Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) Doze


Doze
aktív tag

Azért ami az USA-ban van az egy kicsit meredek... (főleg a szabad fegyvertartással karöltve)... Szerintem senki sem úgy értette ezt a dolgot hogy homlokon kell durrantani az illetőt. Mondjuk van/volt/lesz is olyan aki így értelmezi ezt a jogot.

De sok rablógyilkosságnál, a betörő sem szándékozza megölni a tulajt... csak a tettenérés eléggé meg tudja zavarni a rablót.. és nem 1x előfordult az is hogy meghalt a tulaj.

De ne adj isten ilyen helyzetbe lennék, dulakodnánk, biztos nem gondolkodnék hogy most beleállítsam a kést a hátába vagy sem... és ilyen helyzetben elég nagy segítség, hogy a saját életemet/tulajdonomat védem, abszolút jogosan.

Kíváncsi leszek milyen hatással lesz ez a megélhetési bűnözőkre, szerintem biztos a szabály életbe lépésével nem fog változni semmi addig míg 1-2 tényleg jól elvernek/megsebesítenek utána meg pislog hol vannak a jogai.. Vagy bekerül a tv-be 1-2 haláleset. Szerintem majd csak akkor lesz igazán visszatartó ereje..

Viszlát: bár nem tőlem kérdezted, pl: ráordítanék, ha tovább menne akkor elállnám az útját és hívnám a rendőröket, ha támadólag lépne fel mikor elállnám az útját akkor kérdés mit venne elő... ha kést akkor én pisztoly, ha csak az öklét rázná akkor meg csak simán egy botot, (vagy bármilyen tárgyat amivel védhetem magam), de csak akkor ütném/bántalmaznám ha nekem támadna...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.