Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Prof


Prof
addikt

Hat ez szomoru, hogy nem lesz nextgen :(((
Mintha egy 5 eves jatekot neznek.

(#2) dilipok válasza Prof (#1) üzenetére


dilipok
veterán

szomoru, szomoru, de igy legalabb konzolvaltas nelkul elvezhetjuk (szenvedhetjuk? :DDD ) vegig

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#3) Ubran


Ubran
tag

Alig varom, hogy hazaerjek es megnezzem :)

(#4) Ubran válasza Prof (#1) üzenetére


Ubran
tag

Valoban nem tul lelegzetelallito... :/

(#5) AxBattler


AxBattler
félisten

Jól néz ki, meghozta a kedvem, hogy megvegyem az első részt Steam-en!

Mondjuk néha kifejezetten fájt nézni a játékos bénázását, olyan taktikai hibákat vétett. Pl. a második jelenetben, ahová egy létrán fölmászva jutott fel egy íjász folyamatosan lövi vhonnan, de még csak meg sem próbálja megtalálni, még azután sem, hogy egy nyíl végez a karakterével... :N

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#6) dilipok válasza AxBattler (#5) üzenetére


dilipok
veterán

jaaaj, en mar megszoktam, hogy ilyen videokon mindig valami szellemi tolokocsis jatszik :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#7) AxBattler válasza dilipok (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

Nekem meg ettől habzik a szám széle... :))

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#8) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

mar csak masfel honap es dark souls 2! azaz pont nem erdekel milyen lesz a grafikaja. nekem ugyanaz is tokeletes ami az elsoben volt csak had kinlodjak mar ujra! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9) mad1 válasza Kvelstadt (#8) üzenetére


mad1
veterán

Amugy csak a PTDE volt olyan lehetetlen vagy a sima is?Sajnos utobbihoz nem volt szerencsem.
JelenlegPTDE ben haltam vagy 100x ,lv17 ig ,ha nem tobszor, ;] ennek ellenere oriasi jateknak tartom.

Ne szemetelj ! = Steam

(#10) iTzTiGeR válasza mad1 (#9) üzenetére


iTzTiGeR
tag

PTDE csak annyiban különbözik az alap játéktól, hogy alapból tartalmazza az Artorias DLC-t.

Amúgy már nagyon várós cím. Csak PC-s dátumra lennék kíváncsi..

(#11) Kvelstadt válasza mad1 (#9) üzenetére


Kvelstadt
veterán

egyik sem volt lehetetlen. nekem nehezebb volt a dlc resze de van aki azzal is siman boldogult.
17. szintig 100szor?? a pajzs az vedekezesre velo a potion meg elet toltesre. :)
en is egy nyomi voltam mikoreloszor jatszottam vele de ennyi halalom akkor sem volt.
egyebkent mindig azt mondom hogy ha nekem sikerult akkor masnak is fog. nem vagyok olyan vilagi bena de ez volt az elso ilyen hardcore jatek amivel jatszottam.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#12) mentoloshypo válasza Prof (#1) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Én örülök neki, még úgy sincs pénzem PS4-re, és a japánok is tudják, hogy nem mindenki vásárolt premierkor next-gen gépet. Aki szereti a Demon's/Dark Souls-t az nem a grafika miatt veszi meg, ez nem Crysis vagy Battlefield...
Amúgy nekem a bétában nagyon is tetszett a grafika, a hangulat pályadizájn valami elképesztő!
Jah hangulat? Ha nem Frostbite 3, Cryengine 3 (például) fut alatta akkor gondolom már nem is lehet neki, nem is foglalkozunk az egésszel! :DDD

(#13) Prof válasza mentoloshypo (#12) üzenetére


Prof
addikt

Tobb honappal egy nagy nevet kihozni az aktualis uj konzolgeneracio megjelenese utan, ugy hogy meg szoba se kerul, hogy kiadnak ra, barmennyire nem a grafika az elsodleges, szerintem ciki.
A nextgen nem csak a grafikarol szol.

(#14) dilipok válasza Prof (#13) üzenetére


dilipok
veterán

szerinted az, de latod, hogy mennyien orulunk neki... Ha neked nem tetszik, nem veszed meg. Nem ertem a problemadat :F

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#15) Prof válasza dilipok (#14) üzenetére


Prof
addikt

Az a problemam, hogy kb egy kieget adnak ki ennyi ev utan, uj reszkent 9 eves vasra...
Ennek a PC portja (ami engem erdekel majd) meg a 10 eves PC-s jatekok szinvonalat fogja idezni :(

(#16) dilipok válasza Prof (#15) üzenetére


dilipok
veterán

meg mindig nem kotelezo vele jatszani. Ha tetszett eddig is, akkor nem a grafika miatt tetszett, az mar akkoriban sem volt tul nagy szam par konkurens jatekhoz viszonyitva. A grafika rosszabb nem lett azota, ezert ha tetszik a jatek, most is legalabb annyira fogod elvezni, mint az elodoket. Nem egy kieg lesz. Ha vegigtoltad az elozo reszeket, akkor tudhatod mire szamits. Ha azt szintet hozza, nem fog senki sem sirni a grafika miatt.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#17) kecskebégető


kecskebégető
aktív tag

Nem vagyok grafika fetishes de ez konkrétan retec Heretic 2 volt hasonló szinten :Y

