Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) #24889344


#24889344
törölt tag

Szerintem is sokat változott a fogászat 15 év alatt. Régen még nem voltak vízhűtéses fúrók. Röntgenre a szomszédos városba kellett menni.
Bizony amikor suliból vittek mindenki végignézhette a társai kezelését. A fogorvos csak nyomta a fúrót, felforrósodott büdös volt de az még hagyján de mennyire fájt. Türelmetlen volt, gondolom elege volt a kölkökből.

Nagyon féltem én is a fogorvostól, és ez mind alapsuli alatt szerzett tapasztalatok alapján. Haverok elmesélései gyökérkezelésekről, ez már középsuliban.

Halálfélelmem volt a fogorvosnál, rosszul voltam szédültem. Ide jutottam, már attól kivert a víz , ha valaki megemlítette előttem a fogorvost. Tíz évig nem is mentem fogorvoshoz egy fájdalmas foghúzás után. Aminek újabb foghúzás és gyökérkezelés lett a vége.

Figyeljetek!
A félelem legyőzhető. Ma már nem félek, tartok kicsit tőle de nyugodtan megyek fogorvoshoz. Át lehet formálni ezt az érzést, de kell hozzá egy megértő fogorvos is. Minden a fejünkben dől el hogyan éljük meg. Persze attól még fájni fog a kezelés de nyugodtabban viseljük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.