Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Dany007 válasza Samus (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Ez durva volt. Sz.tem megy az aranyköpésekbe :D

"egyszer csak azt vettem észre, hogy csöpög a vér a füzetre. Először rutinosan felnéztem, nem-e a plafonról jön de nem."

Na ezen szakadtam... :D

Amúgy nekem is voltak durva zsibbadások. Amikor 3 injekciót kaptam, kb du. 2 kor, este 9-kor is zsibbadt még a szám. A doki általában figyelmeztet is, hogy nehogy szájjelharapjam a számat ilyenkor.

@lezso6:

mondom nem vagyok szakember, de nekem sajnos vagy sem, de majd 26 évesen is van még tejfogam :D
Az egyik, amelyikről már írtam elég laza. Lötyög, de nem tudom kiszedni. Viszont az egyik feléről a körmömmel fölé tudok nyúlni... :U Majdnem át tudom fogni szegényt, csak a belső feléről az ínyhez még tapad... És ha nagyon megrángatom akkor már fáj... És hallom ahogy szakad le az ínyről... De egy idő után már elég erősen fáj, így még nem sikerült kiszedni :) Aztán egy idő után mindig visszanő / visszaerősödik.
Amúgy szerintem a tejfogakat csak az íny tartja a helyén... Legalábbis az enyémet biztos.
Pár éve alulról szedtem ki egy tejfogamat... Azt se tartotta más...

@sanan:

"Szerintem is sokat változott a fogászat 15 év alatt."

Ebben az egyben nem teljesen értünk egyet. Hiába lett modernebb felszerelés, maga fájdalom és kellemetlenség érzet nem lett jobb. Semmivel sem. Hiába vízhűtéses a fúró ha eltalál egy idegvégződést akkor beszarsz a fájdalomtól így is úgy is...
Hiába van röntgen mindenhol, ha ki kell húzni, vagy felvágni attól nem lesz jobb :)

A többiben egyetértek. Fejben kell elintézni, de nekem még nem sikerült... kb ugyan úgy vagyok vele, ahogy te leírtad =/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.