Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dany007


Dany007
veterán

Na, kapaszkodjatok meg! :)

(#2) mephi666 válasza Dany007 (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

meg kellene fogni ezt az embert és egy az egyben kipreparálni, mert ő egy megtestesült f@sz... "lantművész" persze... :O

ui: van egy mondás: "áss le jó mélyre, lesz ott sz@r" mármost itt az országban nem is kell ásni, mert időszakosan elemi erővel feltör a sz@r testet öltve... benkődániel, predátormária és hasonló formákat öltve... (barátnőmmel szó szerint besírtunk annak a nőnek az obamához intézett videóüzenetén... kezdtünk rettegni utána, hogy nehogy véletlenül terroristatámadásnak vegye az usa azt a videót és szétbombázzák az országot)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Készíthetjük a bombát? :) Avagy milyen falu fogadná ezt be (khmm), ahol egy hét után még egyben állna?

(#4) Móci


Móci
addikt

Szerintem addig kellene fejbelőni ezt a barmot, amíg lehet. Erre talán a felrobbantom magam szmájli lenne e legjobb.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) #19617792 válasza Móci (#4) üzenetére


#19617792
törölt tag

(#6) Dany007


Dany007
veterán

Azon én is elgondolkodtam, hogy vajon melyik település fogadná be ezt a mocskot. 3 méter 20 centis farkát?
Elképzelem, ahogy a város sétálóutcáján, nyáron a sok turista azt bámulná, hogy egy 3 méteres farok van mondjuk a tér közepén.... Hát, enyhén szólva rontaná az országimázst... :U vajon mit gondolnának az emberek egy olyan városról, faluról, aminek a főterén egy 3 méteres f**sz figyel... Ebbe egy város / falu se fog belemenni.
A durva, hogy ebből a majomból még ki is nézem, hogy képes ilyesmire... :s

(#8) mephi666 válasza Dany007 (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

vizuális típus vagyok eléggé, de most magamban jót röhögtem... elképzeltem, hogy mi poén lenne, ha a szobor avatásán elpukkanna a pezsgő és utána rádőlne benkőre a gigantikus f@sz ;] nem szoktam általában ilyeneket kívánni, de stílusos halála lenne, az biztos... milyen lenne már, ha "lelankadna" a felállított f@sz és agyonütné? :B elég tragikomikus helyzet állna elő, az biztos...

#9: egyébként ez a helyzet egyik oldalról siralmas, másik oldalról pedig szerintem rohadtul vicces... :) ennyi erővel lehetne csinálni szobrot michelle wild testnyílásairól is (persze nagyban) meg predátormária szájáról, amivel sorban n+1 farkat cuppantott le és egymás mellett kiállítani őket a főtéren... lehet, hogy fellendülne a turizmus a környéken ;] jönnének a japán turisták és pózolgatnának a kiállított "remekművekkel" aztán fotóznának, mint a bolond... (másik oldalról meg hülyének néznének minket, az biztos)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Crystalheart válasza Kalandor (#7) üzenetére


Crystalheart
senior tag

De ha egy faluban ezt mégis fölállítják, akkor az ottaniaknak már más lesz a helyzet... :D

(#10) #43960832


#43960832
törölt tag

Érdekes, én nem olvasok ilyen oldalakat, ezt a senkiházit sem ismerem úgy igazán, persze nagyjából tudom hova kell elhelyezni. Én megkímélem magam az idegeskedéstől, nem nézek tévét évek óta. Ezt tanácsolom a cikkírónak is, ha ilyeneket nézünk/olvasunk ne háborogjunk, kérem.

(#11) 14adam válasza Crystalheart (#9) üzenetére


14adam
addikt

De akik engedik,hogy a falujukban felállítsák akkor azok is buggyantak

(#12) Crystalheart válasza 14adam (#11) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem feltétlenül a lakosokon múlik. Bp.-en szerinted közszavazással engedélyeztek volna egyetlen üvegépületet is a Kálvin-térre, vagy elfogadták volna a szerencsére nem megépült kormányzati negyed zöldes betonkomplexumát a Nyugati mögé?

