Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

Na én meg már a havernak szóltam, hogy fujja ki a port a gépéből, mert jön valami finom dolog a hardverére....na most mit mondjak neki... :))

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) Gomez86


Gomez86
őstag

Azért ezen annyira nem lepődtem meg... :U

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#3) copass


copass
veterán

nem lepődnék meg ha több játék is csak konzolon jelenik meg a közeljövőben. sajnos.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#4) Televan74


Televan74
nagyúr

Még a szutyok PSP re is kijön.... :( PC -re meg nem.... :O

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) Enton válasza Televan74 (#4) üzenetére


Enton
addikt

Valahogy a Gears of War 2-őt jobban sajnálom, hogy nincs és nem lesz pc-re. :(
Amugyis ezmeg milyen game?

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#6) HaGii válasza Enton (#5) üzenetére


HaGii
tag

A hír alapján valami konzol exlusive cucc lesz... (bocs :) )

"-Milyen telefon? Androidos? - Nem,sima okos."

(#7) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Kapja be az EA

sweetlou6.wordpress.com

(#8) GreenGuy


GreenGuy
tag

Jellemző :W...újabb ok,amiért még jobban tudom "szeretni" az EA-t :W...

(#9) D_r_u


D_r_u
tag

Végre valahára eldöntötték mit akarnak, legalább nem születnek kéthetente ellentmondó nyilatkozatok róla.

Személy szerint nekem egyáltalán nem fog hiányozni PC-re. Az ilyen ütöm-vágom-amputálom miközben 28 kombót nyomok akciójátékok szvsz egyáltalán nem valók PC-re, aki imádja az ilyeneket, vegyen konzolt. Ha néha-néha meg is jelenik egy ilyen, az is csúfos bukás általában (lásd Devil May Cry-ok), szóval teljes mértékben meg tudom érteni a fejlesztőket, hogy nem adják ki PC-re.
A másik ok, amiért nem fogok könnyeket hullatni érte, az az, hogy mi a rákért kell pont az Isteni színjátékból 2 méteres kaszával hadakozó hack'n'slash játékot csinálni?? Nem tudom melyik tökkelütött idióta találta ki, de az én szememben ritka elba***ott ötlet.

(#10) nrgia válasza D_r_u (#9) üzenetére


nrgia
őstag

Na nekem ezért van konzolom...és olyan elborúlt torz lelkületű személyeknek csinálják az ilyen játékokat mint amilyen én is vagyok ;] ....ezzel csak azt akartam mondani, hogy én nagyon várom !!!! :K

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#11) D1Rect


D1Rect
félisten

"nem lesz PC-re"
Menjenek Dante után. :(((

(#12) kommunism válasza Televan74 (#4) üzenetére


kommunism
aktív tag

nem gondolod hogy kicsit tulzást a psp t szutyoknak nevezni??

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#13) nrgia válasza kommunism (#12) üzenetére


nrgia
őstag

Szerintem csak a kétségbe esés beszélt belőle...nem mintha nekem volna psp-m :D

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#14) twollah


twollah
nagyúr

Micsoda veszteseg.

Kivancsi vagyok, hogy mit hoznak ki a regenybol.

Foleg egy olyan regenybol ami majd 700 azaz hetszaz eve irodott.

A kovetkezo jatek mi lesz?
Adam, Eva Vs. kigyo?
Vagy Kain Vs. Abel?

(#15) kommunism válasza nrgia (#13) üzenetére


kommunism
aktív tag

nekem van azért ilyen nagy a szám:D amikor megkaptam mint konzolszüz ember 3 hónapig pc s játékhoz se nyultam:D

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#16) D1Rect válasza twollah (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

Egy Mózes vs. Egyiptomot szívesen tolnék. :K

(#17) Eugene Roe válasza D_r_u (#9) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Miért a görög mitológiát kilehet figurázni?! :U persze-persze van köztük különbség, de Dante poklával már tűzhányóban is találkoztunk...

Mondjuk inkább pokoli teremtményeket kaszabolj mint valami mást. + emberek nagyon nagy része, szerintem sohasem olvasta a cuccot, szóval ha mást nem legalább a pokol tagolódását megtanulhatja, hátha hasznát veszi még valamikor ;]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#18) D_r_u válasza Eugene Roe (#17) üzenetére


D_r_u
tag

Bár nem vagyok járatos a görög mitológiában túlzottan, de amennyire tudom, ott elég mindennapiak az istenek, ronda, nagyerejű lények, hősök és hatalmas csaták, tehát igen, az jobb táptalaj szerintem egy kaszabolós akciójátéknak. Meg a God of War (gondolom erre utaltál elsősorban) tudtommal (persze lehet, nem így van, mivel konzol hiányában egyik részével sem játszottam) nem konkrétan egy mondára/történetre épül, hanem az egész görög mitológiából emel be dolgokat. Ezt a Dante's Infernóról nem lehet állítani.

Nekem nincs bajom a pokoli teremtmények kaszabolásával, ha mondjuk olyan címet visel, hogy Great Massacre in the Hell, és a fejlesztői azt nyilatkozzák, hogy igen, vettünk ötleteket az Isteni színjátékból, meg ebből a műből, meg amabból a filmből is, meg még jópár másik helyről. Ez megint csak nem áll fenn ebben az esetben.

Elképzelhető, hogy túlreagálom a dolgot, de már a kezdetek kezdetén elborzasztott az ötlet.:)

[ Szerkesztve ]

(#19) Narxis válasza D_r_u (#9) üzenetére


Narxis
nagyúr

Minden szavaddal egyetértek. Én se szeretem az ilyen "térdig gázolunk a vérben" játékokat, persze megértem azokat is akik várták...

Én inkább az ilyen Settlers szerű játékokat szeretem, most legutóbb pl. az Anno 1404 amivel hosszú-hosszú órákat játszottam, illetve még mindig játszok. Amíg ilyeneket adnak ki PC-re addig én örülök. :) Vagy Heroes széria, King's Bounty stb. Sőt még a Red Alertekkel és a CnC-kel is jót szórakoztam, bár utóbbi 2 játék említésért biztos kapok a fejemre. :)

Thanos was right.

(#20) asgon válasza Televan74 (#4) üzenetére


asgon
csendes tag

Én aszt mondom máma meg kérdesztem mindenkitől hogy mejik a jobb a konzol vagy a pc aszt monták játékra a kanzol mert aszt direkt erre taráltá ki mert a pc re nem jőn ki semijen nagyon jo gráfikáju játék itt a dante inferno meg a god of war

(#21) heihachi válasza asgon (#20) üzenetére


heihachi
addikt

:Y

Ez az én ajándékom Neked karácsonyra.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#22) deicide válasza heihachi (#21) üzenetére


deicide
veterán

Jól van na, sötétben én is nehezen találom a billentyűket... :DDD

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.