Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Dany007 válasza Blindmouse (#6) üzenetére


Dany007
veterán

Hoppá, ez a Fov is egy jó ötlet. Van külön opció rá fc3-ban. És valami furcsa 73,12 fokra van beállítva alapból. Nem nyúltam még hozzá. Érthetetlen, mert mondjuk q3-ban alapból 90.

A smoothingot mindig kikapcsolom ahol lehet. Az is lehet hogy a egér drivert kéne nullázni. Elvileg itt is külön állítható a dpi axisonként. De a fene se tudja mennyire korrekt.
Ahogy a mintavételezést is 500-1000hz-re lehet állítani, de én kb semmit nem érzékeltem a kettő között.
Lehet vissza kéne venni alap 800dpi-re mindent a fovot 90 fokra vagy picit többre (q3-ban 110-es fovval toltam, de volt aki 140-nel). Amúgy ha jól rémlik q2 volt nálam az első egeres fps... A legelső meg a legelső wolf még billel dosból.

Szerk.: még arra gondoltam meg kéne néznem ua. a játékot valaki másnál. Csak ma már nem sok olyan real haverom van aki játszik is. :D De lehet tudnék kölcsönkérni valami NV kártyát meg másik egeret. De egyszerűbb lenne tényleg valaki másnál megnézni ugyanezt a játékot. Esetleg átvinném a monitoromat, hogy azt egyből ki tudjuk szűrni.

Régen amíg suliba jártam könnyű volt, mert az infó szakon kb mindenkinek volt egy-egy komolyabb pc-je. Bármi gond volt könnyen ki lehetett szűrni / tesztelni a hibát.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.