Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

500dollár? Nah ahhoz már fanatikusnak kell lenni!!!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) CarajoEsp válasza Sirandrish (#1) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Jelen:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#3) Sirandrish válasza CarajoEsp (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Te képes lennél kiadni majdnem 150K-t egy játékért ami ráadásul most jelenik meg tehát nem épp egy beszerezhetetlen darab ? :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Šolaire


Šolaire
veterán

Jól néz ki de nekem ez kimarad😃

“Praise The Sun” \[T]/

(#5) CarajoEsp válasza Sirandrish (#3) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

A kovi evben kimarad a tv/szamitogep/konzol vasarlas, lehet, hogy orultseg, de ennyi kell. :)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#6) Sirandrish válasza CarajoEsp (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

A CE ugyanazt adja csak más a szobor. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) CarajoEsp válasza Sirandrish (#6) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

De az meg nem akkora, hogy agyara menjek az asszonynak:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#8) errorcode06


errorcode06
őstag

Lehet mindkettőt megveszem...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#9) wikings2


wikings2
őstag

a 60 darab játékért ami a steamem része + 26 dobozos csodáért, nem adtam ki annyi pénzt összesen mint amennyit ezért kérnek :DDD valakinek biztos megéri.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#10) Sirandrish válasza CarajoEsp (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért 25 centis...az már az agyára tud menni az asszonynak ;] :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) CarajoEsp válasza Sirandrish (#10) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Tudod...mint a viccben:) El van kényeztetve:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#12) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

Lehet, hogy sideshow a szobor úgy már érthető az 500 dodó:)

(#13) szupermacs válasza wikings2 (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

Az én 80 db dobozos játékom amiben vannak collector's edition-ök sem került ennyibe. :D Elég komoly biznic van kialakulóban. Egyik résszel sem játszottam de, hogy valaki ennyit kiadjon egy játékért... Az a szobor nem kerül többe pár tízesnél. Kicsit túllőttek vele.
Még a Diablo 2 a figurával is olyan 24-25 körül volt amikor megjelent.

(#14) tatala77


tatala77
tag

Én játszottam mindkét résszel, de hogy egy hack&slash rohangálós játékért ennyit kiadjak :( ?
A Diablo 3 is kieggel együtt 20+20 euró volt, az sem volt olcsó akciósan, és abban sokkal, de sokkal több újrajátszási élmény van (több kaszt, több fegyver, unique szettek, online rész, stb, stb...)

Kor kerék derék. Lali, a lila ló elalél.

(#15) Šolaire válasza tatala77 (#14) üzenetére


Šolaire
veterán

Abban egyetértünk hogy nem ér annyit ez a kiadás azzal viszont kicsit vitatkoznék hogy hack&slash :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#16) szarvasbogár válasza tatala77 (#14) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Rohangálós h&s :D mit szóljon az aki retrót gyűjt? Super nintendot például;) húsz éves játékok mennek 100 ezrekért és rohamosan megy fel az áruk (szerencsére) ez egy ilyen történet:)

(#17) tatala77 válasza Šolaire (#15) üzenetére


tatala77
tag

Akkor minek kategorizálnád? Az a baj ezekkel a játékokkal, hogy 1x végigmész, aztán az újrajátszhatóság 0.
De ilyen az összes Assassin's Creed is... :DDD
Igen, ebben egyetértünk :R

Kor kerék derék. Lali, a lila ló elalél.

(#18) tatala77 válasza szarvasbogár (#16) üzenetére


tatala77
tag

Tegnap kaptam egy idős bácsikától egy VADONATÚJ C64-t floppymeghajtóval, kazettás magnóval 40 kazettával és 100 db floppylemezzel, és 2 új joy-jal :DD, valamint Commodre monitorral :C
Beüzemelem, aztán leülök a gyerekekkel játszani :P
Vagy adjam el a retro C64 játékokat jó pénzért :D ?

[ Szerkesztve ]

Kor kerék derék. Lali, a lila ló elalél.

(#19) Šolaire válasza tatala77 (#17) üzenetére


Šolaire
veterán

Ha az Assassins Creed-hez hasonlitod akkor inkább hagyjuk. :O Ezeknek a játékoknak olyan mélységei vannak amit csak sok,utánaolvasással és odafigyeléssel lehet megérteni az újrajátszhatóságról meg annyit hogy több 100 órát öltem már bele rengeteget segitettem idegen játékosoknak. Gondold el hogy egy idegen játékos annyiszor behívott hogy a végén ugyanazzal a gesztussal üdvözöltük egymást és mentünk bosst ölni,de ott van az éremnek a másik oldala amikor ugyanaz az invader tör be hozzám és sokadjára is lealázott és nem hack@slash szaladgálós játék hanem a statokat és felszerelést figyelembe vevő taktikus harcot megkövetelő játék ami kőkeményen megtorol minden hibát. Egy darksiders ,diablo ,good of war hack@slash ez nem az. Ez persze az én álláspontom tiszteletben tartom a te véleményedet is :R

