Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Ha eladok valamit, előtte mindig körbenézek a hálón, hogy mennyiért megy az adott cucc. Aztán a sajátom állapotát, cuccait átnézve beárazom.

Imádok elbíbelődni a termék fotózásával. :) Meg különben is, úgy korrekt egy hirdetés, ha jó minőségű fotók vannak benne a termékről. Senki sem szeret zsákbamacskát venni. Az olyan hirdetéseket elkerülöm, ahol nincs fotó vagy csak egy mobilos, homály kép van a kiszemelt modellről. :( Azért legyünk már igényesek. A weben a vevőnek nincs módja megtapogatni az adott holmit. Ezért úgy korrekt, ha jó makrók alapján tud dönteni, hogy kell neki vagy sem.

Szerk.: Egy dolog irritál és dühít, ha bejön a hirdetésemhez egy laza kiscsákó és beböfögi, hogy 50% megveszi, mert fele áron látott valami ismeretlen helyen olyan modellt, melyet éppen árulok. Általában teljes dobozos, össztartozékos mobilokat hirdetek meg és általában reális áron. Eddig egy üzletemen sem nyertem és énekelhettem utána, hogy háhá, de profin átvertem a vevőt! Egyszerűen nullára jöttem ki. Mindig. De az ilyen kis laza csákók képesek lennének mínuszba átlökni, mert olyan kis anyuci kedvencek, tömve lóvéval.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.