simán jó ha beszerzed nyomott áron, valamikor. Persze.

Természetesen, aki jobban érdekelt a Darksiders világában, szereti a karaktereket, a történetet és az egésznek a sajátos megjelenését stb....annak még inkább megjön hozzá a kedve.
Jól van ez így.

Akit meg kevésbé foglalkoztat a "körítés"....annak sztm az alapvető elemeket kell tisztáznia magában.
Mi az amit szeret máshol, mi az amitől kiütést kap stb.... mi az első benyomás.
El lehet azt dönteni, hogy tetszik vagy nem egy program.
Számomra is van olyan megvalósítás, ami nem a zsánerem, azt meghagyom másnak.
Ami meg bejött itt vagy ott, az iránt tovább érdeklődöm és kutatgatok, hátha valami pozitív dologba futok bele összességében. A lényeg, hogy élvezzem, ha már pénzt meg időt fektetek bele.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15) reelc válasza myckey (#14) üzenetére


reelc
veterán

Igazad van.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#16) melega


melega
őstag

Srácok az első 3 részét megvettem nagyon emlékeztet a prince of persia sands of time trilógiára, meg a God of War játékokra azokat szeretem.
A Genesis rész ingyen volt ,de jobb mint amire számítottam, lehetne egy olyan ami visszaadná az első 2 rész nehézségét töltelék nélkül bossfightok, fejtörők. a 3 sem volt rossz csakhát, egyetlen nehéz bossfight nekem a polip volt, futva öltem meg úszva nem tudtam.

Meg olyan rész kéne amiben mind a 4. karakter szerepel mondom az első 2 rtész nehézségével stílusával töltelék részek nélkül.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.