Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) darál0w


darál0w
Jómunkásember

:F :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2) föccer válasza darál0w (#1) üzenetére


föccer
nagyúr

Hát, én csak a reklámját ismerem, de az nem igazán volt számomra meggyőző :N

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3) darál0w válasza föccer (#2) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én is csak reklámból ismerem, ezért is keresek felhasználókat :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#4) Armahun


Armahun
addikt

A magyar hátra szerelhető energia karkötő. Szerintem.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5) darál0w válasza Armahun (#4) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

igen...

btw itt kap hideget-meleget... :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6) Armahun válasza darál0w (#5) üzenetére


Armahun
addikt

Ha jót akarsz:
Különböző plázákban szokott lenni egy hölgy. Maszírozó fotelokat forgalmaznak.
Gyártanak párna méretű készüléket. Két golyó forog benne és az maszíroz.
Na az tényleg tuti, és viszonylag emberi áron hozzá lehet jutni.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#7) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Szerintem ne egyszerű masszázsra fizesd be elsősorban, hanem kiropraktikushoz. Ez olyan, mint a csontkovács, csak a nyugati, orvosilag elfogadott, diplomás változata. :D Én még nem voltam - 23 éves létemre kéne, mert zsibbad a karom, fáj a hátam -, de biztos hasznos lehet.

Mondjuk ez a Kosmodisk érdekes dolog, sokan állítják, hogy segített nekik - nem ilyen mágneskarkötősen, hanem tényleg -, csak én nem tudom elképzelni, hogyan.

[ Szerkesztve ]

(#8) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

en hasznaltam par even kereztul nekm jo volt
ha ellenben megis manuaterapai melelt donenel akkor ajanlom Mesterem

udv

neduddki

mod: Crystalheart: probald ki nagy elmeny:- )))

mindjart elokerul Motkany es beszel hujjesegekt:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9) kenwood3


kenwood3
őstag

Mi a faternak vettünk vagy 2 éve kosmodisket. A vásárlás után 2-2,5 hónappal bekerült a szekrény mélyére, és azóta is ott van. Ebből kikövetkeztetheted, hogy bevált-e :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#10) darál0w


darál0w
Jómunkásember

látom akkor itt is hasonlo a helyzet, mint a fentebb linkelt forumon...várok még véleményeket...meg alszom rá párat :D

#8) neduddki
és miért hagytad abba a használatát? szíjjelhasználtad? :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#11) kenwood3 válasza darál0w (#10) üzenetére


kenwood3
őstag

Mennyit kérnek most érte? Mondjuk én 1 ft-ot se adnék érte még 1x :N

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#12) darál0w válasza kenwood3 (#11) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

"hivatalos forgamlazoknál" 19K...de olcsobban is hozzá lehet jutni...viszont visszavásárlási garancia nélkül.

(#6) Arni detto addig jo, ameddig aktívan használod...felállsz és pár perc mulva nincs hatása.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13) kenwood3 válasza darál0w (#12) üzenetére


kenwood3
őstag

Akkor ha meg akarod venni szerintem egyértelműen visszavásárlási garanciával vedd. Így legalább nem buksz 20k-t ha nem használ:))

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#14) darál0w válasza kenwood3 (#13) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

kérdés mennyire működik ez a visszavásárlási garancia...

és ~10K vs ~20K :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#15) Armahun válasza darál0w (#12) üzenetére


Armahun
addikt

Akkor aktív használatra fekhely.
Régebben nekem is fájt a hátam állandóan.
Aztán beruháztam egy cargo matracba.
Egy hét alatt kiropogtak a csontjaim, azóta elmúlt a fájdalom.

Jól elkanyarodtam az eredeti témától. :B

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#16) neduddki válasza darál0w (#10) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

eljutottam egy ian allapotba hogy nincs ra szuksegem fojajmatosan es nek akkor hasznalt ha fojjamtgosan hordatam

udv

neduddki

mod:repeticioesztmatersztudiorum:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#17) darál0w válasza Armahun (#15) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem nyugdíjas emberről beszélünk...a fekhelye egyébként megfelelő...:)

napi 8-10 orát áll a gyogyszertárban...aztán itt lehet a bibi...

