Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Darkcica:] szombat

Hozzászólások

(#1) Dany007


Dany007
veterán

Sok sikert hozzá!!! :)
Sz.tem ha meglesz a perfect angol akkor simán jelentkezhetsz "normális" melóra is.
Tényleg, mit is fogsz kinn dolgozni?
Bár sz.tem amíg az ember megszokja a dolgot, meg a nyelvet meg minden addig "bármilyen" munka jó.
Régebben én is terveztem, hogy kimegyek =/ Aztán v.hogy mégsem... Most megint eszembe jutott... Hát nemtom. Ha nem úgy alakulnak a dolgaim, ahogy szeretném sz.tem én is kimegyek a fenébe :)
Újfenn sok sikert!

[ Szerkesztve ]

(#2) Boxiné


Boxiné
tag

Üdv a klubban. Mi is lépünk Angliába a párommal. 3 hét múlva már lázasan pakoljuk a bőröndöket. :DD
Pontosan hova készültök? Le van már zsírozva a szállás?

[ Szerkesztve ]

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3) Dylen


Dylen
aktív tag

Sok sikert kívánok mindenhez!
Remélem egyszer a párommal a mi időnk is eljön:)
Ha nem is Angliába, de valahová dobbantani kellene előbb utóbb.

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#4) Flow


Flow
senior tag

Kalappal! Nekünk sikerült, ezért drukkolok másnak is! :K

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#5) Darkcica


Darkcica
csendes tag

Mindenkinek nagyon köszönöm :))
Melóról annyit: innét nem tudtunk elintézni semmit, kinnt keresünk. Mivel már dolgoztam hotelben mindenesként, engem nagyon meglepni már nem tudnak :D
Szivesen megyek takarítani, mosogatni, de az álom meló kezdésnek a Subway gyorsétterem lenne.. Szeretek hamit csinálni, bár nem vagyok szakács, és ha jól tudom egy szenyót kapsz (vagy valami kedvezményt) ha ott melózol...Yum yum :D

Boxiné: még csak annyit tudunk, hogy kelet london, 3. körzet.. Egy-két héttel indulás előtt kapunk címet...Addig a srác keresgél nekünk, hol van szabad hely. Előre foglalva semmi sincs, de ha egy héttel indulás előtt se tudok semmit, max besétálok az Óbudai londonimagyarok-ba és lezsirozzák..

Flow: köszi, eléggé félünk, de csak attól, hogy nem lesz mit dolgozni...:D

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Darkcica:] szombat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.