Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) Dany007 válasza lezso6 (#29) üzenetére


Dany007
veterán

Gigabyte M6980 vagy valami hasonló számozással a végén. Most direkt nem akartam drága egeret venni pedig...
Húh bammeg elfelejtettem :D Pedig még akkor rá is kerestem. Ma este kipróbálom.
Passzolok mi okozhatja. Lehet valami Win7 beállítás, már arról is olvastam.
Csak mert úgy rémlik a régi wireless egeremmel ami egy alap logitech nyavaja... azzal is ugyanez a helyzet. Csak ugye azt még a 42-es tévén használtam és betudtam annak a hibájának... (input lag elég magas ott)

Ami még okozhat gondot, hogy 2 egér és 2 billentyűzet van feltelepítve egyszerre. Ugye mikor htpc-ként használom akkor be van durva egy wirelessz egér meg bill. Játék közben viszont ezeket kihúzom és másik USB-be megy a normál Gigabyte egér meg egy normál billentyűzet.

Most olyat olvastam, hogy msconfig -> rendszerindítás -> speciális beállítások -> majd ott a processzorok számát kipipálva beállítani a tényleges számot. nem tudom van-e értelme ennek, egy próbát megér ez is.

Szerk.: más usb nincs bent ilyenkor. De gondoltam már valami szoftverinkompatibilitásra is. Jómúltkor volt egy szívásom pl DaemonTools-szal. Már fogalmam sincs mit volt akkor a gond, de szívás volt a javából. És párszor újra kellett raknom a Win-t mire rájöttem, hogy a hiba akkor lép fel ha a DaemonTools egy xy verziója van fent. De semmi köze nem volt a programhoz vagy a meghajtódriveréhez...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.