Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) krizmo_ válasza k!nG (#14) üzenetére


krizmo_
addikt

A jó minőség nem egyelő a márkával, de ezt a szemléletem már korábban kifejettem.
Legtöbbször nem is az adott terméket veszed meg, csak a márka nevet.....meg kell nézni, mit veszel....mennyiért...mi van benne....stb......

Van különbség, én kedvelem a Lidls ketchupot, mert nem szoktam hozzá az ízfokozókkal teli ételekhez, mert ezeket igyekszünk elkerülni. Nekem jobban ízlik a természetes ízhatás.
Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más ízlik. Csak azt tudom elmondani, hogy mi csak azért nem veszünk ismert márkát, mert az tolják a tv-ben.....főleg akkor nem, ha sokkal jobbat olcsóbban is lehet kapni.
Mert mitől lesz valami ismert márka? Ha megismertetik, és tolják az arcodba ész nélkül, ennyi a különbség....
Gondolj bele a Tesco-nak is van saját márkája, mégis a legsilányabb termékek onnan kerülnek ki.

Érdemes megnézni a kávéknál, hogy honnan származik és milyen kávébabból van. Nem mondtam, hogy mindegyik jó, azt mondtam olyat próbáljon ki, ami 100% arabica-ból van. És mondja el a véleményét róla.

A legtöbb jó minőségű és egyben jó árú cucc, ha élelmiszerekről van szó a Lidlben/Aldiban van. Természetesen járunk máshova is, írtam is....nem mindent ott veszünk meg...piac, húsbolt, Tesco, DM.....stb... Mikor hova, és miért érdemes menni, oda megyünk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.