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#20) szarvasbogár válasza tatala77 (#18) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Mázlista!! Viccelsz C64 en nőttem fel:):) wizard of wor, usagi, stb.. Én is ezekkel fogom először megismertetni a csemetét aztán ha jól viselkedik összedugom a nintendot és mehet a mortal kombat:D ps3 meg el lesz rakva nem kell egyből belecsapni a legjavába:)

Dark souls -hoz még annyit, hogy az egyik legmagasabb az újrajátszás faktora akár a már meglévő karakterrel vagy egy teljesen más típusú karival. Számát sem tudom hányszor izzadtam végig és még mindig van egy csomó szürke folt:))

(#21) szarvasbogár válasza Šolaire (#19) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Megelőztél:) ds tényleg egy beteg jó játék. Komoly gondban lennék ha választanom kéne, hogy dark souls vagy skyrim:DD

[ Szerkesztve ]

(#22) Šolaire válasza szarvasbogár (#21) üzenetére


Šolaire
veterán

Gondolj bele tolom a witcher 3-at de félre kell raknom mert eszembe jut hogy lerakok egy jelet a fume knight előtt behív egy tag várunk 5 percet közbe gesztikulálunk :D még behív 2 embert,persze a tüskék nincsenek kiiktatva amik töltik a Boss életét :N a lényeg hogy olyan,harcot toltunk hogy az adrenalinom az egekbe volt :K
Off:akkor leszek bajban ha kész lesz a skyrim teljes magyarítása 96%-on van az megint vagy laza150 óra :C

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#23) szarvasbogár válasza Šolaire (#22) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Az úgy jó buli lehetett;) Fúúj azok a visszatöltő szarok.... Az arcomat kapartam mire lenyomtam azt a bosst.. Annyira nem volt nehéz inkább csak hosszú és idegtépő persze mindíg akkor csesztem el amikor már csak fél centi volt a csíkjából. Ahogy az lenni szokott:DDD

[ Szerkesztve ]

(#24) Šolaire válasza szarvasbogár (#23) üzenetére


Šolaire
veterán

Nekem kedvenc bossom sokszor megyek besegíteni 3-ból egyszer sikerül általában leverni,most a 3.dlc-t tolom
Amíg nem jelenik meg a 3. Rész még belerakok pár 100 órát ugyanazzal a karival :DD

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#25) szarvasbogár válasza Šolaire (#24) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Én még nem kezdtem el harmadikat pedig már illene így level 340 körül:D de lehet felspanolom magam és indítok egy könnyűpáncélost és inkább azzal:) annyira EPIC ez a játék, hogy nehéz szavakba önteni! Nagyon remélem, hogy nem fog elkurvulni a harmadik rész és marad a régi ösvényen

[ Szerkesztve ]

(#26) Šolaire válasza szarvasbogár (#25) üzenetére


Šolaire
veterán

Én még csak 160 körül vagyok :D iszonyú hangulatos mikor ez az élettelen világ megtelik az Online játékosok szellemképével és vértócsáival😊 remélem visszahozzák az előző rész nehézségét. Shulva,városába éreztem azt hogy végre ez olyan mint az első rész. Ha jól ötvözik a bloodboorne játékstílusával de meghagyják a taktikus harcot akkor nekem egy szavam se lesz :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#27) tatala77 válasza Šolaire (#19) üzenetére


tatala77
tag

A tisztázás végett, én erről a játékról beszélek:
https://www.youtube.com/watch?v=afK8KYGpVYI

Én itt nem játszottam online, csak egyedül toltam, de nekem nem jött be. Örülök, ha Ti ennyire szeretitek, tényleg:) Van egy haverom, éjjel-nappal a LoL-t tolja, azt sem értem, mi a jó benne :N :R

Amit mi haverokkal tolunk online, az a BG2, Legends of the Sword Coast, Divinity: Original Sins, ilyen HC szerepjátékok. Ja, meg a Diablo 3 és a Payday 2, Left for Dead 2, mert nekünk is kell az adrenalin :P

[ Szerkesztve ]

Kor kerék derék. Lali, a lila ló elalél.

(#28) MageRG


MageRG
addikt

Remélem most már nem lesz minden NPC hasbeszélő. :P

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#29) Šolaire válasza tatala77 (#27) üzenetére


Šolaire
veterán

Semmi gond :)) ez nálunk betegség. Egyébként is rétegjáték amit sokan nem szeretnek akik viszont igen azok nagyon :R

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.