#16) neduddki értem. :R

régen olvastalak már aztán most nehéz :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#18) kenwood3 válasza darál0w (#17) üzenetére


kenwood3
őstag

:DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#19) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Hát.... ez segít :DDD

bocs, mára ennyire voltam képes, fáradt vagyok

Én is masszázst ajánlanék, de nem szimplát - azonban sajnos akit tudok, betegség miatt hosszútávon pihen. Esetleg tudok kérni telefonszámot, nem hozzá, de ilyenhez. Amúgy aromaterápiás, kicsit energia-irányba elmenős masszázsról beszélek - kövezz meg, én tartom, hogy ez létezik, sőt tapasztaltam. Megint más kérdés, hogy ez sem biztos hogy, tartós. De a kosmodiskkel szemben, amíg segít, addig valóban. Kozmót nem ismerem, nem szidom. De szerintem egy rakás szar :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20) zolisx4


zolisx4
őstag

Sziasztok
Én személyesen beszámolok neked róla egy rakás .... semmit nem ér ,nem igaz amit a reklámba mutatnak hogy felveszed és már kapálsz is vagy nem tudom ,nehogy pénzt adj érte !!!!.
Kb 15 éve vannak gerinc gondjaim, kipróbáltam minden hasonló mágikus ketyerét nem jó.
Még csontkovácshoz is elmentem de ott hagytam mert az el akarta törni a gerincem minden áron :W

[ Szerkesztve ]

(#21) Winner_hun válasza neduddki (#8) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jófej ember:D
Elég lájtos a videókon. Mondjuk nekem van viszonyítási alapom, elhiszem ha nem akar hentesnek látszani:P:P:D:D:D

Van amim jó de a nyakam még mindig... hrrrr.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22) Crystalheart válasza zolisx4 (#20) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A fentebb linkelt kiropraktikusnál voltál? Az tuti nem akarna derékba törni, ha már egyetemen tanulta a dolgát. :)

Arni: Na igen, egy ilyen matrac nekem is jól jönne, de sztem már vagy 5 éve nem aludtam rendes ágyban. Hol a gép előtt az asztalra borulva, hol a fotelban, hol a kanapén, ami még csak nem is egyenes... :D (Nincs is ágyam.)

[ Szerkesztve ]

(#23) zolisx4 válasza Crystalheart (#22) üzenetére


zolisx4
őstag

Nem nem voltam ,de valamit kell nekem is keresni ,.igaz hogy ez már soha nem jön helyre de mégis ,csak ne fájjon állandóan .

(#24) .bableWes


.bableWes
őstag

akupunktura vagy hogy kell leirni, na arra bérlek plusz cosmodisk. apámnak bevált

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#25) DeFranco


DeFranco
nagyúr

A masszázst ne írd le ennyire. Én két alkalommal voltam egyszer egymás után, és most, egy fél év múlva érzem, hogy megint kellene mennem. Előtte úgy le voltak tapadva a hát- és vállizmaim, hogy már elöl, a szegycsontomnál szúrt be, fél évig semmi bajom nem volt.

Állómunkára sajnos egyik sem tuti megoldás, de együtt sokat segítenek:

1) ágy: a jónak gondolt és a ágy között ég és föld a különbség.
1/a) Onnan indulunk, hogy egy 10+ éves kifeküdt fekvőfelület az egyből felejtős, mert annyi helyen van már meggyengülve, megsüllyedve, hogy nem jó tartásban alszik rajta az ember.
1/b) Pár éve volt nagy divat a jó puha, süppedős matrac: kuka. Csak gerincferdüléses pozícióban lehet rajta aludni
1/c) Jó lenne, ha ki tudnátok próbálni egyszer egy jó, "kemény" kategóriás matracot a mostanában elterjedő memóriahabos rátéttel. Ez kb. 5 cm vastag, talán cardo márkájú, de valami álom... a kemény matrac miatt a tartásod egyenes, szép, de úgy érzed, mintha felhőkön fetrengenél.

2) cipő: álló munkára kényelmes cipő kell, rengeteget segít.
2/a) Nem is egy, hanem, két-három pár, 3-4 óránként váltogatva. Egy tényleg jó kiképzésű kényelmes papucs, esetleg klumpa (batz, scholl, ebből nagyon megéri márkásat venni, nem tapossa szét egy hét alatt)
2/b) Valami gördülő cipő: ebből nem ajánlom az MBT cipőt, mert összeszerelési minőségre szar, a garancia semmit nem ér, ellenben k*va drága. Nem ismerem a márkákat, de ebből valami megbízható, tényleg szakmai alapokon összeállított és nem másolt tákolmányt kellene venni. Ez sokat segít, mert teljesen máshogy áll benne az ember, nem a sarkán van (ott nem is lehet) a súlypont, teljesen új izmok dolgoznak, csökken a terhelés a fáradt izmokon, inakon. Cserébe újra kell benne tanulni járni, és sokáig nem is ajánlatos hordani.

