Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) Dany007 válasza Vladi (#19) üzenetére


Dany007
veterán

Ez jó :) Kérdezz csak még nyugodtan.

A fog elvesztése nálam először csak pár hónapja jött elő. Össz. 2x volt ilyen álmom.

"De szerintem nálad az szellem bejön részének van azért messzebb mutató értelme is. Érdemes lenne ezzel foglalkozni."

Mire célzol pontosan?
A bemásolt cikkben is írták, hogy a hallucináció gyakori velejárója ennek. Kb. mint az alvásnak az álom.
Csak mint kiderült ez azért ennyire valósághű, mert majdnem szó szerint az is. Elvégre a szemem nyitva, azt látom ami van, csak belehaluzok dolgokat. Hol szellemet, hol embereket stb...

A kérdésre, hogy miért félek nemtudom. Okom nincs rá, és ezt az adott pillanatban is tudom, mégis rosszabb mint mint egy horrorfilm. Mármint félelmetesebb és nemtudom miért. Ilyenkor ha nagy nehezen sikerül felébredni hirtelen felugrok az ágyból, úgy mint a filmeken szokás... a szívem vagy 150-et ver és még utána jópár percig bennem van a félelem, illetve az az érzés amit akkor éreztem. Egy ideig nem is merek visszaaludni. Volt már olyan, hogy gyorsan visszaaludtam egy ilyen után, és újra előjött! Újra küzdeni kellett a félelemmel és hogy nem tudok felébredni stb... Szal kell egy kis idő utána a lenyugváshoz.

Ha már így említetted a pszichiátert, nem hinném, hogy pszihés okai lennének. Igen, stresszes vagyok mint a fene. Tény. De ez a dolog, amiről most itt beszélünk már 10 éves koromban is történt! 16 évvel ezelőtt is nagyjából ugyan így mint manapság.
Plusz, szinte csak akkor jön elő, ha háton fekve alszok el. De akkor szinte mindig!
Szóval nem hinném, hogy pszichológiai probléma lenne. :)
De ha van ötleted, vagy kérdésed, akkor nyugodtan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.