Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Dany007 válasza letepem (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Ebben lehet valami. Mármint érzetre.
Mert amúgy elvileg papíron 1000hz-es az egér. 500 és 1000 között váltható.

Múltkor még szóba jött a dpi is. Illetve ami még segített anno picit, hogy az egérnél középre állítottam az érzékenységet Win-ban és kikapcsoltam a rámutatás segítését.
De még így is tisztán látni a szakadozást miközben húzom.

TV esetében ezt nagyban csökkenteni tudom ha ráadom a motion clear akármit... Ami felturbózza a képfrissítést interpolálással. Úgy folyamatosabbak lesznek a mozgások, játékban is, de ugye brutális input laget okoz...
Na de a lényeg, hogy emiatt már gondoltam arra is, hogy a tévével van gond. De aztán rájöttem, hogy eddig is 60hz-es monitoron játszottam, tehát ez nem lehet probléma. Elvileg. Lehet csak háklisabb lettem azóta... Nem tudom.

@zerge02:

Igen igen, az IGP le van tiltva.

@salaud:

Frankó, akkor ez lenne az utolsó húzása az AMD-nek. :) De tény, hogy eddig csak és kizárólag NV-s kártyákkal játszottam, no meg 3DFx-el anno a régi szép időkben...

@Blindmouse:

Na de konzolon hogy és mit konfigolsz?
És amúgy mit sikerült állítani hogy helyrejött? Kiindulásnak jó lehet.

Amúgy a második problémám ez a fekete / árnyék vibrálás (ami gyakorlatilag az egész képernyőn látszik, csak fekete esetében feltűnő) érdekes módon a Crysis és a FarCry3 játékoknál jött elő. Csak mert egy cég gyártja... Lehet alkalmaznak valamit ami miatt ez nálam gondot okoz, nem tudom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.