Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Dany007 válasza hakosh (#7) üzenetére


Dany007
veterán

"Olyat még ember nem látott, hogy túl erős volt egy hardver és nem volt mire használni."

Ebben én is egyetértek. Pontosan ezért is teszem fel a kérdést. Hiszen tudom, hogy lesz további fejlődés de kérdés pontosan hova is. Ezért vagyok kíváncsi.

Továbbá amit írsz a kiterjesztett valóság már végülis létezik. Layar böngészőnek hívják. Letölthető iPhone-ra és Androidos telefonra is. [link]

Szóval én valami áttörésre vagyok kíváncsi :) Az, hogy jobban fognak menni a játékok, meg szebbek lesznek, na az nem áttörés...

Biztos nem lesz olyan, hogy na bejelentik itt a vége, nem tudunk tovább fejleszteni :D Ez azért vicces lenne.

@k.:

Igen, te érzékeltetted a különbséget egy Audi meg egy Aevo között.
Én viszont olyan különbségeket várnék, mint mondjuk egy Trabant és egy Opel calibra között van. Mindegyik ellátja a feladatát, mindegyik ugyan régi autó a példa kedvéért, de a calibrában már van ABS, kipörgésgátló, légzsák, elektromos ablak stb... Tehát nem csupán extrákban jobb a Trabantnál, hanem olyan funkciókkal amik egy Trabantban is hasznosak lennének, hogy mégjobban ellássa a funkcióját...
Szóval olyan fejlesztésekre, amikor az egyszínű kijelzőt felváltotta az RGB stb...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.