Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

nagyon ottvan

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#2) heihachi válasza UnSkilleD (#1) üzenetére


heihachi
addikt

Kíváncsi vagyok, hogy mikor születik meg az első hsz, hogy ez tiszta GOW, de a GOW úgyis jobb lesz :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#3) gábbor


gábbor
tag

Huh, nekem ez nagyon tetszik! :)

(#4) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Még mindig igéretes! :)

(#5) Zolás


Zolás
addikt

Csak az zavar hogy nem jön ki PC-re pedig piszkosul nyomnám :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6) pincehely


pincehely
addikt

Nagony-nagyon kemééény.
Remélem pc-re is kijön majd, és nem egy évvel késöbb, mint konzolra.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#7) GegeWarrior válasza pincehely (#6) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Hát igen, jó lenne majd PC-re is:)Elég ütős kis stuff lesz!

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#8) HardRic


HardRic
addikt

Most én is azt mondom, hogy inkább PC-re menne, mint PS3-ra. Azon a platformon biztos nem fogják venni a GOW3 miatt. A fejlesztési (inkább portolási) költségek mehetnének inkább a PC-s verziónak.

(#9) Jarlaxle válasza HardRic (#8) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Miért ne vennék? :F Nem kizáró tényező egy játék megvételénél, hogy van stílusban egy hozzá hasonló. Inkább fejlesszék PC-re hogy aztán jól le lehessen tölteni torrentről, ugye? :DDD

(#10) tome.jr


tome.jr
addikt

Iszonyat komoly kis game lesz. Igen, kár hogy nem jön PC-re. remélem csak kiadják majd arra is.

(#11) elithun


elithun
őstag

Ez tiszta GoW :D De viccet félretéve pörgős kis játéknak ígérkezik, lehet érdemes lesz beruházni egy PS3-ra. :DDD

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#12) pincehely válasza Jarlaxle (#9) üzenetére


pincehely
addikt

Ahogy mondod, letölteni amúgy sem bűn, csak ha használod.
Mi van ha én leszedek mindent, de sosem próbálom ki? :DD :DD :D

http://kefetemap.deviantart.com/

(#13) bwoay


bwoay
nagyúr

(#14) Borgi


Borgi
aktív tag

hi

hát ez télleg hangulatos, a grafika tetszik de a perspektíva és a kezelés az bizony szörnyen gáz... éljenek a hent hent hent 2 gombal konzolok... kb mint force unleashed-ben. a boss fight csak azért nehéz mert a kamera már nem mozog velünk így pontosan irányítani sem lehetséges.... gondolom ebben is ez lesz a sorsa a játékosnak :(
Nem értem miért nem lehet rendes irányítást és jáchatóságot adni egy játéknak, ebből a témából akkora játékot lehetett volna kihozni. Főleg PC-re :) konzolt nem szeretem és sosem fogom...

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#15) bwoay válasza Borgi (#14) üzenetére


bwoay
nagyúr

Elképzelem ugyanezt PC-n, olyan lenne, mint mondjuk a Painkiller,
jó FPS, amilyennek (mint azt olvashattuk) valami ökör a GoW-ot is elképzelte anno,
és végülis "csak" mindenki röhögött az abszurd ötleten, mikor utólag kitudódott.
Az, hogy balfasz demozza a DI-t, nem jelenti azt, hogy nincs mód a stílusos,
kifinomult játékra. Én a GoW-ot amúgy sem sorolom szívesen hack&slash kategóriába,
mert számomra sokkal inkább kaland a játék, és nem hent, bár tény, hogy roppant élvezetesen lehet kaszabolni. Pontosan ezt várom a DI-től, és már most meg lehet előlegezni, hogy ezt is fogja nyújtani, hiszen olyan egyértelműen nyílt, konkrétan bevallott rip-off. Namost még egy olyan határozottan h&s címnél is, mint a Devil May Cry, értékelést kap a gamer aszerint, hogy hent hent hent 2 gombbal stílusban nyomja, vagy úgy, hogy még nézni is öröm. Ilyetén összevetését a két platformnak amúgy még sosem láttam, mert azért már a PS1 DualShock óta 14 gombot lehet megszámolni egy kontrolleren, plusz két benyomható analóg kar. Gépírónő fightot meg nem akarok.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#16) heihachi válasza Borgi (#14) üzenetére


heihachi
addikt

Hát én a FU-et Xbox-on nyomtam végig, de nekem nagyon nem volt kivetnivalóm az irányításban. Kontrollerrel tökéletes. Szóval csak azt tudom mondani, hogyha a PC-s verzióban el lett baszva az iránytás, akkor az vagy a port hibája, vagy a PC-é.
2 gombos hent meg inkább a játékos hibája mint a játéké. A játék lehetőséget ad rá, a játékos pedig dönt, hogy kihasználja-e.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#17) eL Geri


eL Geri
őstag

Most már én is szívesen nyomnék valami ilyen hentelős cuccot PCn (ez is, meg GOW is jöhetne :P).

Az utolsó ilyen játékstílusú game nekem az X-MEN Rozsomák ugrik be.
Na az jó volt PCn is, és tudtommal mások is csak dicsérték!

(#18) pincehely


pincehely
addikt

Alig várom!

http://kefetemap.deviantart.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.