Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) Viszlát válasza Vladi (#46) üzenetére


Viszlát
addikt

Engem a hetvegen probalt meg kirabolni harom feka srac egy vasutallomas mellett, telo volt nalam meg kisborond, benne a fel eletem. Kaptam par sallert, meg adtam is, szerencsere becsatlakozott egy biztonsagi or is a bunyoba, igy vegul nem tudtak semmit elvinni. De hiaba voltak ott a fejemben ob karates ocsem utasitasai ilyen esetekre, baromi nehez eltalalni a terduket, mert mozogtak osszevissza a szemetek. Igy maradt az, hogy egy kezzel kapaszkodtam a borondbe, a masikkal meg felvaltva vedekeztem es utottem a rugkapalasnak tuno mozdulataim mellett, biztos viccesnek hatott kivulrol. De ha van naluk kes, akkor tuti nem ellenkezem...

Szal lehet beszelni arrol, hogy ki mit csinalna meg hogyan, kepzelodni nem kerul semmibe, csak hat a megvalositas az mar mas teszta a legtobb esetben. Meg azert az is vicces, hogy itt legtobben abbol indulnak ki, hogy mar eleve olni megy a betoro. Nem gondoltam volna hogy ennyi, a maffia utjaban allo ember forumozik itt. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.