A média elég demokratikus dolog, ha nem akarom, nem nézem. De ami kézzel fogható, sőt, fölállítják valahol, annak nekimegy az ember - pl. vendég vagy turista is.

[ Szerkesztve ]

(#13) 14adam válasza Crystalheart (#12) üzenetére


14adam
addikt

azért szerintem egy faluban más a helyzet mint egy nagy városban :U legalábbis élnek falun ismerőseim és szoktak néha ilyenről beszélni,hogy összejött a falu és szavazással döntöttek erről-arról.

[ Szerkesztve ]

(#14) Dany007 válasza Kalandor (#7) üzenetére


Dany007
veterán

"Egyébként miért is olvasol te róla? "

Na ezt a kérdést én is feltettem magamnak... :U
A hírstart.hu-t nézegettem pont. És jobb oldalon mindenféle bulvárcímek... Ott volt egy ilyen, hogy húúúú elképesztő megnőtt a nemtomkinek a farka...
Hirtelen arra gondoltam, hogy valami orvosi problémája volt valakinek, vagy valami paranormális jelenség? :s Hát megnéztem...
Persze csak röhögök rajta, de megdöbbentő mindez egy Kossuth Díjas művészről. (amúgy ebben nem voltam biztos, hogy Kossuth Díja van, ezt akarta visszaadni a múltkor talán? )
Meg amúgy jó képben lenni ilyen téren. Mármint, hogy milyen embereket nyomatnak fel a médiában, és szedik meg magukat ilyenből. Tv-ben sose néztem, de ilyen kis híreken jó röhögni. Kíváncsi vagyok mikor veri már ki annyira a biztosítékot, hogy valahonnan feljebbről kicsit leállítsák. Mert ez már kb. győzike szintje..

(#15) Crystalheart válasza 14adam (#13) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Tudod, ezt faluja válogatja. :) Általában senki nem kérdezi, akarnak-e mondjuk "neoabsztrakt" evangélikus templomot a főtér sarkára. :D

(#16) Crystalheart válasza Dany007 (#14) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem tudok róla, hogy Kossuth-díja lenne...

(#17) lesaux


lesaux
veterán

Benkőnek nincs Kossuth-díja, van viszont Köztársasági Érdemrendje, és ő alapította a Bakfark-díjat.
Attól mondjuk még szépen megőrült mára, csak mondom.

(#19) puttputt válasza lesaux (#17) üzenetére


puttputt
őstag

Vagy csak rá is rájött a Kiszel-féle "médiaiskolázottság". :U
Szerintem ez inkább az nála, mint őrület. Tudatosnak tűnik.
Amúgy, tényleg kár érte. Jó művész lehetne, jó zenész volt.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#20) <NewL>


<NewL>
addikt

hattalmas arc:D
es milyen jol csinalja,inkabb rola olvasok (de nem olvasok mert nem erdekel) inkabb ot nezem meg a tv-ben (nem musort,mert nem nezek tv-t:D)
na inkabb o mint egy bunko akarki ...gyozike kategoriat

ez legalabb tud beszelni,es nem egy hotthelye pali

There's an app for that

(#21) szablya


szablya
tag

Nyilvános területre kiállítani? :W :W :W :W :W

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#22) Ice!?


Ice!?
őstag

És még az emósokat szidják bémeg..

(#23) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Nyiss ki egy reklám ujságot és nézd meg mit nyomnak az arcodba: Vegyél TV-t mert az jó az kell neked!! azt nem írják oda hogy azon azt nézel amit mi akarunk és lassan agymosotat csinálunk belőled ezekkel a sz@rokkal.
Miért jó az internet: mert ott azt nézek amit akarok nem mossák az agyam olyan műsorokkal ami nem érdekel.