3) masszázs: egy masszázs nem masszázs, kell egy igazán jó, képesített gyógymasszőr (nem simogatófiú/lány, hanem rendes ropogtató, gyúró-fájó masszőr), és oda először háromszor-négyszer, majd utána szükség szerint mondjuk havonta ismételve eljárni. Rengeteget segít.

[ Szerkesztve ]

(#26) Crystalheart válasza DeFranco (#25) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Azt amúgy miért szokás mondani, hogy kemény felületen (tehát teljesen keményen, mittomén deszka) aludni egészséges? o.O Mikor az én sátormatracom negyed centisre vékonyodott az idők során, az már majdnem felért vele, és rettentő kényelmetlen volt. Meg mikor anno néha elaludtam a padlón, az sem volt különösebben kellemes.

(#27) pro70


pro70
tag

Ennyit bénázni :W Serázem ágyat neki [link] ..Tőlem ilyet ill. a kamuváltozatát ;] (amúgy nem rossz az se) kapta az anyám 2 éve

Remélem segítettem, viszlát :W :DDD

(#28) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Anyámnak van, de nem hordja. Kölcsönkértem. Kétszer volt rajtam. Nem ért semmit, de legalább jó kényelmetlen. ;]

Rip and tear

(#29) darál0w válasza föccer (#2) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

odanézz...sapkája van! :D

(#19) hoffman_
:R

(#20) zolisx4
akkor nálad nem vált be..vagytok így vele páran.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#30) darál0w válasza DeFranco (#25) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

1.

jo ágya van

2.

scholl klumpa

3.

volt már olyan embernél, akit jonak mondanak...ideig-oráig bevált nála...de nem tud állandoan oda járni.

#27) pro70 ilyenbe feküdt Bruce Lee, amikor eltört a gerince :DDD

viszlát! :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#31) pro70 válasza darál0w (#30) üzenetére


pro70
tag

2X feküdtem benne amúgy, nem vicc...recsegtem ropogtam..legalább 10 centire elemelnek az ágytól a görgők :W ..másodszorra nem is hagytam végigmenni a programot..anyámék vígan nyomatják hetente többször is!

[ Szerkesztve ]

(#32) darál0w válasza pro70 (#31) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

prosztata masszázs tud? akkor veszek egyet... :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#33) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Szerintem nyugodtan vedd meg anyudnak, hihetetlen de tényleg működik.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#34) darál0w válasza BITBOYS (#33) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:R

mindenhol ez van...pozitív és negatív tapasztalat is...nincs mit tenni...ki kell probálni :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#35) pro70 válasza darál0w (#32) üzenetére


pro70
tag

Pasz, ha hason fekszel akkor biztos tud olyat hogy visítsál :W ;] ..Amúgy végigmegy rajtad, azzal nincs gond, de tény hogy nem egészséges embereknek találták ki...be szokott állni a vállam, ha nem kellően melegítek be..első alkalommal emiatt feküdtem bele..lényeg hogy az gyulladás olyankor és tilos masszírozni..na az a gci gép meghosszabbította vagy 3 héttel a gyógyulásomat :W

(#36)

;] :R

Meniforin amúgy a kozmó?

[ Szerkesztve ]

(#36) darál0w válasza pro70 (#35) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

be szokott állni a vállam, ha nem kellően melegítek be.

tudod először csak feleseket emelgess, utána jöhet az 5 literes kannás...és nem fordítva. :DDD

Meniforin amúgy a kozmó?

Playboy...esetleg Hustler... :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37) pro70 válasza darál0w (#36) üzenetére


pro70
tag

:P .

.20k..ne gondolkodj, legalább az már le lesz tudva :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#38) BITBOYS válasza darál0w (#34) üzenetére


BITBOYS
addikt

Gerincsérvvel műtöttek még 96-ban, sajnos néha előjön némi derékfájás és lábzsibbadás, ezeket a tüneteket 1-2 nap alatt megszüntette. :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#39) Crystalheart válasza darál0w (#34) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ha belegondolsz, nem mindenkinek ugyanott és ugyanúgy fájnak a tagjai, tehát nem csoda, ha a tapasztalatok is mások. Feltéve, ha használ bármit is. De mivel mechanikus cuccról van szó, mágnes meg hologram helyett, talán lehet is igazságalapja.

