Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Remélem Jerry ezt is meggyötri ha jut neki. :)

(#2) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

És lesz ezután is a Huaweinek procija! Megkapták a gyártók az engedélyeket! Hiphiphurrá! :C

Jöhet a sok Huawei ellenes :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#3) #24536576 válasza kakuk.tamas (#2) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nem kifejezetten Huawei ellenes emberek vagyunk, hanem van bennünk annyi jóérzés, hogy ha tehetjük, nem a kínai hatalom gyártóját választjuk.

(#4) tibcsi0407 válasza #24536576 (#3) üzenetére


tibcsi0407
félisten

LOL!
Biztos a Huawei telefont használók miatt fogja Kína leigázni a világot. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#5) #24536576 válasza tibcsi0407 (#4) üzenetére


#24536576
törölt tag

(#6) Aryon87 válasza tibcsi0407 (#4) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7) k-adi válasza kakuk.tamas (#2) üzenetére


k-adi
nagyúr

érdekes fordulat ez

(#8) gekkoXT válasza rdt89 (#1) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Jerry Rig Everything kb szétbarmolja a telefonokat ehhez képest. Gondoltam rá, hogy össze kéne számolni, mennyi elektronikai szemetet gyárt egy év alatt a nézettségért és mennyi pénz megy a kukába. A különleges fémek, amik fel vannak használva megint jó ökológiai lábnyomot adnak pluszban ehhez az egészhez hozzá, amit művel.
Tudom, elő szokta adni, hogy molbilokat javít és alkatrészek lesznek csak erről szerintem senki sem hallott még a valóságban.

[ Szerkesztve ]

(#9) rdt89 válasza gekkoXT (#8) üzenetére


rdt89
addikt

Akkor ez olyan, mint mikor felkerül rengeteg magyar youtube autós videó, hogy mennyi a végsebesség és mindet "Német autópályán" tesztelték. ;]

(#10) mbotnd válasza tibcsi0407 (#4) üzenetére


mbotnd
tag

+1
Kína, Amerika, Google vagy az állam. Kémkedik, ez van.

(#11) doooo válasza kakuk.tamas (#2) üzenetére


doooo
veterán

Előbb legyen valami hivatalos következménye ezeknek a híreknek... aztán örüljünk.

(#12) tibcsi0407 válasza mbotnd (#10) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mindenki kémkedik. Ilyen alapon jobb, ha a fórumot is elkerüljük, meg úgy az internetet általában.

https://utdetailing.hu/

(#13) 7Heads Drago válasza rdt89 (#9) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És közben meg ismerösnek tűnik a táj pedig nem is jártunk németben ;] Dehát ilyenek ezek a német útépítők: koppintják a magyar utakat.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#14) spawn21 válasza #24536576 (#3) üzenetére


spawn21
veterán

Loooool

iPhone 13p

(#15) Mr. Y válasza #24536576 (#3) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Mert mintha nem minden telefon Kínában készülne...

But who is watching the guardians?

(#16) Juhaszatti válasza Mr. Y (#15) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A Samsung például már kiszervezte a gyártást Kínából.

(#17) zalyy válasza #24536576 (#3) üzenetére


zalyy
tag

Minden állam kémkedik mindenki után csak annyi a különbség, hogy kína ezt nyíltabban teszi. :)

(#18) mbotnd válasza tibcsi0407 (#12) üzenetére


mbotnd
tag

Igen, ez velejárója mindennek.

(#19) rdt89 válasza 7Heads Drago (#13) üzenetére


rdt89
addikt

Bizony és még a magyar jelölésű táblák is kint vannak. :DD :DD :DD

(#20) Mr. Y válasza zalyy (#17) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

De maga az a tény, hogy mennyire nem tudod befolyásolni a saját eszközeid közötti kommunikációt, az a durva.
Van egy Galaxy Note 10-esem, mellé egy Galaxy Watch 3.
Elvoltam egyik ismerősömél, ahol legutóbb akkor jártam, mikor nem volt meg az óra. Telefonom kint maradt a kocsiban, kb 120 méterre tőlem. Ugyan a mobilnet aktív volt rajta, de azon kívül semmi.
Az órámon nincs regisztrált SIM, Bluetooth off, csak a Wi-Fi van automatán. Egyszer csak kaptam egy értesítést az órára, hogy SMS-em jött a telefonra.

Kérdem én: Mivan? Nincs aktív kapcsolat a két eszköz között, elméletileg. De az óra minden kérdés nélkül felment haverom Router-ére és neten át kérdezte le a telefonomat.

Akkor egy ilyen világban, ahol a saját eszközeid közötti (mert elméletileg csak Bluetooth-on kommunikálhatnak) kommunikációt nem tudod ellehetetleníti, hogyan gondolhat bárki olyat, hogy nem akkor nyomoza le gyakorlatilag bárki, amikor akarja?

But who is watching the guardians?

(#21) doooo válasza Mr. Y (#20) üzenetére


doooo
veterán

"mert elméletileg csak Bluetooth-on kommunikálhatnak"

Még véletlenül sem. Egyébként csak azért lehetséges ez is, mert mind a két készüléke össze van kötve egy közös Samsung-fiókkal, amit mindkét készüléken a Knox véd, függetlenül attól min kommunikálnak. Kapcsold ki a wifit, a bluetooth-ot meg be, és meg van oldva; csak akkor kommunikálnak, amikor közel vannak.

(#22) doooo válasza Juhaszatti (#16) üzenetére


doooo
veterán

És eddig is nagyrészt csak a kínai/indiai piacra gyártottak ott. A világ nagy része mindig a vietnami gyáraikból kapta a készülékeket, a maradék meg az otthoni gyáraikból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.