Véletlenül tévedtem erre a cikkre de egyet tudok javasolni ha nem érdekel ez az ember (engem speciel nem és a szobra sem meg a hüleségei sem) akkor ne olvass róla ne foglalkozz vele és nem fog idegesíteni nem fogsz miatta stresszelni nyugottab leszel, este mikor hazamész a munkából nem vered meg a feleséged és a gyerekeket mert Benkő Dániel f@sz szobráért versengenek a települések.

Továbiakban nem áldozok a topicra 1 másodpercet sem mert nem ér annyit aki válaszolna a hsz-mre privátba köszi

További stresszmentes napot

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#24) dew28 válasza Ice!? (#22) üzenetére


dew28
aktív tag

emos vagy? ;]

[ Szerkesztve ]

(#25) Bubu79 válasza puttputt (#19) üzenetére


Bubu79
addikt

Érdekes lenne látni egy statisztikát arról, hogy melyik tart nagyobb érdeklődésre számot - lanton bazseválni, vagy kretént játszani főműsoridőben...

Hülyének éppen nem mondanám, mert nagyon is jól tudja mit akar ( pénzt - esetleg még több pénzt ) - de normálisnak sem, bár ez is csak azon múlik ki mit tart normálisnak.

Kell hozzá egy adag exhibicionizmus és egy adag kretenitás, hogy az ember ilyesmire vetemedjen - és az sem árt, ha mentes mindenféle gátlásoktól, úgy könnyebb mindig címlapon lenni.

Részemről okádéknak tartom a kereskedelmi TV-k műsorát - nem is nézegetem ha nem muszáj...

A megoldás kulcsa a szellemi igénytelenség - amíg az létezik, el lehet adni minden sz@rt a TV-ben.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Azzal hogy írsz róla meg kommentelem el is érte a célját benkő, beszélnek róla.

Le kell kullantani a tévét nagyívből és akkor tényleg teszel ellene valamit. Közöny...

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#27) Dany007 válasza JuliusCaesar (#26) üzenetére


Dany007
veterán

Igaz, de mint írtam tévében nem láttam még. Max 1-1 reklámot csak.
Amúgy, én kinézem belőle, hogy ezt meg is csinálja, mindenféle felhajtás nélkül. Ergo mind1, hogy írok-e ide vagy sem. Ezért neki nem jár pénz :)

(#28) Gergő_


Gergő_
őstag

sajnos tényleg mindig van lejjebb, de már nem sokáig. én már számolom hányat kell aludni...73-at :)

(#29) JuliusCaesar válasza Gergő_ (#28) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Mert akkor mi lesz? Lejön jézus urunk?

Dany007: de a negatív rkelám is reklám. Tudod:

"Mindegy mit írnak rólam, csak az arcom a címlapon legyen!"
"The show must go on!"

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#30) Ice!? válasza dew28 (#24) üzenetére


Ice!?
őstag

őő.. (:

(#31) puttputt válasza Bubu79 (#25) üzenetére


puttputt
őstag

Találó ez a "kretén" kifejezés.
Ez amolyan direkt-barom. Celebhajhászat.
Mert celebek közt is van különbség.
Van, amelyik tényleg nem tud máshoz kezdeni (azt kevésbé kéne bántani...),
meg van, amelyik csak kényelemből.
Benkő az utóbbi. Miért nem zenél többet??? Normálisabban.
Ha a "gitárját, lantját pengetné" más helyett, akkor máris visszaállna a régi rend.
Ebből a szempontból "hülyült el".
Sebeők is hasonló. Kb. ugyanúgy nem értem a szerepléseit.
Kár érte.
Bár, elmondása szerint ő már nem celeb többé.
Kicsit győzikés az ő fellépése is. Hol celeb, hol nem. Attól függ. Tudjuk mitől.
Kiszelnek volt egy jó megszólalása egy interjú után:
"... Hát, kicsit meredek volt a megítélésem azért... Na, de mindegy. Fiúk, ez le fog menni adásba? Igen? Az a lényeg."
Ezt tényleg érdemes tanítani. :DDD (Mert tanítják valahol már... a "kiszelizmust". Médiaszakokon.)
Tanulságos.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.