(#40) Lauda válasza pro70 (#27) üzenetére


Lauda
félisten

Atyavilag, mennyibe kerulhet egy olyan agy? :Y ;]

(#41) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Ha mégis vennél egyet, akkor elvileg az Orcin negyed áron beszerezhetők a TV shoppos sz@rok... :)

Mentalita'

(#42) darál0w válasza nincsisbéla (#41) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

link?

(#38) BITBOYS veszek egyet neki ez már biztos. :K

(#39) Crystalheart majd beszámolok....:)

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#43) nincsisbéla válasza darál0w (#42) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

:D Jó volt... :)

Mentalita'

(#44) dízelracer válasza zolisx4 (#20) üzenetére


dízelracer
senior tag

"Még csontkovácshoz is elmentem de ott hagytam mert az el akarta törni a gerincem minden áron"

A reumatológus kiír fél évente pár kezelést meg teletöm gyógyszerekkel na ennek semmi értelme nincs. A tüneteket kezeli nem a betegséget. Egy profi csontkovács 100x többet ér még ha fájdalmas is a kezelés ő tudja hová nyúl és mit miért csinál. Az itteni maszek csontkovácsnál úgy néz ki egy kezelés, hogy vagy hónaljnál vagy a nyaknál (kinek mi a panasza) fogva belógatja a pácienst a vízbe (súlyfürdő), hogy a gerinc megnyúljon és az izmok ellazuljanak. Fél óra "felakasztás" után kifektet az asztalra tetőtől talpig alaposan átmasszíroz, hogy az izmaid teljesen lazák legyenek és csak utána áll neki "eltörni a gerincedet". A doki hivatalosan ortopédsebész doki e mellett képezte magát csontkovácsnak. Első körben azonnal szakorvosi vizsgálatra küld, hogy pontosan tudja milyen problémával áll szemben. Szakorvosi vizsgálat vagy szakorvos által kiállított kórházi zárójelentés hiányában nem fog nekiállni átgyúrni. Volt munkatársamnak egy balesetnél fogva össze volt csúszva 4csigojája és enyhe fokban el volt csavarodva a gerince. Már odáig romlott az állapota, hogy se ülni se állni nem tudott fél óránál tovább az összes hát/derékizma letapadt, görcsölt. Doki annyit mondott fapofával, hogy fogadja el az állapotát és ha nem tud dolgozni százalékoltassa le magát. Felesége elrángatta csontkovácshoz aki négy kezeléssel annyit javított az állapotán, hogy jelenleg gond nélkül végig tud dolgozni egy 8órás műszakot. Azóta évi 2-3x elmegy, hogy átropogtassák és teljes életet tud élni.

(#45) darál0w válasza nincsisbéla (#43) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#46) hoffman_ válasza darál0w (#34) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem akarok bántani senkit, de én ezt betudom az agynak. Szerintem simán placebo az egész. A karkötő is így működik, csak rosszabb*, úgyhogy nem kizárt, hogy segít a kozmó, ha aki hordja 100%-ban elhiszi. Fasza dolog az agy, tud dolgokat művelni. Amúgy a mágnes tényleg hathat pozitívan, de itt szerintem nem erről van szó. Illetve azt is el tudom képzelni, hogy emberfüggő, hogyan reagál rá a szervezet - agytól függetlenül.

* Röhej a történet, mikoris: megmondják, hogy most kibillentünk az egyensúlyodból, orraesel. Felkészülsz rá, de a mozgás ismeretlen. Utána felveszed ezt a szart, és megint. Nyilván nehezebb lesz, mert az agyad pontosan tudja, hogy miként kell reagálni az újonnan megismert mozgásra. Bullshit az egész. Egy nyamvadt hologramtól gumiban mi változik? LoL :(((

A sors iróniája, hogy édesanyám is... aki istenemre mondom, művelt és intelligens nő, de neki is van ilyen, mert hogy szerinte jó. Inkább hagyom annyiban, ha neki jó, használja... :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#47) darál0w válasza hoffman_ (#46) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nagyanyámnak van...jol ki is röhögtem. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#48) hoffman_ válasza darál0w (#47) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Tapintatos unoka :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49) darál0w válasza hoffman_ (#48) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

kérdezte, hogy mint szakadok...nem mondtam meg. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#50) hoffman_ válasza darál0w (#49) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jaa, így már egy fokkal tapintatosabb, azt hittem direktbe :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.