Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) Dany007 válasza ABE (#37) üzenetére


Dany007
veterán

Nemérdekes. Ezért sem címlapos, se nem 100%-ig pontos az egész.
A lényegre már úgy érzem fény derült.

Áramszünet már volt :) Igaz 3-4 évente 1x-1x... Soha semmi gond nem volt belőle. Persze lehetne, ez igaz. De nem ér meg plusz 30 rongyot. Ahogy a Raid-ba kötés sem :)
Amúgy van egy szünetmentesem otthon. "loptam" a cégtől. De arra is lusta voltam, hogy bekössem, kipróbáljam. Na meg piszok nehéz. :)

@Lenry:

Tetszik ez a megfogalmazás. Mármint a pózer... :)

Annyira azért én sem vagyok laptop ellenes, mint ahogy érződik. B.nőmnek pl én vettem netbookot karácsonyra. Nála tényleg szó szerint nincs hely egy sz.gép asztalnak se. A hálószobáját tényleg csak alvásra használja. Igaz van egy dolgozószobájuk, ahol van 2 gép, de mindet a szülei használják munkára, így nem tud odaülni, vagy csak nagyon ritkán. Ezért kapott egy laptopot, hogy tudjon kicsit netezni, meg eset alvás előtt filmet nézni.
Egy igényes HP mini-t kapott. Nem volt drága. Viszont nagyon szép alu burkolata van. Ez a szálhúzott - szálcsiszolt alu, nemtom hogy nevezik, de látványos. 1,6 atom, 2gb ram, 160gb vinyó. Mindez jóval olcsóbban, mint a fent említett laptop. Így tud a nappaliban is gépezni, és az ágyában is. DE. Ha lett volna hely akár csak egy íróasztalnak és az alváson kívül másra is használná szobáját, akkor biztos, hogy asztali konfigot kapott volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.