Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát én régen nagy RA2(MD) fan voltam, aztán amikor kijött a RA3, elhánytam magam tőle. Tökre látszik, hogy teljesen profitorientált volt a fejlesztőcsapat és ilyen kis 10-12 éves majmoknak csinálták az egészet, s az ősi, még DX8-as hulladék megjelenítőmotort foltozgatják még mindig, aminek eredményeképp a játék baromi ronda, de legalább lassú... Teljesen komolytalanok, sőt egész egyszerűen szánalmasok ezek az újabb "CNC" játékok.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) zoo8800


zoo8800
veterán

banyek! a címet meglátva azt hittem, valami új CNC marási technikáról írsz :D

rip and tear, until it is done

(#3) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Csak alátudom támasztani egy rakás szar az egész játék remélem jó nagy veszteséggel zárul nekik ez a kiadás, hogy tanuljanak belőle ez a kezdeményezés egy nagy nulla. :W

Én kb 1 órát bírtam vele játszani és utána kapta az uninstallt ez hogy a bázist mozgasd mindenhova, limitálva vannak az egységek röhejesen szar meg "stratégiába" Domination ez mi, Battlefieldbe meg fps-be még oké, de ilyen stílusú játékba ne röhögtessenek már.

Fel is raktam a Tiberium Wars-t és végig is vittem ennek alkalmából a napokba.:D

(#4) Alexios


Alexios
veterán

Ugyanígy érzek énis, haverokkal mai napig játszunk a 3-al, de ez.. Áhh, sajnálom az érte kiadott pénzt, mert ez így egy szar.

(#5) JuliusCaesar válasza lezso6 (#1) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Jaja, ez a SAGE vagy mi a penész még emperor: battle for dune motorjára alapszik, nem is kicsit. Ami enyhén szánalmas így 2k10-ben...

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#6) stanley_


stanley_
tag

Akkor nem csak én érzek így
Körülbelül nekem 1 napot élt aztán uninstall
nem is értettem a skirmisht akkor se és most se hogy annak mi az értelme :P

(#7) ^Clown válasza zoo8800 (#2) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Detto :D

(#8) Dany007 válasza SzlobiG (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Jólvan, akkor látom nem velem van a gond! :)

Igen, ez a domination dolog engem a 'régi' UT2004-re emlékeztetett. Ott jó móka volt. De így voltaképp értelmét veszti az építgetés / fejlesztés dolog. A GDI részt úgy vittem végig, hogy kb 2db védelmi rakétát vagy mit építettem. Szóval csalódás =/

(#9) Dany007


Dany007
veterán

Találtam egy idevágó videót.
Jó régi, de az állítások igazak és nagyonis helytállóak. Érdemes egyszer megnézni.

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.