Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ugyanilyen fejfájással küzdök éve óta, nincs olyan hét, hogy ne törne rám. Általában bármilyen fájdalomcsillapító hatására el szokott múlni, vagy kialszom, de volt olyan, hogy 3 napig fájt, tehát 2 éjszaka után sem enyhült, na az brutális volt. A kávét amúgy is szeretem, majd kipróbálom. Én szemészeten voltam legelőször, mivel a tanulásból és/vagy hobbiból adódóan elég sokat ülök a gép előtt és sanszos volt, hogy kell szemüveg, de tökéletes a szemem, ami azért is elég furcsa, mert a családunkban kivétel nélkül mindenkinek nagyon rossz a szeme és mindig is az volt, már ilyen fiatalon is, mint amilyen én vagyok. Azóta több helyen is voltunk, nem nagyon tudták megmondani, hogy mi az ábra. Nem mintha annyira zavarna vagy akadályozva bármiben is, mondjuk az igaz, hogy ezeken a napokon 100X olyan nehéz bármilyen apróságot elvégezni, tanulni, stb., mint máskor. Az a brutális, amikor belekezdesz valami intenzív tevékenységbe, hirtelen felállsz a székből és elkezd lüktetni, mintha fejberúgtak volna.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.