Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vandit.


Vandit.
addikt

Nálam a grafika el is rontotta az egészet. Pc-n lesz egyáltalán? :F

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2) Gyusz válasza Vandit. (#1) üzenetére


Gyusz
őstag

Nem lesz PC-re, X360/PS3 exkluzív. Videók alapján egy korrekt iparosmunkának tűnik, de semmi kiemelkedőt nem látok benne.

(#3) mad1 válasza Gyusz (#2) üzenetére


mad1
veterán

korcs de jo az ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#4) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Hehe a penge(ráng) is nyúlás; volt anno 1 film: "Támadás a krull bolygó ellen",(lol) na abban volt a főhősnek ilyen fegyvere. ;] :C

[ Szerkesztve ]

(#5) BITBOYS válasza Kr/\toS (#4) üzenetére


BITBOYS
addikt

...csak ott a főhős a lávából kaparta ki a saját kezével(vicc), itt pedig egy biológiai fertőzés okozta mutáció miatt jön ki a kezéből:)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6) mad1 válasza Kr/\toS (#4) üzenetére


mad1
veterán

emlexem regen ez volt a kedvenc filmem.most mar gagyi...sajna

Ne szemetelj ! = Steam

(#7) Keksz


Keksz
senior tag

Miért van az h ez a cikk betűről betüre az ami a gamer365.hu oldalon van?

(#8) bwoay válasza Keksz (#7) üzenetére


bwoay
nagyúr

mert onnan van. jelölik is a forrást.
de miért van az, hogy neked ez még eddig nem tűnt fel? :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#9) (Kolombusz) válasza Keksz (#7) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Mert jelenleg a Gamepod.hu nem más, mint egy erősebb blog funkcióval megtoldott Gamer365.hu.

(#10) wilddog


wilddog
tag

Én kellemeset csalódtam a Dark Sectorban, szerintem nem rossz játék, megvan a kellő lendület, a grafika sem rossz benne( jó, biztos lehetne jobb :B ), van hangulata és a játékélmény is kielégítő a számomra. Ez az eldobható penge, amely kaszál, aprít, ellopja a fegyvereket, öl, pusztít és a végén vissza is repül hozzánk ötletes, jó húzás volt. Ha csak egy puszta karabéllyal kellett volna harcolni az lett volna a gáz, meg dögunalom lett volna, de így fel lett turbózva a játék. Maga a játé story -a egy kicsit a Gorky17 hangulatát idézi, --> titkos orosz támaszpont, biológiai kísérletek, génmanipulált ellenfelek .. .stb.feldobja a hangulatot. Az is jó benne, hogy hősünk képességei folyamatosan fejlődik a kaland során, egyre több mindent tud csinálni. Nekem bejött ez a game.

(#11) tatatomi


tatatomi
csendes tag

pc-n asszem nem lesz de nekem tetszik főleg azért mert jó véres :DD :DD

Tataár Tamás

(#12) DerStauner válasza tatatomi (#11) üzenetére


DerStauner
senior tag

pedig megjelent pc-re. igaz, oroszul, amiben ugyan van multi-language (angol nincs), de még senki sem tudja, hogyan csináljon belőle mondjuk német nyelvűt.

(#13) DerStauner válasza Kr/\toS (#4) üzenetére


DerStauner
senior tag

én még gyerekkoromban láttam ezt a filmet. emlékszem rá, hogy akkoriban olyan hosszúnak tűnt, hogy közben elmentem aludni, de nem tudtam, és újra felkeltem, és folytattam a film nézését.

(#14) strebacom válasza DerStauner (#13) üzenetére


strebacom
senior tag

Igen én már tolom PC-n, de a film érdekelne!!! :R
Kép1
Kép2

[ Szerkesztve ]

(#15) DerStauner válasza strebacom (#14) üzenetére


DerStauner
senior tag

sajna vista x64-re nem megy fel az antistarforce driver.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.