Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Ha UE3 akkor még szép, hogy nem nagy a gépigénye. :K

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) aram01 válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


aram01
nagyúr

tudnak a srácok valamit

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Bírom ezeket a min. gépigényeket.
Csak azt felejtik el, hogy min. grafikán 640x480-as felbontáson.

(#4) misx


misx
senior tag

Ez emlékeztet a tíz évvel ezelőtti időkre, mikor: P300, 32MB RAM, D3D (tul.képpen akármilyen 3D kártya)
Erre fel volt játék, ami még egy 600 Mhz-es CPU-val, 3x ennyi rammal és egy GF2 MX-el is baszott rendesen futni. :DDD Pl. NOLF
Amúgy akinek 3850-es karija van, nem egymagos 2 gigahertzes procival rendelkezik.
Lehet kétmagosra gondoltak? ;]

[ Szerkesztve ]

(#5) #85552128 válasza D1Rect (#3) üzenetére


#85552128
törölt tag

A minimum minimumot jelent, tehát mit is felejtenek el?

(#6) D1Rect válasza #85552128 (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Azt, hogy kb. élvezhetetlen a játék.

(#7) Thodeus válasza D1Rect (#6) üzenetére


Thodeus
aktív tag

De elindul ;]

(#8) mad1 válasza Thodeus (#7) üzenetére


mad1
veterán

Csak a diavetites gyorsabb.
Aki ilyen gepigenyt ir,azt kellene leultetni,es vegigjatszatni vele a jatekot...

Ne szemetelj ! = Steam

(#9) D1Rect válasza mad1 (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Na ja, nem is rossz ötlet.
De legalább 1x minden nehézségi szinten.

(#10) havast válasza mad1 (#8) üzenetére


havast
aktív tag

eloszor is meg sem jelent,ugyhohy errol sztem kar beszelni,kar fikazni oket
masodszor ,igen szamomra a min gepigeny mindig is azt jelentette,h elindul vele a game,az ajanlott pedig a kozepes beallitasokhoz szukseges...mindig igy allok neki,es soha nem is csalodom ebben a felfogasban....

(#11) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

a minimum jó..de mi az ajánlott?:))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) sz.mich válasza - = Zk = - (#11) üzenetére


sz.mich
tag

És mi az amin jól is néz ki? :)) (nem szoktam vacakolni a minimum vagy az ajánlottal, ha játszunk, játszunk normálisan)

Csak kp., az ár fix.

(#13) - = Zk = - válasza sz.mich (#12) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, egyetértek..
ezért nem is értem, hogy kaptunk egy infót a "minimum"-ról...és?:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14) doddy


doddy
tag

Mit panaszkodtok? :)

Időtlen Idők óta a minimum azt jelenti, hogy elindul rajta, eljutsz a menüig. :)

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#15) konas


konas
senior tag

Ez igen Intel 2.4 AMD2.0 ghz..

(#16) Ursache válasza D1Rect (#6) üzenetére


Ursache
senior tag

A minimumon fut minimumon (gondolom én, hogy normálisan) :U

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#17) drachos válasza Ursache (#16) üzenetére


drachos
tag

Nem. A játék az egy szoftver, és mint szoftver, a minimum gépigény azt jelenti, hogy legalább arra a hardverre van szüksége, hogy képes legyen működni. hogy hogyan, az már egy másik történet.

(#18) harry válasza drachos (#17) üzenetére


harry
veterán

Csak így gyakorlatilag semmi értelme nincs az ilyen 'ajánlásnak', vagy meghatározásnak. Ennyi erővel én is játszottam Crysis-szal. Más kérdés, hogy 800-600ban, low volt minden, gyarkan beszaggatott - és így nem is mondanám, hogy azzal játszottam, hisz a játékhoz hozzá tartoznak az effektek, a szépen kidolgozott modellek, játszható sebesség, és hasonlók. Tehát, a játék minimális gépigénye ennél magasabb. Az valójában senkit sem érdekel, hogy így is elindul.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#19) drachos válasza harry (#18) üzenetére


drachos
tag

Valóban megtévesztő, én sem értek vele egyet. De ez van, a kiadó el akarja adni a játékát. Egyébként volt már példa arra is, hogy futott egy játék a minimál konfig alatt, és olyanra is, hogy a minimál fölött el sem indult.
De aki azért kicsit ért a gépekhez, és a játékot sem veti meg, sejtheti, mire számítson. Aki meg nem ért a géphez, az megveszi az éppen reklámozott "fut a krájzisz is ultra hájon" hardvert, akinek meg van esze, csak nem az informatikához, az egy informatikus ismerőst bíz meg a számítógépe összerakásával, megfizethető áron (én még PC-re nem adtam 120ezernél többet). Hát kb ennyi :) És nincs gond a gépigénnyel :P

(#20) D1Rect válasza drachos (#19) üzenetére


D1Rect
félisten

"az egy informatikus ismerőst bíz meg a számítógépe összerakásával, megfizethető áron"
Személyes tapasztalatom nincs, de ahogy hallottam a "magyarok nyilai"-val vetekszik ez a történet. Igaz, így is jobb mint a tecsós 99.990.- verzió.

[ Szerkesztve ]

(#21) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

1GB RAM :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#22) - = Zk = - válasza Motion_Blur (#21) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ne nevess... ;]
kolegám most vett a gépébe DDR-400-as ramokat, mert az előző Corsairok elszálltak...
csak lestem, mikor mesélte, hogy feltankol 3GB-ból:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.