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#18) dilipok válasza kecskebégető (#17) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem meg a wolfenstein3d szintjen van :U :( Hadd talaljam ki, te sem jatszottal egy elozo resszel sem? De amugy nem tepem tovabb a szamat, engem nem zavar ha mas nem jatszik vele, az elso 2 resszel mar bizonyitottak a keszitok. Mint mondtam, ha ez legalabb olyan szinten van, akkor remek jatekot kapunk megint. Nem, nem vizualis orgiat, nem, nem casual barat egygombos linearis jatekmenetet es nem utolsosorban nem egy insane fokozaton csukott szemmel befejezheto jatekot. Itt hullik az ember haja rendesen, nem lehet benazni. Nekem ezek a fontosak es ezert szerettem a korabbi reszekkel is jatszani.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#19) Prof válasza kecskebégető (#17) üzenetére


Prof
addikt

:DDD Remenykedjunk, hogy csak a youtube video minosege a szar. A heretic jo jatek volt, pontosan 20 eve :K

(#20) mad1 válasza Kvelstadt (#11) üzenetére


mad1
veterán

Ramentem mindig a hidon a minotaura de ugy haltam soxor hogy lv3 tol probalkoztam minden szinten tobszor,de mindig kinyirt xDé
oda gear is kell nem?
Warriornal mire kell legjobban gyurni?
vagy meyik a legjobb kaszt?

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#21) kecskebégető válasza dilipok (#18) üzenetére


kecskebégető
aktív tag

Had találjam ki tv2-es jósnak képzeled magad.......

(#19) Prof
Jaja biztos a szerverek tömörítik.:D
A Heretic meg favorit nálam meg a Shadowman agyonparáztam magam :Y .

[ Szerkesztve ]

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#22) dilipok válasza kecskebégető (#21) üzenetére


dilipok
veterán

nem, de ha ez heretic szintjen van, akkor mit mondasz az elso reszerol? :F megis szerintem a legjobb resze. Vagy bejott a joslatom es megsem jatszottal veluk, csak jol esik fikazni? :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23) Prof válasza dilipok (#22) üzenetére


Prof
addikt

Nagy esellyel a PC-s valtozatot latta csak ;)

[ Szerkesztve ]

(#24) dilipok válasza Prof (#23) üzenetére


dilipok
veterán

lehet, de a masodik resz sem nezett ki ennel rosszabbul (max egy kicsit). Ebben az esetben megint nem ertem...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#25) Kvelstadt válasza mad1 (#20) üzenetére


Kvelstadt
veterán

en ilyen level tizenvalahany-al megyek oda altalaban de elog oda a lvl3 is ugyan ugy csak akkor tovabb fogod utni. az egesz jatek lenyege hogy ki tudj mozogni. azt ne is vard hogy neked a jatek elejen lesz olyan gear-ed hogy belealsz az utesebe aztan te utsz.. :)
szerintem en is oda meg az alap warrior vagy badit szerkoba mentem mert mitnt mondtam az elobb nem abba kell bizni hogy megved a set hanem mozogni kell. bar az igaz hogy tul sok teret nem ad ott a jatek de ki lehet ismerni azt a talan ketfele tamadasat es ugyesen elmozogni.
olyan meg nincs hogy melyik a legjobb kaszt. ami neked tetszik. en utok minden jatekba ahol valasztani lehet mert az a biztos ha az ellenfelem szet van kenve a placcon. :)
egyebkent ha sikerul felmasznod a toronyra ott ahonnan bejosz a boss-hoz es onnan leugordva nyomsz egy sima utest az eleg komolyat sebez. csak ehhez az kell hogy o lent aljon alattad mikor te fentrol ugrani akarsz. ja meg ne tokolj tul sokaig fent mert o sem az a turelmes fajta. :)

temahoz en pc-n is ugy toltam hogy nem szarakodtam semmivel hogy jobb meg szebb legyen. felraktam osz jatszottam es teljes volt az orom. grafika teljesen eleg volt a jatekhoz de meg a nehai fps drop se tudott sose megszivatni szoval az sem rontotta el a jatekom.
de persze nektek is van igazatok. lehetne szebb, fejleszthettek volna stb. es lehet aljas modon ki is hasznaljak hogy a neve majd eladja a jatekot mert grafikat leszamitva jo jatek lesz mint az elozo resz.
en inkabb ezt a verziot valasztom mint azt ami manapsag divat hogy kiadjuk uberbrutal grafikaval es majd az eladja meg a jol bejaratott cim. ha meg mar megvettek akkor mar az o bajuk.
mert olyan ugye nincs hogy minden szempontbol jol jarunk...

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#26) mad1 válasza Kvelstadt (#25) üzenetére


mad1
veterán

Ez kimerito valasz volt,koszonom.Este neki is esek azt hiszem xDé :R

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#27) Kvelstadt válasza mad1 (#26) üzenetére


Kvelstadt
veterán

visszakaptam parszor hogy ne mondjak el mindent mert oda a felfedezes. ami igaz is de en akkor szoktam kerdezni ha mar vegkepp nem tudok mit csinalni. es hat magambol indulok ki, szoval ha mar kerdeznek akkor el is mondok mindent amit tudok.
esetleg legkozelebb offba odairom hogy ezt csak akkor olvasd ha minden kotel szakad.
sot meg most nem is irtam minden reszletre kiterjedo valaszt pedig szeretek segiteni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#28) trufa12


trufa12
addikt

Ez 1 tipikus réteg játék.
Akinek tetszett annak tetszeni is fog akinek meg nem annak nem is fog soha akármit csinálnak vele.

Mert szerintem is annyira üres meg elvont hogy én pl nem tudnék rajta mit élvezkedni.
A grafikáról meg nem írok semmit ez tényleg nem 1 szép dolog :(

de ami jobban idegesít az a karakterek gagyi mozgása. Mintha valami keleti mmo lenne (meg látszik hogy az csak nem mmo)

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.