Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) joey04 válasza rii (#22) üzenetére


joey04
titán

Akkor úgy mondom: ezek nem telefonok. :)
Helytelenül hívjuk őket annak.
de pl egy kimutatás szerint az oksotelefon tulajok átlagosan naponta legalább 20 percet neteznek a készüléken (iPhone 31 perc)

aztán:

A legtöbben alkalmazásokat, azon belül játékokat töltenek le készülékükre. Az iPhone használók 96 százaléka tölt le alkalmazásokat.

Az okostelefonokat használók körében intenzív az emailhasználat is. A naponta elküldött emailek számában a céges ügyfelek járnak élen (átlagosan kilenc-tíz levél), de az egyéni ügyfelek is rendszeresen használják mobiljuknak ezt a funkcióját (naponta ötször-hatszor). A csúcsot a céges iPhone-ok tartják napi 10-11 elküldött emaillel.

Az összes megkérdezett 69 százaléka szinkronizálja készülékét számítógéppel, az iPhone használók esetén ez az arány lényegesen magasabb, 86 százalékos.

Ez csak azért lényeges, hogy azért szerencsére (szerintem szerencsére) elég kevesen (vagy legalábbis egyre kevesebben) vannak azok, akik úgy veszik meg, hogy nincs rá szükségük. Azt nem mondom, hogy nem a reklámok hatására, hiszen ha szigorúan nézem, én is annak hatására vettem, de gondolom te az előbbi esetre (fölösleges vétel) gondoltál, főleg a 8. hsz alapján. :)

szerk.: én pl 90%-ban már telefonról nézem a mailjeimet, twittert meg kb 99%-ban csak telefonon. fb-n szintén olyan legalább 80% mobilos belépés. Netezni meg majdnem annyit, mint PC-n.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.